Teraz jest Cz 28 mar, 2024 11:41


Jednostki znane z Arma2 w w Arma3

Dział poświęcony edytorowi misji w ArmA III.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Lygi

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 38
  • Dołączył(a): Wt 09 lut, 2010 14:07

Jednostki znane z Arma2 w w Arma3

PostCz 05 paź, 2017 13:19

Te hiper nowoczesne jednostki które dostajemy w Arma3 mi się nie podobają. Ostatnio w jakimś poradniku na YouTube zauważyłem że gość w Arma 3 posługuje się jednostkami znanymi z ARMA 2.

Pytanie skąd takie wytrzasnąć ? Jest jakiś pakiet jednostek albo mod do zassania?
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

Re: Jednostki znane z Arma2 w w Arma3

PostCz 05 paź, 2017 13:45

Arma bez modów to się nadaje w sumie tylko do robienia modów :E

Na armaholicu masz pełno dodatków, w zasadzie chyba już wszystko co się dało przekonwertować zostało już wydane :P Jako podstawę i punkt wyjściowy proponuję zainstalować RHS (obecnie do ściągnięcia zdaje się tylko przez warsztat steam). Drugi w kolejności CUP.
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

Lygi

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 38
  • Dołączył(a): Wt 09 lut, 2010 14:07

Re: Jednostki znane z Arma2 w w Arma3

PostPt 06 paź, 2017 08:12

Dziękuje za podpowiedz.

Jeśli chodzi o grafikę i fizykę gry to rewelacja, ale ta wszechobecna monetyzacja i pazerność wydawcy w/g mnie uwaliła tą grę. No i nietrafiona fabułą osadzona w przyszłości.

Np ktoś mi logicznie wytłumaczy dlaczego w jednostkach cywili są postaci męskie, a nie ma kobiecych ?
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: Jednostki znane z Arma2 w w Arma3

PostPt 06 paź, 2017 20:22

Lygi napisał(a):Dziękuje za podpowiedz.

Jeśli chodzi o grafikę i fizykę gry to rewelacja, ale ta wszechobecna monetyzacja i pazerność wydawcy w/g mnie uwaliła tą grę. No i nietrafiona fabułą osadzona w przyszłości.

Np ktoś mi logicznie wytłumaczy dlaczego w jednostkach cywili są postaci męskie, a nie ma kobiecych ?
Weź skończ bredzić. Monetyzacja i pazerność? Grałeś Ty chłopcze kiedyś w Borderlands 2? Saints Row? PAYDAY 2???

Community dostaje masę feature'ów + troszkę quality contentu za free (Malden, zwłaszcza), DLC są czysto opcjonalne i poza misjami na Tanoa możesz grać w misje wykorzystujące sprzęt z dodatków - ot, sypie Ci reklamami.

Masz możliwość wytestować stuff, więc nie kupujesz kota w worku, 99 % wydawców Ci tego nie da.

Kontent z DLC jest zupełnie opcjonalny i 3/4 z niego nie daje Ci żadnej przewagi na polu walki, to są po prostu urozmaicacze. Płacisz, by wspomóc twórców i rozwój gry, ewentualnie by mieć więcej zawartości singleplayer.

To zupełnie normalna praktyka wśród twórców gier.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Lygi

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 38
  • Dołączył(a): Wt 09 lut, 2010 14:07

Re: Jednostki znane z Arma2 w w Arma3

PostPt 06 paź, 2017 21:42

Weź skończ bredzić. Monetyzacja i pazerność? Grałeś Ty chłopcze kiedyś w Borderlands 2? Saints Row? PAYDAY 2???


Wydaje się jesteś tu administratorem i powinieneś dbać o kulturę wypowiedzi na tym forum, a takie odzywki są raczej niskiego lotu Panie Jon. Każdy ma prawo do swojej opinii jeśli potrafi ją wyrazić w sposób kulturalny.

Co do meritum twojej odpowiedzi to zaraz mi stuknie 50-tka i nie zagrywam się daniami i nocami w gry komputerowe zatem nie mam za bardzo skali porównawczej. Właściwie jedyna gra jaką gram to Flashpoint, CoD, i Army. Pisząc o monetyzacji w Arma 3 odnoszę się właśnie do poprzednich części tej gry, a nie do wszystkich gier na świecie.

Tak czy owak dla mnie jest nie do przyjęcia np. to by w grze za która zapłaciłem tworzenie misji było zakłócane znakiem wodnym na cały ekran z logiem sklepu z dodatkami do gry. Ale może faktycznie świat poszedł na przód i co to kiedyś było nie do przyjęcia dziś jest normą i powianiem się może cieszyć że to tylko znak wodny i jakaś reklama nie przerywa mi co 5 minut gry.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: Jednostki znane z Arma2 w w Arma3

PostSo 07 paź, 2017 18:30

Lygi napisał(a):Wydaje się jesteś tu administratorem i powinieneś dbać o kulturę wypowiedzi na tym forum, a takie odzywki są raczej niskiego lotu Panie Jon.
Niskiego lotu odzywkami jest zarzucanie komuś pazerności i wyciągania kasy na każdym kroku bez żadnego poparcia w faktach gościu. Jak będziesz traktować innych z szacunkiem, to sam na ten szacunek będziesz mógł liczyć.

Lygi napisał(a):nie zagrywam się daniami i nocami w gry komputerowe zatem nie mam za bardzo skali porównawczej. Właściwie jedyna gra jaką gram to Flashpoint, CoD, i Army. Pisząc o monetyzacji w Arma 3 odnoszę się właśnie do poprzednich części tej gry, a nie do wszystkich gier na świecie.
Bez znaczenia, bo nawet wtedy to jest bez sensu, to raz - a dwa, że nie wiń innych za to, że nie wyraziłeś się jasno.

Lygi napisał(a):Tak czy owak dla mnie jest nie do przyjęcia np. to by w grze za która zapłaciłem tworzenie misji było zakłócane znakiem wodnym na cały ekran z logiem sklepu z dodatkami do gry. Ale może faktycznie świat poszedł na przód i co to kiedyś było nie do przyjęcia dziś jest normą i powianiem się może cieszyć że to tylko znak wodny i jakaś reklama nie przerywa mi co 5 minut gry.
Dokładnie tak jest, bo w połowie innych gier po prostu byłbyś odcięty od kontentu - i w grach napędzanych community contentem - właśnie od sporej części zawartości stworzonej przez społeczność. Poza tym w grze jasno jest zaznaczone, jaka zawartość jest z jakiego dodatku, więc pretensje tylko do siebie za ew. roszczeniowość i nieuwagę. W nowszych CoD jak nie masz dodatku, to na pewnych mapach nie zagrasz - w A3 w misje z karabinem, którego nie kupiłeś zagrać możesz. W A2 system był inny, ale ludzie na niego bardzo narzekali, więc sorry ziomek, jesteś w mniejszości.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Powrót do [ArmA III] Edytor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron