Teraz jest Cz 28 mar, 2024 11:50


Prosimy zgłaszać problemy z Forum

Sprawy techniczne dotyczące strony i forum.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostWt 16 lut, 2010 20:19

Administracja informuje, że w związku z ukochaniem sobie przed adminów whiskey, opcja ta została zdezaktywowana. Uprzedzając pytania - nie, decyzja ta nie zostanie zmieniona.


tekst poprzedni budził wiele kontrowersji, toteż odebrałem wam oręże
Ostatnio edytowano Śr 17 lut, 2010 01:48 przez reyhard, łącznie edytowano 3 razy
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostWt 16 lut, 2010 20:22

Skoro opcja ta była bardzo popularna i często używana przez użytkowników, to znaczy, że uznali ją oni za przydatną, dlaczego więc administracja forum ogranicza wolność osobistą użytkowników i kasuje popularne i przydatne opcje?
Forum jest dla userów, czy dla adminów?
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 16 lut, 2010 22:33

Skończ tą dziecinadę - masz dość anonimowości w internecie. Ograniczyć wolność to ja Ci mogę przy użyciu środków przymusu bezpośredniego. Ponad to, po takich jajach jak odstawiałeś, "represje" w postaci odebrania możliwości ukrywania swej obecności byłyby zrozumiałe. I głupią demagogię "dla userów, czy dla adminów" możesz sobie darować, bo admin widzi wszystkich - dla kogo to więc zmiana, sam sobie dopisz...
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

kondor

Major

Major

  • Posty: 880
  • Dołączył(a): Pt 11 lut, 2005 04:00
  • Lokalizacja: Berlin (wschodni)

PostWt 16 lut, 2010 22:44

W każdym bądź razie argumentowanie wyłączenia danej opcji dlatego tylko dlatego, że często była używana jest trochę naciągane. Na takiej podstawie możnaby wyłączyć możliwość pisania postów.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 17 lut, 2010 01:43

Rey (jego słowa miał na myśli Kondor) po prostu źle to ujął.


Tyle mam od siebie do dodania, przynajmniej póki co.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Poncho

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 101
  • Dołączył(a): Pt 24 gru, 2004 22:47
  • Lokalizacja: Bielsko-Biała

PostŚr 17 lut, 2010 11:52

Jon napisał(a):Skończ tą dziecinadę


Dziecinada to się robi z tego forum, przez właśnie dyktatorskie zapędy nie-powiem-kogo.
Nie opłaca się już tu nic pisać, bo i tak z tego nic nie będzie.
"Tak ma być, bo ja tak myślę."
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 17 lut, 2010 13:11

Słownik dla zagubionych w tym całym "sporze":

dyktatorskie zapędy - próba utrzymania porządku na forum poprzez dopilnowanie by ludzie nie łamali regulaminu.

dyktator - osoba która nie pozwala Ci robić wszystkiego, co dusza zapragnie (ze względu na regulamin). Włączając w to m.in. przeklinanie, za co obaj plujący się panowie [Marker & Poncho] dostali po łapach

"tak ma być, bo ja tak myślę" - czyli czemu ma być tak jak on chce, kiedy powinno być tak jak ja chce. Nie interesuje mnie wymiana postów, muszę mieć swoje przywileje, jak możliwość łamania regulaminu w dowolnym miejscu i czasie, bez żadnych konsekwencji.

Jesteście głupi, to forum jest głupie, bez przyszłości, admin to pedał - efekt akcji zapobiegawczych admina

dziecinada - ta dyskusja. I dlatego właśnie kończy się w tym miejscu, ponieważ:

"Jak masz jakiś komentarz/uwagę/zażalenie dotyczące interwencji moderatora to wyślij mu PW (prywatna wiadomość)."

Nie negocjuje się z terrorystami :]
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Berna

PostŚr 17 lut, 2010 13:52

Dajcie spokój, robicie aferę z niczego. Wstydzicie się swoich nicków, ze chcecie się ukrywać? Bądźcie poważni to tylko forum. Ktoś musi nim zarządzać. Wybrano Jona i odnoszę wrażenie, że niektórym z Was żal dupę ściska. Dlatego proponuje wsadzcie swoje rozgrzane głowy w śnieg póki jeszcze jest i nie robić zbędnego zamieszania.
To raz.

Dwa.
Jon jako spadkobierca tak zaszczytnej roli (czyt. admin tego forum) mógłbyś podać kilka argumentów przemawiających za wprowadzeniem owych zmian, zamiast przyjmować strategie "najlepszą obroną jest atak". Bo robi się z tego tasiemiec brazylijski.
Ostatnio edytowano Śr 17 lut, 2010 15:46 przez Berna, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 17 lut, 2010 13:54

I tak właśnie zrobim, gdy skończym zajmować się sprawami dalece ważniejszymi (a czym, to już się wkrótce dowiecie)
Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 02:00 przez Jon, łącznie edytowano 1 raz
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostŚr 17 lut, 2010 16:54

Drodzy Użytkownicy

W związku z nielicznymi głosami oburzenia wobec uniemożliwienia ukrywania się na forum, chcieliśmy podać powody owej decyzji - tu i teraz, w związku z zaistniałą burzą w szklance wody.

Ukrywanie obecności na forum zostało wyłączone z przyczyn propagandowych. Nowy użytkownik wchodząc na forum widzi krótką listę obecności, która zniechęca do podejmowania dyskusji, na SB ją prawie uniemożliwiając. Widząc pokaźną listę aktywnych użytkowników efekt jest odwrotny - to chyba dosyć jasne, prawda?

Ponad to, opcja była nadużywana doprowadzając do tak kuriozalnych sytuacji jak 1 zarejestrowany na 6 ukrytych. W ten sposób raczej średnio da się pogadać, bo nie wiadomo z kim, poczucie głupie i tak dalej.

Doskonale pamiętam jak to było gdy byłem zwykłym userem i jak mnie to wkurzało. Wystawienie wszystkich do pierwszego szeregu nie robi nikomu krzywdy, a w końcu nikt z nas na żywo do drugiego z szafy nie mówi.

Na koniec chcemy dodać, że ciężko pracujemy nad WHISKEY, cobyście mogli wkrótce rozdziawić japy i powiedzieć "wow, rzeczywiście jesteście najlepsi". Więc trochę szacunku i pokory, drodzy koledzy. Nie chcemy dla was źle.

Ludziom, którym wydaje się, że cokolwiek im ograniczamy polecamy wyjście na spacer i przypomnienie sobie, że są w życiu ważniejsze rzeczy o które warto się kłócić.

To tyle. Wasza kochana administracja.

EDIT:
Wszelkie zastrzeżenia odnośnie moderatorów oraz administracji prosimy kierować na PW.
Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 02:00 przez Maćko, łącznie edytowano 4 razy
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

james.trombley

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Pn 04 cze, 2012 19:03
  • Lokalizacja: Poznań / Zduńska Wola / Chojnice

Re: Prosimy zgłaszać problemy z Forum

PostŚr 02 sty, 2013 13:23

Nie zgłaszam błędu, tylko sugestię.

W dziale, gdzie prezentowane są nowe misje przydałaby się w miare możliwości mapka z omówieniem jej przebiegu. Tak, żeby każdy mógł na długo przed grą pomyśleć jak wykonać zadanie i jak poprzydzielać sloty. Niewątpliwą wadą army jest to, że najpierw trzeba dokonać podziałów, a dopiero później człowiek sie dowiaduje co ma do roboty.

P.S. Jeśli napisałem w złym dziale to z miejsca poproszę kogoś pełniącego obowiązki o przeniesienie posta
Je veux rien faire du tout sauf me branler les coulles.
Offline
Avatar użytkownika

Blackburn

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1437
  • Dołączył(a): Cz 15 lip, 2010 11:36
  • Lokalizacja: Raz tu, raz tam...

Re: Prosimy zgłaszać problemy z Forum

PostŚr 02 sty, 2013 13:35

Jestem przeciw. W takim razie zamiast pisać briefingów do gry będziesz pisał je na forum, bo do tego się pomysł sprowadza. Podziały przed misją obejmują tylko zajęcie slotów, a to chyba nie jest problematyczne z małym wyjątkiem slotów dowódcy.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: Prosimy zgłaszać problemy z Forum

PostŚr 02 sty, 2013 16:04

Nie ten dział, ziom. Tutaj spisujemy problemy techniczne.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Exe

Major

Major

  • Posty: 762
  • Dołączył(a): Pn 28 cze, 2010 18:35
  • Lokalizacja: Rzeszów

Re: Prosimy zgłaszać problemy z Forum

PostCz 03 sty, 2013 20:04

A nawet gdyby to i był dobry dział, to też nie potrzeba tracić czasu na tworzenie takich opisów na forum. Tamtem temat służy jedynie informowaniu o oddaniu nowej misji, żeby na partyzanta niczego na serwer nie ładować.
Widocznie bug tak chciał.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: Prosimy zgłaszać problemy z Forum

PostPn 11 lut, 2013 15:26

Z racji różnych problemów ze stroną (m.in. trojany) została ona wyłączona. Poradniki w krótkim czasie trafią na forum.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum i strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron