Teraz jest Pn 17 cze, 2024 08:43


Tragedia 14-latki z Gdańska

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPt 03 lis, 2006 01:13

... taaa, i wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie :D Tak to tylko w Erze :mrgreen:

Marker napisał(a):Ja tam myśle że wine ponosi Xfire...
:D
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostPt 03 lis, 2006 10:56

(...) Boże, Ziemia dawno nie nosiła takich debilów (...)

Wypowiedź mojej matki xP
Teraz dojdzie do tego, że wy*** ze szkoły za to, że zadzwoniłem do rodziców na przerwie 20 minutowej czy mam co jesc w domu, czy mam zrobić zakupy, kiedy wrócą czy inne bzdety
"semanifik"
Nie będzie można nosić awangardowej odzieży

Czyli co ? Stare nieco znoszone sztruksy, kurtka by Armia Austryjacka to jest awangardowy strój ? Jeśli wprowadzą mundurki/obowiazkowe garniturki w mojej szkole to przenosze sie do innej szkoły. Amen

A także "godzina policyjna" w wydaniu mr. żebra jest genialna .... Jaka to szkoda że mam tylko jedno obywatelstwo.
Offline
Avatar użytkownika

Barbarian

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1594
  • Dołączył(a): Pn 13 cze, 2005 16:50
  • Lokalizacja: Sochaczew

PostPt 03 lis, 2006 12:42

Nie tragizuj, będzie Lepper :P
Nie będzie można nosić awangardowej odzieży

Hmmm... Czyli dresy można?
Jak to dobrze że ten program udeży w stanistów (bo każdy kto ubiera się inaczej to satanista), a nie w zdrową młodzież która w przyszłości stanie się przewodnią siłą narodu (bo to oni rozkręcają handel na bazarach- kupując "markową" odzież czy też sprowadzając "fury"- więc muszą płacić za wache, lub olej jadalny, kupują "wypasione" nalepki i spojlery do swych maluchów itp.; co więcej to oni w dużej mierze odpowiadają za przyrost naturalny w Polsce- bo ile to "chcianych" i często "kochanych" bobasków rodzi się na skótek piątkowego wypadu do dyskoteki; w dodatku Ci ludzie są bardzo oszczędni- plą jednego papierosa na 5 i czerpią z tego tyle radości ;) :P )...
Jak to dobrze że będą mundurki... Jak to dobrze że nie będzie komurek w szkole (płoń szatanie!)...

A tak serio, to w większości szkół już teraz (i to od dawna) nie można kożystać z telefonu podczas lekcji, więc w czym problem?
Co do mundurków to przecież nie umrzecie od tego (zwłaszcza że ma to być indywidualne rozporządzenie poszczególnej szkoły).
www.greendevils.uk- kompendium wiedzy o Fallschirmjagers
Rots: Poza tym od filozofii jest Barbarian
:D
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPt 03 lis, 2006 13:01

Barb napisał(a):A tak serio, to w większości szkół już teraz (i to od dawna) nie można kożystać z telefonu podczas lekcji, więc w czym problem?
I myślisz, że ktoś tego przestrzega? :D Człooowieku...

Jon (12:02)
sjp! awangarda
Infobot (12:02)
awangarda ż IV, CMs. ~rdzie
1. lm D. ~ard
<<grupa ludzi przodujących, torujących nowe drogi w jakiejś
dziedzinie>>

?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostPt 03 lis, 2006 13:06

z telefonu podczas lekcji

Tylko że ten debil od edukacji mówi o przerwach...
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPt 03 lis, 2006 13:47

debil od edukacji

Ciii! ¦ciany mają uszy! Jeszcze wielkie G uszłyszy i u twych drzwi stanie załoga Dżi :P
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostPt 03 lis, 2006 13:50

Załodze Dżi może nawet stanąć coś innego.



Widać że ten przygłupi długie G nie ma pojęcia o edukacji...
Offline
Avatar użytkownika

smola93

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): Pt 06 sty, 2006 22:28
  • Lokalizacja: ZE WSI :-)

PostPt 03 lis, 2006 15:07

Arghhhhh Nie wyobrażam sobie siebie w mundurku.. BlaHhhhhHH a co do komurek to i tak nikt (przynajmniej w naszej szkole) tego raczej nie będzie przestrzegał (no chyba że będzie z tym jakaś "większa" afera).
Offline
Avatar użytkownika

Barbarian

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1594
  • Dołączył(a): Pn 13 cze, 2005 16:50
  • Lokalizacja: Sochaczew

PostPt 03 lis, 2006 15:16

W Angli noszą w wielu szkołach mundurki i jakoś tam się żyje :P
Ja telefonu komórkowego nie miałem do matury (bo sam nie czułem takiej potrzeby) i jakoś się żyło... Więc takie robienie z tego wielkiej "tjagjedjii" jakoś do mnie nie trafia :P
www.greendevils.uk- kompendium wiedzy o Fallschirmjagers
Rots: Poza tym od filozofii jest Barbarian
:D
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPt 03 lis, 2006 15:18

Smoła baranie - chodzi właśnie o to, by tego zacząć przestrzegać...
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostPt 03 lis, 2006 16:09

a telefonu komórkowego nie miałem do matury (bo sam nie czułem takiej potrzeby) i jakoś się żyło...

Barb "baranie" (TM by Jon ;) [joke btw]) do matury a cały rok szkolny to nie to samo.
Ad. mundurków - tylko , że "brytole" są od małego uczone "tolerancji" do mundurków od pokolen mozna by było powiedzieć ;)
Offline
Avatar użytkownika

Jerry

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2598
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:28
  • Lokalizacja: 52° 14'N, 20° 56'E

PostPt 03 lis, 2006 16:14

Ja osobiście nie zamierzam się do nowych wymysłów długiego romka dostosowywać po prostu :] Wsio mi rybka, czy naśle na mnie wszechpolaków, czy moherów od ojca dyrektora. Zamiast likwidować ogniska przemocy, uderza się we wszystkich...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostPt 03 lis, 2006 16:19

@Goose - Panikujesz, powiedz mi jak do cholery niby ten zakaz miałby być egzekwowany poza klasą? Dobra, są dyżury nauczycieli ale jak to z nimi jest to chyba każdy wie (-to odnośnie dużych szkół 600<). Zresztą samo noszenie komórki nie powinno być karane a korzystanie z niego na lekcji (wyłączyć/wyciszyśc, nic tak nie denerwuje jak dzwoniący telefon podczas sprawdzianu...).
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostPt 03 lis, 2006 16:20

@Rajch - ja tam nie wiem, ale jak widać długi romek wszyćko może.
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPt 03 lis, 2006 16:26

On to może co najwyżej pozdrowić mame spod czyjegoś biurka.
Co z tymi którzy muszą mieć kontak z rodzicami w szkole? Pozatym, niech sie coś stanie a tu LOL nikt nie ma komórki żeby zadzwonic. Nie przemyślane i beznadziejne.
Choć pamietam że sam zostałem nagrany na przerwie jak dostawałem bencki (a żaden nauczyciel sie nie ruszył, cóż :roll: )... Ale nie wiem...
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron