Teraz jest Cz 28 mar, 2024 16:02


ofp.armacenter.pl/

Sprawy techniczne dotyczące strony i forum.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

boyka13

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Śr 12 gru, 2012 22:02

ofp.armacenter.pl/

PostŚr 12 gru, 2012 22:04

Witam co się dzieje z tą stronką czemu nie ma nic Kategori download ?
Offline
Avatar użytkownika

gustlik

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 382
  • Dołączył(a): So 18 wrz, 2010 10:16
  • Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: ofp.armacenter.pl/

PostŚr 12 gru, 2012 23:05

Nic sie nie dzieje, wszystko dziala jak nalezy, trzeba tylko umiec korzystac
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: ofp.armacenter.pl/

PostCz 13 gru, 2012 04:40

Przybysz z przeszłości! Witaj. Pozwól, że wyjaśnię - nie bój się, świat wciąż jest taki jak kiedyś. Tylko, że teraz jest rok 2012, a zza rogu wygląda już nawet 2013. Nie panikuj! Wszystko jest dobrze.

Rozumiemy, że możesz być trochę zagubiony z racji tego, że wiele rzeczy, do których byłeś tak przyzwyczajony nagle zniknęło. Niestety, takie jest życie - w świecie właściwym, poza Twoją podróżą z przeszłości, minęło już parę ładnych lat nie tylko od premiery Operation Flashpoint, ale i co gorsza od czasów gdy owy jeszcze "jako-tako" się trzymał.

Z przykrością muszę Cię poinformować, że chociaż Flashpoint żyje w sercu wielu z nas, to nie ma go już pomiędzy nami.

W naturalnej drodze ewolucji, czy nawet życia - jego miejsce zajął potomek - ArmA 2gi, i to on teraz rządzi królestwem milsimu. I niestety, chociaż pamięć o OFP nam i nie tylko nam droga, jego dziedzictwo żyje teraz głównie za sprawą prawowitego potomka. I stety\niestety nic się z tym nie da zrobić.


A poza tym za cholerę nie wiemy co jest nie tak ze wspomnianą stroną, bo co ciekawe linki do podsekcji "niby" działają. Prawdopodobnie coś się spaprało przy którychś pracach nad serwisem i\lub padło ofiarą malware, które uparcie próbuje nam się wciskać na stronę. Być może kiedyś, jakoś się naprawi.

Poza tym download nie istnieje jakoś od 2008/2009. Przykro mi.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

krejzy

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): Wt 25 maja, 2010 08:39

Re: ofp.armacenter.pl/

PostCz 13 gru, 2012 10:23

ale zawsze zapraszamy do arma 2 i coopa z nami ;P
Offline

boyka13

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Śr 12 gru, 2012 22:02

Re: ofp.armacenter.pl/

PostCz 13 gru, 2012 10:32

Jon napisał(a):Przybysz z przeszłości! Witaj. Pozwól, że wyjaśnię - nie bój się, świat wciąż jest taki jak kiedyś. Tylko, że teraz jest rok 2012, a zza rogu wygląda już nawet 2013. Nie panikuj! Wszystko jest dobrze.

Rozumiemy, że możesz być trochę zagubiony z racji tego, że wiele rzeczy, do których byłeś tak przyzwyczajony nagle zniknęło. Niestety, takie jest życie - w świecie właściwym, poza Twoją podróżą z przeszłości, minęło już parę ładnych lat nie tylko od premiery Operation Flashpoint, ale i co gorsza od czasów gdy owy jeszcze "jako-tako" się trzymał.

Z przykrością muszę Cię poinformować, że chociaż Flashpoint żyje w sercu wielu z nas, to nie ma go już pomiędzy nami.

W naturalnej drodze ewolucji, czy nawet życia - jego miejsce zajął potomek - ArmA 2gi, i to on teraz rządzi królestwem milsimu. I niestety, chociaż pamięć o OFP nam i nie tylko nam droga, jego dziedzictwo żyje teraz głównie za sprawą prawowitego potomka. I stety\niestety nic się z tym nie da zrobić.


A poza tym za cholerę nie wiemy co jest nie tak ze wspomnianą stroną, bo co ciekawe linki do podsekcji "niby" działają. Prawdopodobnie coś się spaprało przy którychś pracach nad serwisem i\lub padło ofiarą malware, które uparcie próbuje nam się wciskać na stronę. Być może kiedyś, jakoś się naprawi.

Poza tym download nie istnieje jakoś od 2008/2009. Przykro mi.


Ale żeś się naprodukował chciało ci się tyle pisać ? Mogłeś to załatwić jednym słowem padła itd. Jak sam to pisałeś to wielki podziw dla tych tekstów przeczytałem aż 2 razy tak pieknię opisane :) i z tego co dobrze a bardzo dobrze pamiętam to stronka funkcjonowała 2008/20009 bardzo dobrze i wszystko było więc nie wiem skąd ty to wziąłeś. No szkoda stronki :(

Nic sie nie dzieje, wszystko dziala jak nalezy, trzeba tylko umiec korzystac


tak a możesz mnie nauczyć jak wejść do downloadu i co kolwiek pobrać bo patrz za jasną cholere nei mogę sobie poradzić jak będziesz taki uprzejmy to mi powiedz.

ale zawsze zapraszamy do arma 2 i coopa z nami ;P

Dziękuje pewnie skorzystam gram w ofp jak i arma 2 oa ace więc nie odłożyłem naszego operation flashpoint :)
Offline
Avatar użytkownika

RozekPoland

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 427
  • Dołączył(a): Pn 01 mar, 2010 02:21

Re: ofp.armacenter.pl/

PostCz 13 gru, 2012 11:20

OFP i tak jest lepsze
Pozdrawiam.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Algrab

Generał

Generał

  • Posty: 2990
  • Dołączył(a): So 10 paź, 2009 23:35
  • Lokalizacja: x+2=1

Re: ofp.armacenter.pl/

PostCz 13 gru, 2012 13:03

Jon o OFP napisał(a):gdy owy jeszcze "jako-tako" się trzymał.
Jon o OFP napisał(a):to nie ma go już pomiędzy nami.
Jon o OFP napisał(a):nic się z tym nie da zrobić.


ach co za kalumnie!
ach prawie cios prosto w serce!
nieprawda i jeszcze raz nieprawda!

Np. ja dopiero wczoraj po latach zainstalowałem sobie Liberation Moda 1944 i zakrzyknąłem sobie: "Kurde! - Nie jestem w stanie przejść najprostszej misji do niego! - Tak być nie będzie!! - Dzisiaj sie okopuję w pokoju pomiędzy workami z czipsem, i będę walczył do upadłego!!!! ZA RODINUUU!!!!"
.
.
.
.
co do downloadu: zostaje jeszcze ofp.info, czy też ofp.gamepark.cz
Obrazek
Offline

boyka

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): Pt 15 kwi, 2011 19:24

Re: ofp.armacenter.pl/

PostCz 13 gru, 2012 22:20

Poprostu gra jest dla twardzieli :) do tej pory ofp jest najepszą jak dal mnie grą na dysku mam do neij ponad 300gb dodatków z różnych źródeł i powiem tyle że gra powybiega poza te army itd mogli by zrobić kontynuacje ofp zmienić silnik engine na lepszy i to by mi wystarczyło a nie orają sie ofp red river dragon risign co z tego wyszło ? kicha
Offline
Avatar użytkownika

gremdek

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 428
  • Dołączył(a): Pn 27 lut, 2006 15:02

Re: ofp.armacenter.pl/

PostCz 13 gru, 2012 23:00

dokładnie
:(

Powrót do Forum i strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron