Teraz jest Cz 28 mar, 2024 15:29


Typ eksplozji rakiet kierowanych

Czyli rozmowy o wszystkim co związane jest z tym pojęciem.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

Typ eksplozji rakiet kierowanych

PostPt 20 cze, 2008 22:14

Ostatnio oglądałem sobie film dokumentalny, który udowadnia iż wyburzenie WTC zostało dokonane przez największe finansowe rekiny USA i armię (nie, to nie na Discovery - im nie można ufać).

Chodzi o uderzenie w pentagon. Rozmiary dziury wynosiły ok. 9 metrów, a Boeinga 757 ok 36 metrów. Tego typu rozmiary zniszczeń są dostosowane do rakiet dalekiego zasięgu, weźmy na to np. BGM-109 Tomahawk. Wg. expertów boeing powinien zostawić kulę ognia, a Tomahawk - nie.

Nie znam się na rakietach, ale jak dokładnie wybuchają tego typu pociski? Z filmami ciężko, bo jet ich mało albo wszystko zasłania taki słup dymu, iż eksplozji w zasadzie nie widać.

Więc, wg. was, co dokładnie uderzyło w Pentagon 911? Samolot, który cudem zniknął, czy też rakieta?

Ostatnio mnie to interesuje, a nie mam jeszcze dostatecznej wiedzy. W najbliższym czasie oczywiście ją zdobędę, ale najpierw chciałbym się spytać forumowiczów o dużo bardziej rozległej wiedzy ode mnie.
Offline
Avatar użytkownika

Jerry

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2598
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:28
  • Lokalizacja: 52° 14'N, 20° 56'E

PostPt 20 cze, 2008 22:35

Łojezu znowu to wraca... Zacznij wpierw od analizy podstawowych zagadnień lotnictwa cywilnego, komponentów budowy kadłubów samolotów cywilnych, temperatury zapłonu paliwa lotniczego i topnienia stopów metali, konstrukcję Pentagonu z uwzględnieniem materiałów konstrukcyjnych, rozkładu pomieszczeń i głównych dźwigarów oraz daty ostatniej przebudowy zaatakowanego skrzydła , trochę fizyki też się przyda, analiz ekspertów "z drugiej strony barykady", ponadto warto się przyjrzeć okolicy Pentagonu ze szczególną uwagą nakierowaną na wycinek odpowiadający torowi lotu samolotu i zniszczeniom infrastruktury na tej trasie, dopiero potem przejdź do analizy video testów rakiet dalekiego zasięgu, gdzie zweryfikujesz twierdzenie, jakoby wybuchający ładunek Tomahawka miał niby nie zostawiać kuli ognia, potem przeanalizuj zniszczenia mogące powstać po uderzeniu rakietą z ładunkiem konwencjonalnym we wzmocnionych konstrukcjach a na sam koniec czas na trochę nauk politycznych i zdrowej logiki, i odpowiedź na pytanie, czemu rząd USA miałby wysadzać swoje centrum dowodzenia silami zbrojnymi, jakie miałyby z tego korzyści a już na samyyym końcu idź trochę na słońce ciesząc się wakacjami, bo za 2,5 miesiąca znów będziesz narzekał na szkolę :]
Obrazek

HAV

PostPt 20 cze, 2008 22:43

O widzę teorie spiskowe znowu w modzie, o księżnie Dianie też chcesz porozmawiać :mrgreen:


Proszę bardzo, ale może nie tu, nas teorie spiskowe i 'odgrzewane kotlety' nie bawią... :kloda:

Powrót do Militaria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron