Teraz jest Wt 19 mar, 2024 06:32


Szukam addonów odpowiedzialnych za animacje tańca

Rozmowy na temat wszelkiego rodzaju darmowych dodatków do ArmA III.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kaaleth

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Cz 08 lut, 2007 21:50
  • Lokalizacja: brak

Szukam addonów odpowiedzialnych za animacje tańca

PostPt 09 sty, 2015 00:37

Witam użytkowników tego zacnego forumka. :)

Dokładnie, jak w temacie - szukam addonów, które pomogą mi stworzyć prawdziwą imprezkę w ArmA 3 :) . Przejrzałem spis komend, ale te (aż trzy!) standardowe kompletnie mnie nie kupiły. Na YouTube też widziałem trochę pojedynczych filmów z wykorzystaniem jakichś tajnych animacji, ale kompletnie nie raczyli podać jakichkolwiek źródeł.
Armaholic też nic nie mówi. Niestety, nie jestem ostatnio na czasie z tą grą i sam już nie wiem, które źródła byłby najodpowiedniejsze (google milczy).

Pozdrawiam :)
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

Re: Szukam addonów odpowiedzialnych za animacje tańca

PostPt 09 sty, 2015 13:36

pewien nie jestem, ale korzystają zapewne z animacji z a2. Jak masz AiA to spróbuj odpalić i przez Animation Viewier znaleźć tą animacje
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline

kaaleth

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Cz 08 lut, 2007 21:50
  • Lokalizacja: brak

Re: Szukam addonów odpowiedzialnych za animacje tańca

PostPt 09 sty, 2015 20:02

Ok, dzięki. Sprawdzę to AiA i dam znać, jeśli znajdę odpowiedź na moje pytanie. :)
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Re: Szukam addonów odpowiedzialnych za animacje tańca

PostPt 09 sty, 2015 20:12

AiA o którym mówi Rey to AiA StandAlone Pack, czyli konwert całej ArmA2.


Nie AiA Terrain Pack o którym mowa w drugim temacie.

Też myślałem o animacjach z ArmA2 - aczkolwiek zamiast zasysać pierdylion gigabajtów dla 2-3 animacji, po prostu znajdź odpowiedni plik .rtm w oryginalnym .pbo ArmA2. Pliki .rtm można odtworzyć nawet z poziomu scenariusza, AFAIR. W sensie tak jak plik graficzny - wrzucasz do folderu misji możesz go odtworzyć, plug and play style)
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

kaaleth

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Cz 08 lut, 2007 21:50
  • Lokalizacja: brak

Re: Szukam addonów odpowiedzialnych za animacje tańca

PostPt 09 sty, 2015 20:16

Dzięki. Teraz już rozumiem. Mapy się przydadzą, więc nie będę już przerywać pobierania :P ale co do animacji, to cały czas szukanie mode on.

Powrót do [ArmA III] Addony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron