Teraz jest Pt 29 mar, 2024 08:05


Zbieram nagrania do filmiku z życzeniami dla dziewczyny!

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Buby

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Cz 13 lip, 2006 10:29
  • Lokalizacja: Gdańsk

Zbieram nagrania do filmiku z życzeniami dla dziewczyny!

PostPn 03 paź, 2011 23:13

Witam wszystkich!

Jako, że moja luba ma za troszkę ponad miesiąc urodziny, postanowiłem już rozpocząć przygotowanie jej prezentu. Naszedł mnie pomysł stworzenia filmiku z życzeniami od wielu różnych osób (coś a'la to: http://www.youtube.com/watch?v=n0v8_aBQmE4). Dlatego postanowiłem poprosić o pomoc społeczeństwo Forum ArmaCenter :)

Pomysł:
Pomysł jest prosty, ja Was proszę o wysłanie mi na maila filmiku z życzeniami (dla kogo, jak to ma wyglądać zaraz napiszę :) ), ja wam serdecznie dziękuję i umieszczam w filmiku (który być może (a być może nie) znajdzie się na YouTube). Nie chcę żadnych prywatnych danych, wystarczy mi nawet zwykłe wypowiedzenie "Sto lat" :)

Forma:
dowolna, obraz może być z kamerki internetowej, może być z nagrywane komórką, tapczanem, piaskiem, jak i ultra nowoczesną kamerą HD. Może to być również nagranie z gry, w kosmosie, gdziekolwiek! Może to być piosenka, zwykły tekst, whatever! :)

Dla kogo?
Dla mojej dziewczyny :) Ma na imię Kasia, jest blondynką i kończy w tym roku 20 lat ;)

Gdzie można wysłać nagranie?
Oto mail: urodzinykasi[at]gmail.com W miarę możliwości prosiłbym o podawanie swojego nicka z forum :) Nie będę umieszczał pseudonimów w filmiku, obiecuję. To tylko w ramach posegregowania wiadomości

Do kiedy mam czas?
Do 20 października

Pokażesz jej focie?!
Nie, nie, nie, nie :P



Będę naprawdę, naprawdę, naprawdę wszystkim, którzy wezmą udział i poświęcą te parę minut na nagranie i wysłanie, bardzo bardzo wdzięczny :) Myślę, że ten pomysł może wypalić i być bardzo udany.

Z góry dziękuję wszystkim!
Ten post ma odznakę "Jon Approved"

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron