Teraz jest Pt 29 mar, 2024 17:33


słuchawki 5,1/7,1

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

KaRV

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 312
  • Dołączył(a): Pt 28 maja, 2010 01:28
  • Lokalizacja: Skierniewice

słuchawki 5,1/7,1

PostPt 20 sie, 2010 13:51

no wiec wlasnie, powoli przelamuje sie i chyba bede chcial kupic takie sluchawki.. czy uzytkownicy moga sie wypowiedziec na temat roznych modeli i zareklamowac swoje? oczywiscie chcialbym tez uslyszec minusy.. no i najwazniesze sluchawki beda dla gracza a wiec 5,1 vs 7,1 w takim razie chcialbym uslyszec/przeczytac jezeli oczywiscie to mozliwe.. dziekuje :)
Ostatnio edytowano N 26 wrz, 2010 14:15 przez KaRV, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
A2C
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

gremdek

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 428
  • Dołączył(a): Pn 27 lut, 2006 15:02

PostPt 20 sie, 2010 19:51

kup sobie dobre 2.0
:(
Offline
Avatar użytkownika

KaRV

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 312
  • Dołączył(a): Pt 28 maja, 2010 01:28
  • Lokalizacja: Skierniewice

PostPt 20 sie, 2010 21:34

nie wiem czy zauwazyles temat? jezeli nie, to przypomne "słuchawki 5,1/7,1"
Obrazek
A2C
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Rafalsky

Major

Major

  • Posty: 748
  • Dołączył(a): Cz 21 sty, 2010 23:27
  • Lokalizacja: Londyn

PostPt 20 sie, 2010 21:59

Offline
Avatar użytkownika

gremdek

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 428
  • Dołączył(a): Pn 27 lut, 2006 15:02

PostSo 21 sie, 2010 14:35

KaRV napisał(a):nie wiem czy zauwazyles temat? jezeli nie, to przypomne "słuchawki 5,1/7,1"


nie wiem czy zrozumiałeś.
:(
Offline
Avatar użytkownika

KaRV

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 312
  • Dołączył(a): Pt 28 maja, 2010 01:28
  • Lokalizacja: Skierniewice

PostSo 21 sie, 2010 17:48

oki w takim razie mnie oswiec co miales na mysli piszac te slowa.

gremdek napisał(a):kup sobie dobre 2.0
Obrazek
A2C
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

gremdek

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 428
  • Dołączył(a): Pn 27 lut, 2006 15:02

PostSo 21 sie, 2010 18:17

5.1 znaczy drożej. kup sobie w tej cenie dobre 2.0 i ciesz się dobrym dźwiękiem, niż żeby ci pierdziało w 5.1 którego to super przestrzennego dźwięku pewnie dużo lepiej nie odczujesz niż w 2.0.
:(
Offline
Avatar użytkownika

KaRV

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 312
  • Dołączył(a): Pt 28 maja, 2010 01:28
  • Lokalizacja: Skierniewice

PostSo 21 sie, 2010 18:24

wiec doskonale zrozumialem... temat ma dotyczyc sluchawek z wiekrza iloscia glosnikow niz 2 a wiec 5,1/7,1 piszesz nie na temat kolego :)

btw. masz/miales jakies sluchawki 5,1 czy twoje twierdzenia sa poparte wiedza ogolna? poniewaz ja rozmawiajac z uzytkownikami takowych slysze same superlatywy(mowie o dzwieku a nie jakosci wykonania samych suchawek) a z reguly ludzie ktorzy nigdy nie uzytkowali takowych w wiekszosci sie wypowiadaja jakie to "przestrzenne" nie sa beznadziejne i ze lepiej na glosnikach(zreszta to chyba oczywiste) :)
Obrazek
A2C
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Dread

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 468
  • Dołączył(a): Cz 21 sty, 2010 21:47
  • Lokalizacja: San Antonio

PostPn 23 sie, 2010 14:29

Wracając na temat mam swoje Gainward SoundXplosion 5.1 kupę czasu.Obecnie chyba są nie do dostania.
Plusy:
+świetne pozycjonowanie dźwięku
+sub z wibratorem :twisted: taki feedback powiększający doznania bassów
+15 metrowy kabel(spokojnie w ogniu walki możesz iść zajrzeć do lodówki nie wyrywając komputera spod biureczka)
+solidne wykonanie(w końcu mam je tyle lat :cfaniak: ).
+w każdej słuchawce są 4 głosniki
+zamknięta zabudowa wycisza świat zewnętrzny do tego stopnia że metr od ciebie jak ktoś mówi to go nie słychać
+świetna budowa są na tyle lekkie że scedzając spooory czas przed komputerem nie poczujesz dyskomfortu ani efektu spoconego ucha.
Minusy:
-Niestety są odrobinę za głośne jak dla takiego starego człowieka jak ja(obecnie graja na 12% głośności)
-tylny głośnik jest u mnie za cichy-podejrzewam jednak że jest to sprawa kodeka(na Xfi tego nie było)
-brak mikrofonu

Dla zainteresowanych informacja słuchawki były kupowane w epoce kiedy nikt nie słyszał nawet o słuchawkach 5.1 i nadal spełniają swoją rolę.
Na koniec tylko powiem przejdź się do jakiegoś sklepu audio sprawdź różne modele słuchawek jak leża na uszach jaki jest odbiór dźwięku i wtedy zdecyduj.Kupowanie w ciemno słuchawek przed ich przetestowaniem to jak kupowanie kota w worku.
"An army is a team. It lives, eats, sleeps, fights as a team.This individuality stuff is a bunch of bullshit."- General George Patton
Offline
Avatar użytkownika

Jaromaz

Major

Major

  • Posty: 565
  • Dołączył(a): Cz 21 sty, 2010 23:12
  • Lokalizacja: Warszawa

PostPn 06 wrz, 2010 00:41

Posiadam te same co Rafalski - z minusów do Army trzeba ustawić konkretne wartości głośności (większość na 3 - subbuffer/wib na 7 - zbyt głośne ich ustawienie daje lekki szum - a przy tych ustawieniach i manipulując głośnością w Armie i systemie jest idealnie czysto).

Słuchawki bardzo dobrej jakości (świetnie wykonane), bardzo dobry mikrofon i są dopasowane do TrackIR 5 ClipPro - czyli pasują do poniższej nakładki na słuchawki do TrackIR:

Obrazek

Nie wyobrażam sobie korzystania z TrackIRa z czapką (pewnie kwestia przyzwyczajenia - ale jednak :) ) - a ClipPro nawet się nie zauważa podczas grania :) ). Polecam.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 07 wrz, 2010 09:20

...rodzaj tematu? :evil:



Koniec ostrzegania, posypią się warny jeśli nie skończy się olewactwo.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

KonradPL

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 240
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2010 14:47
  • Lokalizacja: Starachowice

PostPt 29 paź, 2010 14:03

Ja panowie szukam jakiś zwykłych lecz dobrych słuchawek do 90zł.Ma ktoś jakieś propozycje
Offline
Avatar użytkownika

SNUPPi

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 37
  • Dołączył(a): Śr 27 paź, 2010 22:16
  • Lokalizacja: Zakładu Karnego

PostN 31 paź, 2010 13:55

Z mikrofonem czy bez bo to też trzeba wziąć pod uwagę. Ja osobiście mam SteelSeries 5H v2 i powiem szczerze, że trochę żałuję ich zakupy są przereklamowane a karta USB która jest do nich dołączona tak naprawdę nie wiele daje a na systemie Vista i win7 są same problemy z nią. No ale to nie mieści się w twoich kosztach. Jeżeli chcesz coś do 90 zł to masz m.in. do wyboru:

http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=7319 - co prawda nie mają dźwięku 5.1/7.1 ale miło je wspominam mają dosyć mocne podbicie basu, długi kabel, skórzany futerał, które wykorzystuje teraz do moich SS ;p w każdej chwili możesz odłączyć mikrofon i powozić się z nimi po mieście :D

Możesz poszukać coś z Sennheiserów ogólnie jak tylko widzę to ludzie chwalą tą markę. Tak szczerze mówiąc do 90 zł strasznie ciężko będzie coś znaleźć.

Możesz poczytać tutaj opinie użytkowników co myślą na temat słuchawek może znajdziesz coś dla siebie.

http://board.counter-strike.pl/viewtopi ... start=5520
Offline
Avatar użytkownika

Artur

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Wt 02 lis, 2010 12:19

PostŚr 03 lis, 2010 15:44

Ja polecam moje Creative sound blaster arena.
Swietny przestrzenny dźwięk 5.1.
Końcówka usb, kupiłem je ponieważ nie mam zbyt dobrej karty muzycznej.
Fajnie wyglądają.
Z minusów to to, że nie ma futerału, a po całym dniu grania bolą uszy :)
cena to ok 200-250 zł
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Duku

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 127
  • Dołączył(a): Pn 12 paź, 2009 19:15

PostWt 21 gru, 2010 21:50

Dobry poradnik na temat słuchawek i kart dźwiękowych http://www.techfanatyk.net/polecane-slu ... e-do-gier/ S!.
Panie, jesteśmy pielgrzymami i zawsze będziemy się starali dojść coraz dalej...
Motto 22. SAS
Następna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron