Teraz jest Wt 30 kwi, 2024 21:05


Mam pytanie dotyczące inwestycji w nieruchomości za granicą

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

crowl

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Pn 15 kwi, 2024 19:04

Mam pytanie dotyczące inwestycji w nieruchomości za granicą

PostPn 15 kwi, 2024 19:10

Witajcie na forum! Mam pytanie dotyczące inwestycji w nieruchomości za granicą. Rozważam zakup mieszkania w Batumi, w Gruzji, ale nie wiem, od czego zacząć. Czy macie jakieś rekomendacje, jak znaleźć wiarygodne oferty i uniknąć potencjalnych problemów?
Offline

keizerg

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Pn 15 kwi, 2024 19:15

Re: Mam pytanie dotyczące inwestycji w nieruchomości za gran

PostPn 15 kwi, 2024 19:18

Witaj! Z przyjemnością polecam serwis World Estate https://worldestate.homes/pl/georgia/batumi/ , który znajdziesz pod adresem worldestate.homes. Specjalizują się w sprzedaży nieruchomości za granicą, w tym w Batumi, Gruzji. Oferują mieszkania, domy i inne obiekty bezpośrednio od deweloperów, co oznacza brak dodatkowych prowizji. Co więcej, mają bazę ponad 300 zweryfikowanych ofert, co daje pewność, że każda z nich jest dokładnie sprawdzona. Jeśli potrzebujesz dodatkowych porad lub chcesz dokładniej przyjrzeć się ofercie, ich specjaliści są dostępni również przez WhatsApp. Daję Ci słowo, że traktują klientów z wielkim szacunkiem i zawsze służą pomocą w wyborze najlepszej opcji dopasowanej do Twoich potrzeb.

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron