Teraz jest Cz 28 mar, 2024 23:01


The Sacrifice - świetny komiks (Left4Dead)

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

The Sacrifice - świetny komiks (Left4Dead)

PostŚr 06 paź, 2010 18:10

The Sacrifice, całość <- kliknij by ściągnąć

Znakomity moim zdaniem komiks w uniwersum Left 4 Dead, który miał być niejako "gratisem" (promocyjnym) do darmowego DLC "The Sacrifice". Wg. mnie nie tylko DLC, ale i cała gra - jest dodatkiem do tego komiksu właśnie. Ok. 170 kartek prawdziwej zombie apokalipsy, bez typowego dla gry "lajtu", który niszczył klimat.

Polecam i zarazem ostrzegam - komiks swoim klimatem mocno odbije się na wrażliwszych.

Nie tylko morzem krwi i flaków (jest bardzo brutalny), które przewijają się przez cały komiks. Czytacie na własne ryzyko.


PS: Warto poznać głosy postaci z gry, jeśli nie mieliście styczności - powinny wam pomóc te playlisty. Have fun!
Ostatnio edytowano Śr 06 paź, 2010 19:41 przez Jon, łącznie edytowano 1 raz
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Zombie

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 192
  • Dołączył(a): Wt 08 cze, 2010 22:28
  • Lokalizacja: Się biorą dzieci?

PostŚr 06 paź, 2010 19:22

Komiks już mam za sobą, ale polecam wszystkim zombie maniakom .
Dużo Old School-owego klimatu. Masa zombie i i flaków. Czyli to co tygryski lubią najbardziej.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 06 paź, 2010 19:50

To nie jest komiks tylko dla "zombie maniaków", na szczęście - inaczej pewnie by mnie szybko znudził, jak wiele kiepskich komiksów, które widziałem.


Na szczęście ten jest inny. Warto to podkreślić. To coś więcej niż wiadra juchy i flaków. I to jest jego największa wartość.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Maverick

Generał

Generał

  • Posty: 772
  • Dołączył(a): Pn 30 kwi, 2007 12:12
  • Lokalizacja: Kutno

PostPn 18 paź, 2010 18:55

Jon napisał(a):Znakomity moim zdaniem komiks w uniwersum Left 4 Dead, który miał być niejako "gratisem" (promocyjnym) do darmowego DLC "The Sacrifice". Wg. mnie nie tylko DLC, ale i cała gra - jest dodatkiem do tego komiksu właśnie. Ok. 170 kartek prawdziwej zombie apokalipsy, bez typowego dla gry "lajtu", który niszczył klimat.

To nie jest komiks tylko dla "zombie maniaków", na szczęście - inaczej pewnie by mnie szybko znudził, jak wiele kiepskich komiksów, które widziałem.

Na szczęście ten jest inny. Warto to podkreślić. To coś więcej niż wiadra juchy i flaków. I to jest jego największa wartość.


Rzadko się to zdarza, ale zgadzam się w 100% z wszystkim, co jest napisane powyżej. Świetna robota twórców, niezłe dialogi, genialne rysunki, pewne przesłanie...

Jedna wada - zdecydowanie. za. krótki. ;].
Obrazek
Obrazek


"Read about the history of the place that we live in and stop letting corporate news tell lies to your children." - Immortal Technique

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości