Teraz jest Cz 28 mar, 2024 16:59


Kilkanaście godzin robienia misji psu na budę.. o co biega ?

Dział poświęcony edytorowi misji w ArmA III.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Lygi

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 38
  • Dołączył(a): Wt 09 lut, 2010 14:07

Kilkanaście godzin robienia misji psu na budę.. o co biega ?

PostŚr 04 paź, 2017 08:32

Wszystko robię w arma 2 bo w arma 3 jest mało bezpłatnych jednostek a ta monetyzacja na każdym kroku mnie wkurza. Ale postanowiłem jednak coś zrobić na Arma 3. Po 15 godzinach tworzenia wstawiam kolejną jednostkę i nagle ni z tego nie z owego wyrzuca mi błąd, moja misja znika z listy misji do otwarcia i koniec.

Kod: Zaznacz cały
File C:\Users\Adam Nowak\Documents\Arma 3\missions\NEGADES.Altis\mission.sqm, line 0:'.raP':' ' encountered instead of '='

 



O co tu biega ? Jak odzyskać tą misje ? Szkoda roboty bo fajnie się zapowiadała. :?
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

Re: Kilkanaście godzin robienia misji psu na budę.. o co bie

PostCz 05 paź, 2017 10:27

A kiedy wcześniej edytowałeś tą misję? Może po patchu coś się zepsuło.

Otwórz plik misji w notatniku i wklej w tagach code pierwsze 30 linijek kodu.
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

Lygi

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 38
  • Dołączył(a): Wt 09 lut, 2010 14:07

Re: Kilkanaście godzin robienia misji psu na budę.. o co bie

PostCz 05 paź, 2017 11:05

Dziękuje za odpowiedz. Nad misją pracowałem codziennie od paru dni. Arma III na której robiłem misję to czysta instalka bez żadnych dodatków czy niestandardowych jednostek. Chyba nie mogę nic edytować w pliku bo był zbinaryzowany. :?
chyba muszę raz jeszcze się za to zabrać i tyle (Z nadzieją że tym razem się uda)
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: Kilkanaście godzin robienia misji psu na budę.. o co bie

PostPt 06 paź, 2017 20:19

Nie. Jest sposób na odbinaryzowanie misji. Dam znać Kamexowi, żeby się tu wpisał, bo już to kiedyś robił.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Powrót do [ArmA III] Edytor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości