Teraz jest Wt 19 mar, 2024 05:40


Zgłoszenia do ekipy

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Foka

Moderator

Moderator

  • Posty: 1258
  • Dołączył(a): So 19 mar, 2011 23:43
  • Lokalizacja: 3CT

Re: Zgłoszenia do ekipy

PostŚr 15 sty, 2014 00:25

To widać.
Rule #2: Double tap!
Offline
Avatar użytkownika

Pyjter

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 314
  • Dołączył(a): Cz 01 mar, 2012 13:11
  • Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zgłoszenia do ekipy

PostŚr 15 sty, 2014 00:49

Cześć Vinci, zapraszamy do wspólnego Armowego chuwdu :)
Offline
Avatar użytkownika

Ragnar

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 236
  • Dołączył(a): Pn 07 wrz, 2009 23:41

Re: Zgłoszenia do ekipy

PostŚr 15 sty, 2014 12:58

Ściągaj Addony Dawidzie!
Offline

Reseken

Cywil

Cywil

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Pt 17 sty, 2014 22:56

Re: Zgłoszenia do ekipy

PostN 19 sty, 2014 14:59

Witam.
Nazywam się Marcin, rocznik 95. Interesuję się informatyką, nowinkami technologicznymi, a ostatnio również ASG. Jestem osobą ogarniętą, skorą do współpracy. Moim ulubionym gatunkiem jest RPG, uwielbiam wszelkiego rodzaju tytuły COOP'owe. W ARMA II gram od niedawna, nie mam zbyt dużego doświadczenia. Polecił mi was Ragnar, który wciągnął mnie w tę grę. Posiadam oczywiście ARMA II z dodatkiem Operation Arrowhead. Liczę na miłą grę z wami.

Pozdrawiam,
Reseken
Offline
Avatar użytkownika

Ragnar

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 236
  • Dołączył(a): Pn 07 wrz, 2009 23:41

Re: Zgłoszenia do ekipy

PostN 19 sty, 2014 15:04

Witam Weterana sceny RP JK3, GOSW, ŚM :D
Offline
Avatar użytkownika

Algrab

Generał

Generał

  • Posty: 2990
  • Dołączył(a): So 10 paź, 2009 23:35
  • Lokalizacja: x+2=1

Re: Zgłoszenia do ekipy

PostN 19 sty, 2014 17:40

Weteran wita wetarana.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: Zgłoszenia do ekipy

PostN 19 sty, 2014 18:58

Siema, zapraszamy :)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

szczenku

Cywil

Cywil

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): So 25 sty, 2014 01:04

Re: Zgłoszenia do ekipy

PostSo 25 sty, 2014 01:23

Witam.
Od jakiegoś czasu po zobaczeniu waszych nagrań na youtube chciałem się w coś takiego pobawić. Była okazja na Humble bundle i zaopatrzyłem się w grę oraz pobrałem wszystkie potrzebne mody (mam taką nadzieję). Coś o sobie to tyle że interesują mnie takie rzeczy, trochę ASG, samoloty, czołgi i te sprawy. Ogólnie militaria. Mam 21 lat.
Offline
Avatar użytkownika

Pyjter

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 314
  • Dołączył(a): Cz 01 mar, 2012 13:11
  • Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zgłoszenia do ekipy

PostSo 25 sty, 2014 08:39

Joł. Zapraszamy popołudniu abo wieczorem na TS-a w celu obczajenia czy wszystko z addonami (głównie ACRE) jest ok i wspólne granie.
Offline
Avatar użytkownika

Blackburn

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1437
  • Dołączył(a): Cz 15 lip, 2010 11:36
  • Lokalizacja: Raz tu, raz tam...

Re: Zgłoszenia do ekipy

PostSo 25 sty, 2014 13:32

Witamy. Najlepiej jakbyś ok 19 wszedł na serwer i sprawdził czy Ci wszystko działa. Jak będzie problem, to poproś kogoś na TSie o pomoc.
Offline

Ishi

Cywil

Cywil

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Wt 28 sty, 2014 15:58

Re: Zgłoszenia do ekipy

PostWt 28 sty, 2014 16:42

Witam.
Nazywam się Artur, mam 15 lat. Mam Armę 2 CO od roku, kupilem gry dla DayZ. Po jakimś czasie zorientowałem się, że wrażenia z gry bez moda również mnie kręcą. W grze lubię pilotować śmigłowce transportowe oraz biegać na piechotę. Jestem zainteresowany poważną symulacją, grą w zorganizowanej grupie, jak Wasza. Na czytaniu forum spędziłem już prawie 3 godziny, aktualnie pobieram wszystkie mody. Nie mam żadnego doświadczenia z ACE ani ACRE, ale obejrzawszy kilka poradników myślę, że łatwo przyswoję praktykę. Chciałbym wiedzieć, czy będą organizowane treningi takie jak te http://forum.armacenter.pl/viewtopic.php?f=114&t=11978, oraz kiedy mógłbym wejść, sprawdzić czy wszystko działa i zameldować, że chciałbym rozpocząć proces nauki :)
Ishi
Offline
Avatar użytkownika

Pyjter

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 314
  • Dołączył(a): Cz 01 mar, 2012 13:11
  • Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zgłoszenia do ekipy

PostWt 28 sty, 2014 17:35

Witamy. Co do treningów to na razie raczej nie będzie :?: , wieczorem na TS-ie prawie zawsze ktoś jest, zapraszamy.
Offline
Avatar użytkownika

Kozun

Cywil

Cywil

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Wt 15 paź, 2013 19:15
  • Lokalizacja: Koszalin

Re: Zgłoszenia do ekipy

PostWt 28 sty, 2014 18:46

Witam,mam na imię Kornel, ,mam 15 lat mieszkam w okolicach Koszalina, interesuje się militariami oraz informatyką. Chciałbym do Was dołączyć, ponieważ chciałbym pograć z tak zgraną i ogarniętą ekipa. Nie jestem typem człowieka, który wchodzi na serwer i wszystko niszczy oraz dostaje na sam koniec bana. Oglądam wasze filmiki na youtubie i bardzo mi się podobają. W arme gram już dłuższy okres czasu, grałem również w gry typu Battlefield Call of Duty i inne gry militarne.

P.S. Zgłaszam się na rekrutacje ponownie bo we wrześniu nie rozpatrzyliście mojego zgłoszenia pozytywnie.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: Zgłoszenia do ekipy

PostWt 28 sty, 2014 19:20

W ten czwartek najprawdopodobniej coś urządzę. Witam obu panów.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Ricko007pl

Cywil

Cywil

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Cz 30 sty, 2014 10:28

Re: Zgłoszenia do ekipy

PostCz 30 sty, 2014 10:35

Witam! Jestem Kacper. Mam 15 lat co może nie jest zachęcające aby mnie przyjąć ale grunt to,że jestem ( w większosci przypadków ;P ) ogarnięty. Staż w Armie 2 sięga 100 godzin gry w tym czasie opanowałem latanie i taktykę. Grałem na serwerach COOP i PvP.
Ostatnio szukałem jakiegoś klanu który z góry wydaje się porządny i dobrze zorganizowany dlatego również piszę tutaj :)
Ostatnio bardzo lubię współpracować w grupie ( 300 godzin przegranych w Battlefield 3 100 godzin w Armie 2 ) daje mi jakieś doświadczenie i zwykle nie mam kłopotów z komunikacją.
Mój internet nie jest zły ( 12 mb/s ) co daje mi płynną grę w sieci.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie wniosku :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron