Teraz jest Pn 17 cze, 2024 06:13


Tragedia 14-latki z Gdańska

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostSo 04 lis, 2006 18:31

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... cza+%3B%29 to ejst ciekawsze z prawej strony ;] ale nie na temat.

Masakra w ruskiej szkole :o
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostSo 04 lis, 2006 19:16

Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 04 lis, 2006 20:27

zGuba - Mig 31? Wtf w ogóle?

A to co zapodał Marker mi się nie podoba. Zwłaszcza słowo "symulacja" i jego odmiany. Działa na mnie jak płachta na byka.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostSo 04 lis, 2006 22:39

XXX (21:37)
Przeslij ta wiadomosc do kogo tylko mozesz! Minister edukacji, Roman Giertych, rozpoczal dzialania w zakresie swojego nowego pomyslu "Zero tolerancji". Ma to zwiazek z ograniczeniem naszych praw, i przymusowe nakladanie idei Romana G. W zakresie jego pomyslu mieszcza sie min: calkowity zakaz uzywania telefonow komorkowych(niewspominajac o tym ze gdyby nie taki wlasnie telefon, dramat Ani ktora popelnila samobojstwo nigdy nie ujrzalby swiatla dziennego), patrole i kontrole policyjne na terenie wszystkich placowek oswiaty, wprowadzenie jednolitego ubioru w szkolach, i np lekcje patriotyzmu.....To niewiele z genialnych pomyslow naszego ministra edukacji. Psychologowie jednoglosnie twierdza: "pomysl Romana Giertycha wywola haos u polskiej mlodziezy, a ta chcac sie odgryzc postawi na swoim, co w rezultacie przyniesie odwrotne efekty niz zamierzone przez Pana Romana" My, polska mlodziez, zgadzamy sie ze zdaniem psychologow. Jestesmy przyszloscia tego narodu, i nie pozwolimy bezkarnie wymuszac na nas pewnych zachowan! Przyszedl czas gdy polska mlodziez, bez wzgledu na swe poglady, powinna sie zjednoczyc! Pokazmy ze jestesmy w stanie przeciwstawic sie blednym pomyslom przymusowych zmian! W zwiazku z tym dnia 27.11.2006 oglaszamy Strajk Mlodych Polakow. W tym dniu nie zjawimy sie na zajeciach w placowkach oswiaty. Pokazmy ze nie jestesmy marionetkami i nie damy soba rzadzic nieodpowiednim ludziom! Jesli takze nie zgadzasz sie z pomyslem "Zero tolerancji" przylacz sie do strajku! Rozeslij ta wiadomosc do tylu osob do ilu tylko dasz rade! Wierzymy w powodzenie naszych planow.... Jestes z nami?


Jak dla mnie lol... ktoś kto to pisał... heh różowa 13...
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostSo 04 lis, 2006 22:52

Dzisiaj dostałem już z 5 takich wezwań do spełnienia moralnego obowiązku w których, w akcie protestu, wzywa się do wagarów :rotfl2:
Oczywiście takie lenie to zazwyczaj w dupie mają pomysł giertycha i bardziej im zależy na dniu wolnym który będą mogli później usprawiedliwić (a na dodatek będą mogli się pochwalić że należą do polski solidarnej, a nie, do tej liberalnej :twisted:).
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostSo 04 lis, 2006 22:54

Mnie tam berna uraczył takim łancuszkiem ale w wersji mocno skróconej :D.
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostSo 04 lis, 2006 22:58

ograniczeniem naszych praw, i przymusowe nakladanie idei Romana G.

:D

W zakresie jego pomyslu mieszcza sie min: calkowity zakaz uzywania telefonow komorkowych(niewspominajac o tym ze gdyby nie taki wlasnie telefon, dramat Ani ktora popelnila samobojstwo nigdy nie ujrzalby swiatla dziennego),

Czy ja o czymś nie wiem? Chyba to nagranie zostało skasowane?

patrole i kontrole policyjne na terenie wszystkich placowek oswiaty, wprowadzenie jednolitego ubioru w szkolach, i np lekcje patriotyzmu.....

Mundurki to przesada IMO, ale naloty mogą być (zresztą były, tylko z małą częstotliwością) a lekcje o patriotyźmie... bardzo chętnie :D

pomysl Romana Giertycha wywola haos u polskiej mlodziezy, a ta chcac sie odgryzc postawi na swoim, co w rezultacie przyniesie odwrotne efekty niz zamierzone przez Pana Romana


Jestesmy przyszloscia tego narodu, i nie pozwolimy bezkarnie wymuszac na nas pewnych zachowan!

Ogółem rotfl Obrazek

W zwiazku z tym dnia 27.11.2006 oglaszamy Strajk Mlodych Polakow. W tym dniu nie zjawimy sie na zajeciach w placowkach oswiaty.

Ci co nie pójdą pewnie i tak by nie poszli... A Ci co pójdą i tak by poszli więc? :P

Wierzymy w powodzenie naszych planow.... Jestes z nami?


:lol: :lol2:
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "

Berna

PostSo 04 lis, 2006 23:43

Z tego co wiem to na Nowej Hucie ma obowiązywac godzina policyjna dla młodzieży :spoko: gratuluje pomysłu.

Pozatym. Czuje drugą Francje w najbliższych kilku miesiacach i Romana na stosie.
Offline
Avatar użytkownika

Volt

Major

Major

  • Posty: 905
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 09:50
  • Lokalizacja: Wrocław

PostN 05 lis, 2006 00:25

To wszystko wywola haos!
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Severb

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 385
  • Dołączył(a): N 15 paź, 2006 00:45
  • Lokalizacja: Die Warschau

PostN 05 lis, 2006 00:49

Wot?
Romuś chce wprowadzić w całej Polsce godzinę policyjną dla młodzieży. Chce także wywalić komórki ze szkoły, a także zaostrzyć rygor.
Brrr...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 05 lis, 2006 04:15

yumi, już zaczynam ostrzyć nóż :D Ale będzie jatka!
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostN 05 lis, 2006 11:20

Jatka ? Gdzie? W Krakowie ? Jon nie zaczynaj bezemnie , i rajcha weź - t3h miszcz propagandyz0rd x>
Offline
Avatar użytkownika

sjojok

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pt 06 sie, 2004 16:16
  • Lokalizacja: Gliwice

PostN 05 lis, 2006 11:28

Już to widze... :grin: Każdy gimnazjalista oberwie pałką gumową po pleckach grzecznie się poddadzą zamkną wszystkich uczestników w kajdaneczki :grin: na posterunek pojadą , poczekają tam na rodziców , rodzice wku..eni przyjdą :grin: przesłuchają ich przed rodzicami :grin: , jeszcze każdy dostanie teczke w wpisie w aktach za udział w nielegalnej demonstracji :grin: Młodzież wróci do domu z rodzicami a tam to dobiero będzie się działo :twisted:
Obrazek
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostN 05 lis, 2006 11:32

...a potem sie obudziłem z mokrą pościelą.
Offline
Avatar użytkownika

sjojok

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pt 06 sie, 2004 16:16
  • Lokalizacja: Gliwice

PostN 05 lis, 2006 11:36

Goose napisał(a):...a potem sie obudziłem z mokrą pościelą.


A co myślisz że nie wiem jak wygląda procedura z nielegalnymi demonstracjami ?
Pozatym dzieci nie powinni demonstrować nie mają 18 lat to nie mają prawa demonstrować :!:
Jak będa mieli 18 lat to mają prawo do głosu i demonstracji , i mają prawo do nażekania bo jak narazie nie mają tyle problemów : obiadek mamusia zrobi , wypierze ubrania za mieszkanie zapłacą , za prąd internet też więc czemu oni chcą nażekać ?
Obrazek
Poprzednia strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron