Btw Winrar, jaki masz gustowny fotelik w avatarze! To coś do samochodu? Dziecięcy?
Exe, to Ty żyjesz? M'goodness-me.
A co do imienin to raczej sie je obchodzi do końca życia, natomiast urodziny do 21lat.
Teraz jest So 27 cze, 2026 10:11
Użytkownicy przeglądający ten dział: AkikoOhlson, AnissaChouinard, TamiePuccio i 23 gości