Teraz jest Pt 29 mar, 2024 01:09


Jak dołączyć do OFP Center PL?

Sprawy techniczne dotyczące strony i forum.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Kuba

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1608
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 20:57
  • Lokalizacja: Wawa

Jak dołączyć do OFP Center PL?

PostSo 28 sie, 2004 14:15

Informujemy, że skład ekipy naszej strony nie jest zamknięty. Wciąż potrzebujemy nowych ludzi. Może Ty chcesz zostać jednym z nas? Jeśli chcesz zrobić coś dla innych Polaków grających w OFP to dołącz do nas! Obecnie poszukujemy newsmakerów, testerów addonów i testerów misji. Aby złożyć propozycję współpracy trzeba napisz posta w tym topicu. Podaj tam swój wiek i funkcję jaką chciałbyś pełnić. Oczywiście jeśli masz czas to możesz pełnić więcej niż jedną funkcję. Następnie skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel. Jeśli nie będzie żadnych przeciwwskazań to najprawdopodobniej zostaniesz przyjęty na określony okres próbny. Jak będziesz sumiennie wykonywał swe obowiązki to zostaniesz oficjalnie przyjęty do naszej ekipy.

:arrow: Newsmaker:

Osoba dodająca newsy. Choć wymagana jest podstawowa znajomość któregoś z zagranicznych języków, to nie jest to cecha decydująca. Z doświadczenia wiemy, że najważniejsze jednak jest być pracowitym - nie musisz być lingwistycznym orłem, jeśli jednak jeden news na miesiąc to szczyt Twoim możliwości, to nie masz raczej czego szukać w tej posadzie. Newsy muszą być pisane poprawnie gramatycznie - notoryczne błędy w stylu "chelikopter" są niedopuszczalne.

:arrow: Tester Addonów:

Zajmuje się on recenzowaniem addonów. Dzięki ich pracy można przeczytać szczegółowy opis addonu który nas interesuję. Testują zarówno pojazdy, żołnierzy jak i wyspy. Addon jest oceniany w skali od 1 do 10. Chcesz zostać testerem? Podobnie jak w poprzednim przypadku tak i tutaj bardzo się liczy pracowitość. Jednak znajomość języków obcych nie jest wymagana. Jest to najlepsza ewentualność dla osób ze słabym łączem - testy można pisać nie będąc w Internecie.

:arrow: Tester Misji:

Od pewnego czasu pojawia się coraz więcej misji. Sporo w tym zasługi Alderousa, który napisał bardzo dobre poradniki do edytora. Zreorganizowaliśmy więc procedure dodawania misji na naszą stronę. Teraz każda misja jest automatycznie sprawdzana przez testerów i to do nich należy decyzja w sprawie przyjęcia misji. Mają specjalny dział na forum gdzie umieszczane są raporty z testu. Przysyłający misję mają prawo do zapoznania się z nimi. I w tym przypadku ważny jest zapał do pracy. Dobrze jest też znać się na edytorze...

Pragne zaznaczyć, że ten wątek nie służy do komentowania naszej pracy. Masz jakąś sugestie - załóż nowy temat.
Ostatnio edytowano Pn 20 cze, 2005 23:03 przez Kuba, łącznie edytowano 5 razy
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

PostSo 28 sie, 2004 14:29

Hmm...
A tak przy okazji... jeszcze jakiś czas temu pisałem testy na waszą stronę... testy... nooo... jeden test bo Alderous był szybszy... ale ostatnio chciałem dodać teścik a tu mi wyskakuje, że użytkownik nie istnieje... Napisałem w tej sprawie do Spike ale nie odpowiada. Czy może mi to ktoś wyjaśnić?
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

B@rtek

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:45
  • Lokalizacja: łódź

PostSo 28 sie, 2004 14:36

Ja byłbym ewnetualnie zainteresowany pracą testera addonów, kiedyś się o to starałem ale nic z tego nie wyszło. Mam 13 lat i znam troche rosyjski i angielski.

{Kuba ten topic przypomina mi niektóre gry fabularne (i nie tylko) gdzie wybierasz na początku swoją specjalizacje :P :twisted: }
Ostatnio edytowano Pn 30 sie, 2004 08:25 przez B@rtek, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

¦mierć jest bardziej uniwersalna niż życie, bo każdy umiera, choć nie każdy żyje.

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy
Offline
Avatar użytkownika

Kac

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 298
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 11:19
  • Lokalizacja: Nowa Sól

PostSo 28 sie, 2004 17:50

Ja chciałbym zostać testerem misji, mam 15 lat, edytor znam na wylot, oprócz tego potrafię pisać skrypty, znam bardzo dobrze angielski

A jeśli kogoś to obchodzi to mam 184 cm wzrostu, włosy czarne, oczy piwne, trenuję sporty walki :grin: :grin: :grin:
Offline
Avatar użytkownika

Mcr

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): Pt 30 lip, 2004 14:26

PostN 29 sie, 2004 18:22

Ja chcę zostać testerem misji bądź addonów (także wysp). Mam 14 lat znam języki: angielski (uczę sie 2 lata i mam 4(ocenę)), niemiecki (uczę się 4 lata i mam 4, choć nie czuję się w tym języku tak pewnie jak w angielskim), rosyjski (uczyłem się rok miałem 4, znam abecadło rosyjskie, umiem przetłumaczyć tekst po rosyjsku, gorzej jest z pisaniem i mówieniem :razz: ). Znam dobrze (ale nie bardzo dobrze) edytor misji.

Nie czuję się tak pewnie w niemieckim co w angielskim bo w niemieckim jeden wyraz może zmienić znaczenie całego zdania :neutral:
Offline

Pietras_Stinger

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 180
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:41
  • Lokalizacja: Piekielna Przeginia Duchowna

PostPn 20 wrz, 2004 14:32

Dobra to ja też dorzuce swoje 4 grosze. Zawiedziony jestem sytuacją jaka się dzieje z news'ami na naszej ukochanej stronce. Trzeba coś z tym zrobić... A więc tak:
Dobrze władam językiem angielskim, potrafię dobrze czytać teksty po Angielsku, z dyktand ortograficznych mam przyzwoite oceny (ostatnie jakie padły to: 4,5,4+,5,-5), klawiature mam skonfigurowaną na Polski, mam stały dostęp do internetu, siedze 4 godz. dziennie w intenecie, dlatego chciałbym zostać newsmakerem.

Liczę na przyjęcie do waszych szeregów...
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

PostPn 20 wrz, 2004 14:51

Pietras_Stinger napisał(a):Dobra to ja też dorzuce swoje 4 grosze. Zawiedziony jestem sytuacją jaka się dzieje z news'ami na naszej ukochanej stronce.


Szczerze mówiąc dziwi mnie, że przynajmniej wszystkie newsy z OFP info nie są przetłumaczone i zamieszczone na naszej stronie :? W końcu przetłumaczenie takiego news'a to kilka minut roboty, a newsmakerów mamy z dziesięciu. Nie chce wam się?
Offline
Avatar użytkownika

MaRcin

Major

Major

  • Posty: 966
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 09:45

PostPn 20 wrz, 2004 14:57

Nie am się co dziwić :] Ostatnio była awaria baza danych z newsami. Backup był, ale sprzed kilku dni, więc te najnowsze newsy poszły się je**. A coś takiego skutecznie podcina skrzydła i odbiera chęć do dalszej pracy. Newsmakerzy potzrebują kilku dni żeby wrócić do właściwego tempa. Ale widzę, że powoli wszystko idzie w dobrym kierunku.
Good Times Gone
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

PostPn 20 wrz, 2004 16:17

MaRcin napisał(a):Nie am się co dziwić :] Ostatnio była awaria baza danych z newsami. Backup był, ale sprzed kilku dni, więc te najnowsze newsy poszły się je**. A coś takiego skutecznie podcina skrzydła i odbiera chęć do dalszej pracy. Newsmakerzy potzrebują kilku dni żeby wrócić do właściwego tempa. Ale widzę, że powoli wszystko idzie w dobrym kierunku.


No tak. Nie pomyślałem o tym. Przepraszam za bezzasadne zarzuty.
Offline
Avatar użytkownika

Chooca

Kapral

Kapral

  • Posty: 72
  • Dołączył(a): Śr 18 sie, 2004 12:18

PostPn 20 wrz, 2004 17:30

No tak wszystko jasne tylko powiedzcie, czy jest mozliwosc przylaczenia sie do teamu OFPCenter, jezeli zaostalo sie juz z niego kiedys usunietym? Zaznaczam, ze chodzi mi o pelnienie innej funkcji niz poprzednio.
Offline
Avatar użytkownika

Przemo_212

Major

Major

  • Posty: 703
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 18:59

PostPn 20 wrz, 2004 17:35

Nie am się co dziwić Ostatnio była awaria baza danych z newsami. Backup był, ale sprzed kilku dni, więc te najnowsze newsy poszły się je**. A coś takiego skutecznie podcina skrzydła i odbiera chęć do dalszej pracy. Newsmakerzy potzrebują kilku dni żeby wrócić do właściwego tempa. Ale widzę, że powoli wszystko idzie w dobrym kierunku

Ja na miejscu newsmakerów bym sobie zrobił plik .txt pod tytułem newsy na OFPC, jak cos by się poszło je***, to bym się nie wysilał na nowo, tylko bym, zastosował metode "kopiuj-wklej"
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

MaRcin

Major

Major

  • Posty: 966
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 09:45

PostPn 20 wrz, 2004 17:57

każdy newsmaker przed robotą ma jakieś piękne teoretyczne założenia, które potem odchodzą w zapomnienie, ale z tym trzeba się liczyć :]
Good Times Gone
Offline
Avatar użytkownika

Grabarz^^

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 224
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 23:59
  • Lokalizacja: Darłowo

PostSo 23 paź, 2004 17:34

Jestem gotowy do współpracy. Upatrzone stanowisko: newsmaker, ale raczej konkretny niż ogólny. Ponieważ jestem członkiem modu "Operation: Farmland" (albo "Project Farmland") oraz projektu "Unified Zombie Mod" gwarantuję Wam jako pierwszym najnowsze wieści na temat naszej pracy (szybciej niż na ofp.info). Można je znaleźć też na forum BIS, ale odnoszę wrażenie że newsmakerzy rzadko tam zagladają ;) Oczywiście nie zamierzam się ograniczać tylko do newsów o tym, nad czym akurat pracuję - ponieważ na wspomianym forum BIS bywam bardzo często, powinno mi się udać wychwycić wszelkie nowości. Czekam na decyzję.

Język angielski: bardzo dobra znajomość (ocena maturalna: 5)
Wiek: 19 lat
Offline
Avatar użytkownika

alderous

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1784
  • Dołączył(a): Cz 19 sie, 2004 13:20
  • Lokalizacja: Łódź

PostN 24 paź, 2004 09:08

Grabarz^^ napisał(a):Jestem gotowy do współpracy. Upatrzone stanowisko: newsmaker, ale raczej konkretny niż ogólny. Ponieważ jestem członkiem modu "Operation: Farmland" (albo "Project Farmland") oraz projektu "Unified Zombie Mod" gwarantuję Wam jako pierwszym najnowsze wieści na temat naszej pracy (szybciej niż na ofp.info). Można je znaleźć też na forum BIS, ale odnoszę wrażenie że newsmakerzy rzadko tam zagladają ;) Oczywiście nie zamierzam się ograniczać tylko do newsów o tym, nad czym akurat pracuję - ponieważ na wspomianym forum BIS bywam bardzo często, powinno mi się udać wychwycić wszelkie nowości. Czekam na decyzję.

Język angielski: bardzo dobra znajomość (ocena maturalna: 5)
Wiek: 19 lat


Czyli mam zostawić te dwa news'y z ofp.info? :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Grabarz^^

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 224
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 23:59
  • Lokalizacja: Darłowo

PostN 24 paź, 2004 12:07

Zostaw...dodam je osobiście :)
Następna strona

Powrót do Forum i strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron