Teraz jest Wt 19 mar, 2024 08:15


Zgłoszenia do ekipy

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Zgłoszenia do ekipy

PostSo 08 maja, 2010 04:27

Masz ochotę dołączyć do ekipy? Wpisz się!




Przy okazji przybliż nam nieco swoją postać - jak masz na imię, ile masz lat, w jakie gry grasz, i tak dalej...
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Tenk

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): Wt 24 cze, 2008 20:52

PostWt 08 cze, 2010 15:38

Nie wiem czemu nikt nic tutaj nie pisze, może będę pierwszy :grin:

Pewnie niektórzy mnie znają, kojarzą lub kiedyś ze mną grali, ja również miałem przyjemność zagrania z kilkoma osobami z ACPL CSC.

Nazywam się Mateusz, mam 18 lat, mieszkam w niewielkiej mieścinie w woj. Wielkopolskim. OFP, ArmA, ArmA II wyrwały bardzo dużo godzin mojego życia i nadal to robią, te gry są straszne!

Posiadam sprawny mikrofon, łącze 1mb, które pozwala na latanie na wysokości 8m nad ziemią, BH z prędkością powyżej 160 km/h bez najmniejszego laga :razz: i innych niespodzianek.

Obsadzę każdy slot jaki przydzieli mi dowódca (nie przepadam za prowadzeniem pojazdów lżejszych niż LAV/BMP), myślę że w powietrzu idzie mi bardzo dobrze, nie marudzę, wykonuje rozkazy, potrafię leżeć godzinę w trawie, krzakach i pokrzywach bez piśnięcia, nie mam piskliwego głosu, mam czas na coop'owe misje w piątki i soboty, wkrótce wakacje a co się z tym wiąże czas na grę codziennie wieczorem.

Chciałbym pograć z Wami panowie ciekawe coopy bo łupanki typu Domino, Evo, CTF itp. mnie nie rajcują.

Pozdrawiam :grin:
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 08 cze, 2010 16:16

Bierzcie z kolegi przykład 8)


Witaj Mateuszu!

Jak najbardziej zapraszamy do gry - jakbyś potrzebował z czymś pomocy, czy info co potrzebne do gry - wiadomo, TS bądź PW (niestety taką mamy politykę - dlaczego - to już innym razem ;) ). Tym bardziej cieszymy się, że przypadła Ci do gustu nasza wizja gry. Do zobaczenia na polu bitwy i fajnie że trafił się nam kolejny załogant :)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

topik

Cywil

Cywil

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Śr 09 cze, 2010 07:59

PostŚr 09 cze, 2010 12:51

Hej

Jestem tutaj nowy i raczej nie znam nikogo, ale chętnie do Was dołącze pograć jeżeli mnie przyjmiecie. Nie będę też ukrywał że stawiam pierwsze kroki jeżeli chodzi o grę multiplayer w ArmA 2.
Co do mojej osoby to moje imię Mirek , wiek powiem tylko tyle że dawno przestałem być juniorem. Mieszkam w małym miasteczku pod Poznaniem.
Ulubione gry to : OFP, ArmA, ArmA II i Combat Mission.
Preferencje w grze to strzelec ,mogę być kierowcą lekkich pojazdów. Strzelać i wykonywać rozkazy potrafię w końcu 1,5 roku byłem żołnierzem LWP.

Pozdrawiam
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 09 cze, 2010 13:54

Na pewno przyjmiemy! :)


Z chęcią też pomożemy Ci stawiać pierwsze kroki - postaramy się Ciebie wszystkiego nauczyć i wejść w klimat.

Witamy Mirku! :)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Dootix

Cywil

Cywil

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Śr 09 cze, 2010 17:44
  • Lokalizacja: Świdnica

PostŚr 09 cze, 2010 20:03

Witam wszystkich ;)

Jako,że jestem nowy,należy się przywitać.
Me imię Oskar,lat 15,pochodzę ze Świdnicy,która umiejscowiona jest kilka kilometrów od Wałbrzycha.Interesuje się lotnictwem i astronomią.Co do gier,cóż...z Armed Assault'em pierwszy raz miałem styczność,grając w demo drugiej części.Bardzo przypadło mi do gustu,nigdy nie grałem w tak realistyczny symulator pola walki.Na co dzień tłukę w Battlefield'a 2 i Bad Company 2,które przeplatane są potyczkami w World in Conflict.
Armę II będę dopiero kupował,tak samo z mikrofonem,lecz liczyłbym na pozytywne rozpatrzenie podania ;)
Pozdrawiam i do zobaczenia na polu walki.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 09 cze, 2010 21:13

Jak najbardziej zapraszamy :)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Exe

Major

Major

  • Posty: 762
  • Dołączył(a): Pn 28 cze, 2010 18:35
  • Lokalizacja: Rzeszów

PostŚr 30 cze, 2010 10:57

Witam
Jestem Paweł, mam 16 lat i mieszkam w Rzeszowie. Interesuję się motoryzacją i sportem - głównie żużlem i formułą 1. Na co dzień gram w Counter Strike i Call of Duty 4 , a od kilkunastu dni też w Armę II
Widocznie bug tak chciał.
Offline
Avatar użytkownika

Black Shadow

Major

Major

  • Posty: 590
  • Dołączył(a): N 11 gru, 2005 18:04
  • Lokalizacja: World of Darkness

PostŚr 30 cze, 2010 11:02

Czołgiem :D Powiedz czy masz CS 1.6 czy wersję Source? Na jakich serkach w CoD4 grywasz? ^^ Nick steamowy - szukaj przez jar552 albo BlackShadow... któreś powinno załapać ;P
That guy lurking from the shadows.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 30 cze, 2010 12:08

Cześć Exe

Wszystkich nowych zapraszam na piątkowe szkolenie

Jakbyście ktoś potrzebował jakichś informacji technicznych to pytać ludzi na TSie wcześniej :)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Frezer

Cywil

Cywil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Wt 29 cze, 2010 23:48
  • Lokalizacja: Garwolin

PostŚr 30 cze, 2010 13:37

Witeczka,
Mam na imię Marcin , mam 19 lat i chciałbym dołączyć to Waszej ekipy ^^.
Grałem w Armę 2 w zagranicznym klanie 7th Cavalry Regiment "7cav" w którym jest pełne odwzorowanie na wojsko rzeczywiste. Stopnie i tak dalej. Taktyki itd.
Odszedłem z powodu problemu z internetem bo długo go nie miałem.
Widziałem Wasze filmy na YT i chciałbym gościć w Waszych szeregach.
Whoa! :spoko:
Offline
Avatar użytkownika

Buby

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Cz 13 lip, 2006 10:29
  • Lokalizacja: Gdańsk

PostŚr 30 cze, 2010 15:07

Cześć Marcin, zwany Frezerem (a.k.a. Rabbit) :-) Od razu prośba, w grze używamy tych samych nicków co na forum :) Witamy serdecznie!
Ten post ma odznakę "Jon Approved"
Offline
Avatar użytkownika

Jager

Major

Major

  • Posty: 602
  • Dołączył(a): Wt 29 gru, 2009 17:28
  • Lokalizacja: Twilight Zone

PostCz 01 lip, 2010 15:02

czołem.
Offline
Avatar użytkownika

NastyZbyszek

Cywil

Cywil

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Cz 01 lip, 2010 20:07
  • Lokalizacja: Słupsk

PostPt 02 lip, 2010 12:15

Witam,

Na imię mam Maciek i dopiero 16 lat na karku, gram tylko w gry wymagające pracy zespołowej typu Battlefield 2 z modem Project Reality, Arma 2. Posiadam łącze 16mb/s dzięki któremu nie mam nawet najmniejszego laga na zagranicznych serwerach Arma 2.
Chciałbym dołączyć ponieważ znudziło mnie granie na serwerze USSOCOM. Szukam gry bardziej realistycznej dlatego chciałbym dołączyć do was. Grałem już w wielu klanach coop w Arma:Armed Assault.

Pozdrawiam ;-)
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPt 02 lip, 2010 13:02

Oooo. Zapraszamy serdecznie ;) zarówno do gry, jak i na ew. szkolenie dziś o 20.


a jeśli mam być szczery to od US Socom dużo lepszy był serwer klanu WB :P
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Następna strona

Powrót do Informacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron