Teraz jest Cz 25 cze, 2026 06:12


wybór AK w latach 40 tych

Czyli rozmowy o wszystkim co związane jest z tym pojęciem.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Poncho

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 101
  • Dołączył(a): Pt 24 gru, 2004 22:47
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała

PostWt 05 sty, 2010 11:08

No wróciłem, zeskanujemy, tylko muszę wrócić do życia. Ale na pewno zeskanujemy.
Poprzednia strona

Powrót do Militaria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości