Teraz jest Cz 28 mar, 2024 20:05


Problem z edytorem

Dział poświęcony edytorowi misji w ArmA III.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

sygnet

Cywil

Cywil

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Pt 01 maja, 2015 11:58

Problem z edytorem

PostPt 01 maja, 2015 12:08

Witam , jestem nowy na forum , zaczynam dopiero zabawe z tą fenomenalną grą jaką jest Arma . Przyznaje się że jestem zielony dopiero podstawy się uczę , mam takie dwa problemy mianowicie chciał bym żeby ktoś mi wyjaśnił jakiś scryptów bądź czegoś innego mam użyć żeby dany śmigłowiec przyleciał z pilotem botem w wybrane miejsce poczekał aż załoga do niego się zapakuje a leci z załogą w wybrane miejsce zostawia nas i sobie leci , i druga rzecz . jak mam zrobić żeby załoga rozpoczynała na łodzi bo cały czas wpadają mi do wody zamiast na łódź z góry dzięki za info
Offline
Avatar użytkownika

RomanPL79

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 175
  • Dołączył(a): Pt 25 lis, 2011 16:20
  • Lokalizacja: Pyskowice

Re: Problem z edytorem

PostPt 01 maja, 2015 15:40

Co do pierwszego problemu to musisz pobawić się waypointami - dla śmigłowca załaduj (przy załadunku załogi) i rozładuj transport (przy desancie), natomiast dla transportowanych żołnierzy waypoint wsiądź postawiony na śmigłowcu.

Co do drugiego problemu dla każdej jednostki wpisz w opcjach uruchamiania (czy jak to się tam zwie w polskiej wersji językowej) this moveincargo nazwa_łodzi; dla każdego kto ma siedzieć jako pasażer i this moveindriver nazwa_łodzi; dla tego kto ma być jej kierowcą.
Offline
Avatar użytkownika

Blackburn

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1437
  • Dołączył(a): Cz 15 lip, 2010 11:36
  • Lokalizacja: Raz tu, raz tam...

Re: Problem z edytorem

PostPt 01 maja, 2015 16:00

Słyszałem, ze większość poradnika z A2 jest aktualna dla A3. Polecam poczytać.

Powrót do [ArmA III] Edytor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron