Teraz jest Cz 28 mar, 2024 23:01


Black Shadow's Fun Corner

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Black Shadow

Major

Major

  • Posty: 590
  • Dołączył(a): N 11 gru, 2005 18:04
  • Lokalizacja: World of Darkness

Black Shadow's Fun Corner

PostSo 16 sie, 2014 22:48

Szal... znaczy szazam, bonjour, welcome itd. i z góry rzucam ogłoszenie, ze tak, głupio się czuję pojawiając się na forum po tak długim czasie w głównej mierze po to aby stworzyć ten temat, niemniej prosiłbym tylko o przeczytanie go do końca a później... cóż, wszelkie suszenie głowy i głosy oburzenia zrozumiem. Tak czy inaczej mogę zacząć od tego:

https://www.youtube.com/user/MattCollector

...a w szczególności od poniższego audiologa, w którym wyjaśniam o co biega z kanałem i tym, że jest teraz częścią sieci:

http://youtu.be/LX9VQmUNS0M?list=PLqlry ... x4pxOGolBh

Jak może część z wam pamięta albo nie miałem od długiego czasu swój niewielki kanał, na którym działo się coś od wielkiego dzwonu. Nie wiem do końca z jakich powodów, ale zdecydowałem się trochę bardziej go rozruszać co dało szybki acz nie do końca spodziewany efekt - zostałem skontaktowany z pewnym rekrutującym i w wielkim skrócie mój mały kawałek 'jutubowej przestrzeni stał się częścią sieci Freedom!

W logu powyżej wyjaśniam, że akurat zarobek jest ostatnią rzeczą na liście priorytetów i tak naprawdę chodzi mi o możliwość rozwoju kanału oraz poszerzania grupy odbiorców, bo kto wie - może akurat to co robię komuś się spodoba :P Przy okazji także oferuję pełną otwartość w kwestii tego jaki format reklam stosuję aby uniknąć oskarżeń o hipokryzję (bo tak, też nienawidzę reklam, których nie da się przerwać... i tak, mam AdBlocka, który jednak w większości przypadków na YT nie działa ;)).

Co w sumie oferuję w swym skromnym zakątku? Doskonale zdając sobie sprawę, że jest tona kanałów typowo let's playowych stwierdziłem, że trza spróbować zrobić coś odrobinę innego - tzn. nadal pewnie zauważycie LP, które jednak próbuję wyróżnić czym się da... np. w tym z L4D grywałem na serwerach na 16/20 itd. osób co oferowało większą zadymę. Oprócz tego nagrywam także sesje roleplay, więc jeśli kogoś RPGowanie interesuje może je sprawdzić. Chwilowo mam nagrania z trzech aktywnych sesji - jedna prowadzona przeze mnie w języku angielskim [bo cisnę z międzynarodową ekipą znalezioną na roll20] oraz dwie po polsku ze znajomymi. Same LP też robię z polskim albo angielskim komentarzem.

Jeżeli będziecie chcieli i zajrzycie na kanał to fajnie, jeżeli się wam spodoba to super, a jak nie to w sumie znaczy, że muszę przyłożyć się bardziej :D Mam tylko nadzieję, że nie zamierzacie skreślić tego tematu jako zwykłej reklamy jakich wiele. Za wszelkie wsparcie będę ogromnie wdzięczny, za wszelką krytykę - konstruktywną - również :)

Liczę, że mnie nie :boks:

Miłego dnia i powodzenia w dalszym rozwijaniu ACPL (kanał widziałem, że ładnie przędzie :)).
That guy lurking from the shadows.

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości