Teraz jest Pn 17 cze, 2024 07:28


Tragedia 14-latki z Gdańska

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostPt 03 lis, 2006 16:54

Co z tymi którzy muszą mieć kontak z rodzicami w szkole?

Po co? Rodzice już czasu nie mają czasu dla dzieci to wyręczają się sms'ami...?
Pozatym, niech sie coś stanie a tu LOL nikt nie ma komórki żeby zadzwonic. Nie przemyślane i beznadziejne.

Bo w szkole nie ma telefonu...

Zresztą, rozwiązanie jest proste - chowasz telefon do kieszeni, uprzednio go wyłączając lub wyciszając, i masz spokój, nauczyciel nie ma prawa do rewizji. Jednakże jeżeli i to wam nie przemawia do rozsądku to zauważcie jak ma się sytuacja z paleniem, niby jest zakazane ale i tak wszyscy po kątach odświeżają płuca (niektórzy się nawet z tym nie kryją, a bo po co)...

...a to niby ja żyje totalnie wyimaginowanym oderwanym od rzeczywistości świecie...
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostPt 03 lis, 2006 17:12

Co do mundurków. Znam rzecz z praktyki i jeszcze ta praktyka potrwa do maja ;]
Strój szkolny nie znaczy już "komplet szkolny z rogatywką". W mojej szkole jedyny obowiązkowy element ubioru to Ryybok (niebiesko-białe polo, "tiszert" czy też granatowy sweter z logiem, w/w Ryybokiem).

Obrazek

Noszę 5-ty rok hałaty szkolne i jeszcze żyję (wbrew oczekiwaniom, jakie miałem na początku). Nie jest to zbyt przyjemne, ale za to problem "co na siebie dziś wrzucić" nie istnieje. :spoko:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPt 03 lis, 2006 17:13

Po co? Rodzice już czasu nie mają czasu dla dzieci to wyręczają się sms'ami...?

U niektórych sytuacja zmusza do tego. I nie chodzi tu o wysłanie sms'a od rodziców z pozdrowieniami tylko o stały kontakt z dziećmi. Znam takie osoby i wierz mi, to by było dla nich bardzo nie na ręke.

Zresztą, rozwiązanie jest proste - chowasz telefon do kieszeni, uprzednio go wyłączając lub wyciszając, i masz spokój, nauczyciel nie ma prawa do rewizji

To na lekcji. A na przerwie?
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostPt 03 lis, 2006 17:21

@Marker - Spójrz na drugą cześć wypowiedzi dotyczącą palenia i ogólnego zainteresowania nauczycieli tym czym się uczniowie na przerwie zajmują.
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPt 03 lis, 2006 17:35

Ale ja pisałem w świetle tego jak giertych chce żeby było, a nie jak jest teraz...
To że nauczyciele mają i będą mieli to w dupie to jest już osobna para kaloszy. Mnie narazie bardziej interesuje bezmyślność tego barana
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostPt 03 lis, 2006 17:48

@Marker, ale takie przepisy już są i powyższe wypowiedzi są moimi wrażeniami z ich sprawowania w szkole. W ogóle ciekawym zagadnieniem jest obojętność nauczycieli wobec sytuacji jaka panuje na korytarzach, trudno wymagać od ucznia czegoś czego nie posiadają szkolne łże elity :twisted: (nie winie ich bynajmniej za to, trudno wymagać użerania się z dzięciarnia za ~1200zł od kogoś kto przyszedł do szkoły tylko uczyć....)

To że nauczyciele mają i będą mieli to w dupie to jest już osobna para kaloszy. Mnie narazie bardziej interesuje bezmyślność tego barana

To nie jest pomysł Giertycha.
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostPt 03 lis, 2006 17:55

A więc forsa, forsa i jeszcze raz forsa. :neutral:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPt 03 lis, 2006 17:56

Zakazy oweszem były, ale roman odświerzył taką sytuacje myśląc że załatwi to sprawe przemocy w szkole... o to mi chodzi. O sens jego gówno wartych pomysłów.
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Barbarian

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1594
  • Dołączył(a): Pn 13 cze, 2005 16:50
  • Lokalizacja: Sochaczew

PostPt 03 lis, 2006 18:53

Goose napisał(a):matury a cały rok szkolny to nie to samo

Goose "baranie" (jak Kuba Bogu... :P ). Nie miałem od urodzenia do czasu aż poszedłem na studia (bo nie czułem takiej potrzeby, dla mnie "szpanowanie"- archaiczne słownictwo :P - telefonem to szczyt "buractwa").
Jak coś by się stało to zawsze jakiś znajomy miał komórke (lub też są w szkołach telefony stacjonarne)... Więc tekst o tym stałym konatakcie jest troszke podawany na wyrost...

Zobojętnienie nauczycieli to normalna reakcja obronna na to co się dzieje w ich otoczeniu... Podobną reakcje można zaobserwować u perwsonelu medycznego, policjantów czy nawet żołnierzy na wojnie (np. zobojętnienie na widok zwłok itp.). Jedyna rada to dać nauczycielowi jakiś rozsądny zasób możliwości do egzekwowania na uczniach w razie złamania regół (co zapewne, nareszcie zostanie wprowadzone) i rozliczać nauczycieli za przymykanie oka na łamanie reguł...
Za to te szkoły pod specjalnym nadzorem czy gimnazja z podziałem na płeć będą raczej złym pomysłem (o czym już pisałem)...
Pożyjemy, zobaczymy...
Ostatnio edytowano Pt 03 lis, 2006 19:04 przez Barbarian, łącznie edytowano 1 raz
www.greendevils.uk- kompendium wiedzy o Fallschirmjagers
Rots: Poza tym od filozofii jest Barbarian
:D
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostPt 03 lis, 2006 18:58

jak Bóg Kubie, tak Fidel Bogu
:P
Ja nie szpanuje telefonem to raz, dwa korzystam z niego na codzien i jak walną ten zakaz komórek nawet na przerwach bede miał dość duże utrudnienie... Te telefony stacjonarne to teoria , albo ich wogóle nie ma , albo nie działają.
Offline
Avatar użytkownika

Lewarek

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): Pt 20 paź, 2006 19:03

PostPt 03 lis, 2006 20:31

U mnie w szkole telefony stacjonarne są w pokoju nauczycielskim i u dyrektora, więc dziwnie by wyglądało jak kilka osób dziennie wali to pokoju nauczycielskiego żeby zadzwonić lub powiedzieć "dziś się spóźnie" etc. :D
Offline
Avatar użytkownika

Matte

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Pn 28 lis, 2005 19:09

PostPt 03 lis, 2006 20:54

U nas są tylko w sekretariacie
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostPt 03 lis, 2006 21:24

Goose napisał(a):
jak Bóg Kubie, tak Fidel Bogu
:P
Ja nie szpanuje telefonem to raz, dwa korzystam z niego na codzien i jak walną ten zakaz komórek nawet na przerwach bede miał dość duże utrudnienie... Te telefony stacjonarne to teoria , albo ich wogóle nie ma , albo nie działają.


Giertych nie podtrzymał zakazu używania komórek na przerwach, więc w czym problem? Zakaz używania komórek na lekcjach jest w większości normalnych szkół (które są w mniejszości :oops: - stąd, jak myślę, pomysł na narzucenie tego reszcie)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 04 lis, 2006 12:55

http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

CharleS

Kapral

Kapral

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2004 18:01

PostSo 04 lis, 2006 18:23

Ups do wywalenia
Ostatnio edytowano So 04 lis, 2006 18:50 przez CharleS, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron