Teraz jest Cz 28 mar, 2024 10:33


Prosimy zgłaszać problemy z Forum

Sprawy techniczne dotyczące strony i forum.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Dzygi

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 229
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:38
  • Lokalizacja: Szczecin

PostWt 10 sie, 2004 20:55

Loguje się... zalogowałem się :D Przeglądam sobie forum, przeglądam i przeglądam. Chcę napisać posta a tu pupa :? , nie mogę napisać bo nie jestem zalogowany :| . Loguje się i pustka... wszystkie tematy zaznaczone jako przeczytane... :? ...
Tak się dzieje przynajmniej raz dziennie.

{Dzygi}: Specjalnie dla Yaćka zmieniłem nieco post...
Offline
Avatar użytkownika

Quabec

Generał

Generał

  • Posty: 511
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:22
  • Lokalizacja: Poznań

PostŚr 11 sie, 2004 10:31

Dzygi napisał(a):Loguje się... zalogowałem się :D Przeglądam sobie forum, przeglądam i przeglądam. Chcę napisać posta a tu pupa :? , nie mogę napisać bo nie jestem zalogowany :| . Loguje się i pustka... wszystkie tematy zaznaczone jako przeczytane... :? ...
Tak się dzieje przynajmniej raz dziennie.

Dzugi, twój problem leży po twojej stronie - w konfiguracji twojej przeglądarki internetowej która usuwa cookies. W przypadku IE może to być powód zbyt wysokiego poziomu prywatności (Ustawienia IE/prywatność), domyślnie jest średni i tak radzę ustawić.
Quabec
Offline
Avatar użytkownika

SiD

Major

Major

  • Posty: 588
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2004 17:09
  • Lokalizacja: Wrocław

PostŚr 11 sie, 2004 14:31

Quabec, ja myśle, że problem w właśnie ciasteczkiem, które jest wysyłane. Ten przypadek też miałem, aczkolwiek ustawienia ciasteczek są domyślne. Denerwuje fakt, że jak sie wyloguje, to znikają oznaczenia wszystkich postów - nie wiem, ktore już przeczytałem, a które nie. Wolałbym przycisk "oznacz wszystki posty jako przeczytane" i profil, który 'zapamiętuje' które posty przeczytałem, a które nie niezależnie d tego czy sie logowałem w miedzyczasie. Zdarza sie, że jest problem i mnie wypinguje ze strony, bądź jakiś inny przypadek, który sprawia problemy.
Offline
Avatar użytkownika

MaRcin

Major

Major

  • Posty: 966
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 09:45

PostŚr 11 sie, 2004 14:43

Na to jest rozwiązanie... ale też ciasteczkowe :D Trzeba zainstalować odpowiedni mod, ale najpierw backup :]
Good Times Gone
Offline
Avatar użytkownika

SiD

Major

Major

  • Posty: 588
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2004 17:09
  • Lokalizacja: Wrocław

PostŚr 11 sie, 2004 14:44

I błagam - teraz backupi wraz z bazą userów... :???:

HAV

PostŚr 18 sie, 2004 15:59

YacieK napisał(a):stało to się po próbie zapisania postu


A nie przypadkiem przy próbie edycji ;-) Wiemy o tym, prace remontowe trwają. A potrwają tak długo, aż Spiki przy kompie się ponownie pojawi :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

SiD

Major

Major

  • Posty: 588
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2004 17:09
  • Lokalizacja: Wrocław

PostŚr 18 sie, 2004 16:04

Problem z logowaniem pojawia sie gdy klikniemy na link na forum z zewnątrz - wtedy nie działa automatyczne logowanie. Nie wiem jak to jest, ale ja byłem w tym czasie zalogowany.
Offline
Avatar użytkownika

Spike

Generał

Generał

  • Posty: 608
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 16:25
  • Lokalizacja: Lubliniec

PostŚr 18 sie, 2004 17:05

A nie przypadkiem przy próbie edycji Wiemy o tym, prace remontowe trwają. A potrwają tak długo, aż Spiki przy kompie się ponownie pojawi

no już się pojawiłem i wydaje mi się, że usterka została naprawiona... jeśli nadal będą jakieś problemy z pisaniem postów bądź ich edycją, proszę je tu zgłaszać

Problem z logowaniem pojawia sie gdy klikniemy na link na forum z zewnątrz - wtedy nie działa automatyczne logowanie. Nie wiem jak to jest, ale ja byłem w tym czasie zalogowany.

czy możesz podać SiD z jakiego linka wchodzisz wtedy, kiedy nie działa autologowanie?
Obrazek
Obrazek
Kto ratuje jedno życie, ratuje cały świat...
Offline
Avatar użytkownika

SiD

Major

Major

  • Posty: 588
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2004 17:09
  • Lokalizacja: Wrocław

PostŚr 18 sie, 2004 17:40

wiem że na dowolny temat wszedłem poprzez link z shoutboxa i w nowym oknie byłem już niezalogowany, a na starym tak, co w efekcie uniemożliwiło mi opcje autologowania.
Offline
Avatar użytkownika

Kac

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 298
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 11:19
  • Lokalizacja: Nowa Sól

PostŚr 18 sie, 2004 17:43

Nie wiem czy to takie ważne, ale czasem nie nalicza mi postów. Była taka sytuacja wchodząc na forum miałem na koncie 12 postów napisałem 3 i nadal miałem 12 wychodząc z forum. Teraz po ponownym zalogowaniu już nalicza. Jestem ciekawy dlaczego tak się dzieje? :grin:
Offline
Avatar użytkownika

Kuba

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1608
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 20:57
  • Lokalizacja: Wawa

PostŚr 18 sie, 2004 17:45

Kac napisał(a):Nie wiem czy to takie ważne, ale czasem nie nalicza mi postów. Była taka sytuacja wchodząc na forum miałem na koncie 12 postów napisałem 3 i nadal miałem 12 wychodząc z forum. Teraz po ponownym zalogowaniu już nalicza. Jestem ciekawy dlaczego tak się dzieje? :grin:


Posty w offtopicu i militariach nie są liczone do ogólnej liczby postów :-)
Offline
Avatar użytkownika

Jerry

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2598
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:28
  • Lokalizacja: 52° 14'N, 20° 56'E

PostWt 31 sie, 2004 11:52

A mi się teraz tak zaczęło robić, że jak napiszę dwa posty jeden po drugim, to pierwszy znika. Kiedyś łączyły się jeden :hmmm:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

MaRcin

Major

Major

  • Posty: 966
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 09:45

PostWt 31 sie, 2004 11:57

A myślałem że ja tak tylko mam :D

Spiki mod się zespuł albo coś :]
Good Times Gone
Offline
Avatar użytkownika

STW

Kapral

Kapral

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): Pt 30 lip, 2004 22:53
  • Lokalizacja: Gryfino

PostWt 31 sie, 2004 12:10

Nie wiem czy to takie ważne, ale te gwiazdki pod nickiem mi się zacieły na "szeregowy". Jestem ciekawy dlaczego tak się dzieje? :grin:
Offline
Avatar użytkownika

Jerry

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2598
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:28
  • Lokalizacja: 52° 14'N, 20° 56'E

PostWt 31 sie, 2004 12:24

Bo za mało piszesz z sensem.
Obrazek
Następna strona

Powrót do Forum i strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron