Teraz jest So 27 kwi, 2024 07:02


Wszystko o piłce

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość

Berna

Wszystko o piłce

PostPn 08 lis, 2004 20:23

witam!
witam kolege Jacka.
Wpadłeś na dobry pomysł ale niestety, nie dałes rodzaju tematu, wiec ci zamkneli postanowile reaktywowac ten temat, bo uwazam ze jest dobry.

Ja sam kopie piłke w B klasie seniorów i A klasie juniorów Osława Zagórz podkarpackie i nieco na podwórku, wczoraj nieprzyjemna kosa i nózka zwichnieta w kostce, ale mysle ze porozmawaimy tutaj o Lidze Mistrzów, Pucharze UEFA i oglnie o stanie naszej polskiej piłki.
Zapraszam do dyskusji
:wink:
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPn 08 lis, 2004 20:49

to może pogadamy o derbach :twisted:
Jak dla mnie sprawiedliwy wynik... choć i tak wszyscy wiemy że WIDZEW jest lepszy od łksu... Ale jestem mile zaskoczony postawą kibicó (tych psełdo też :twisted: ). ładnie śpiewali (min. legia do stara... dalej wiecie jak :D) i się nie pobili ! A wszyscy mówili że wielka zadyma będzie :)
Pozatym jestem podbudowany ostatnim zwycięstwem Manchesteru nad Czechami :D
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline

Pietras_Stinger

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 180
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:41
  • Lokalizacja: Piekielna Przeginia Duchowna

PostPn 08 lis, 2004 22:30

Hmmmm... Bardzo dobry temat ale jak już to powinniśmy robić tak: "dzisiaj podyskutujemy o meczu Widzewa z łKS'em". I dyskutujemy. Wymieniamy się zdaniami (obelgami :D) itp. A łódzkie derby bardzo ciekawe (i obfitujące w "walke" :twisted: ) Na pewno ciekawsze od tych naszych, krakowskich. Wspomniałeś, że nie bili się. Powiem tak. Zależy z kim. :D Który kibic kocha policję :D :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Kuba

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1608
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 20:57
  • Lokalizacja: Wawa

PostPn 08 lis, 2004 22:34

Coś mi mówi ze moderacja bedzie miała co robić przy tym temacie :] Przypominam o tym, że obrażanie innych klubów piłkarskich niż "nasz ukochany" i ich kibiców nie będzie tolerowane. Prawda Pietras? :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Jack

Spammer

Spammer

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): Pn 08 lis, 2004 18:17
  • Lokalizacja: Małopolska

PostŚr 10 lis, 2004 20:33

To może wymieńmy swoje ulubione kluby i zawodnika? mój: Wisła Kraków i Tomasz Frankowski
JACK!
Offline
Avatar użytkownika

Ravq

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 315
  • Dołączył(a): Wt 12 paź, 2004 14:36

PostŚr 10 lis, 2004 20:35

FC Barcelona.
Ostatnio edytowano Wt 03 paź, 2006 20:47 przez Ravq, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Arika

Major

Major

  • Posty: 515
  • Dołączył(a): Cz 05 sie, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Lublin/Wisznice

PostŚr 10 lis, 2004 21:17

Ja kibicuje Legii Warszawa, a sam jako zawodnik gram w V-lidze w miejscowym klubie. Trzy lata temu w rozgrywkach młodzików miałem tytuł króla strzelców. Osobiście piłka dla mnie nie jest całym życiem, nie gram dla wyników tylko dla satysfakcji. Moja miejscowość jest bardzo mała, więc każdego zawodnika to mieszkńcy znają z widzenia i to dla mnie jest pewne wyróżnienie. A po za tym to świetnie poprawia kondycję, dzięki temu cały czas wiem że jestem w formie.
Obrazek

Berna

PostŚr 10 lis, 2004 23:23

Arika witaj w klubie :wink:
Jak wczesniej napisałem,trenuje piłke w A i B klasie.
w juniorach w rundzie jesiennej 5 bramek, w seniorce 0
:D
Zawsze grałem na lewej pomocy, ale przyszedł nowy trener i mnie dał do ataku, troche sie nie moge ograć, bo zawsze wole podawac niż strzelac, i wogule lubie na skrzydełku :P
Ja również gram bo to kocham, od 7 roku życia na murawce :lol:
Jak kazdy zawodnik mam jakies cele, chciałbym awansowac do okregówki z juniorami, mam na to jeszcze 2 sezony, doskonalić sie piłkarsko i strzelac jak najwiecej bramek.

Nie mam zadnego ulubionego klubu, ale są kluby których nie lubie Real Madryt i Legia Warszawa.
Co do zwwodników tez nie specjalnie mam idola, podpatruje zarówno obrońców, jak i tych w napadzie. Staram sie podłapywac ich gre i przenosić to do mojej gry.
Offline

Pietras_Stinger

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 180
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:41
  • Lokalizacja: Piekielna Przeginia Duchowna

PostŚr 10 lis, 2004 23:48

Moje ulubione kluby ? Kuba, znasz prawda ? :twisted: Wisła Kraków, FC Barcelona, Szczakowianka Jaworzno. Ulubiony zawodnik: Carles Puyol. Ja jeszcze ciupi w trampkarzach. Gram na stoperze i jestem drugi na liście najlepszych strzelców w naszym klubie. (Uwielbiam strzelać wolne). Gra w piłke jest dla mnie całym życiem. Marzenie piłkarskie: Zagrać u boku Puyola w FC Barcelonie !

Kuba, przez te ostatnie miechy wydoroślałem troche i zapewniam Cię, jeśli ktoś nie obrazi mojego klubu ja sam bójki nie będę wszczynał.

Berna

PostŚr 10 lis, 2004 23:52

No prosze, widze ze sami piłkarze, tutaj na forum. Może jaki Dream Team zrobimy :?: :wink:
Przerwa w sezonie, cza by było co kopnąc :D
Offline
Avatar użytkownika

Monty

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 462
  • Dołączył(a): Śr 28 lip, 2004 22:49
  • Lokalizacja: Sosnowiec

PostCz 11 lis, 2004 00:00

Moim ulubionym klubem jest Juventus Turyn, piłkarz Alessandro del Piero. Z polskich klubów to Zagłębie Sosnowiec. :grin:
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Ravq

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 315
  • Dołączył(a): Wt 12 paź, 2004 14:36

PostCz 11 lis, 2004 13:36

nie lubie Real Madryt



O_o tu masz racje!!

Mają ,,wielki'' sqład, który jest warty więcej niż wszyscy polscy zawodowi piłkarze. Ma tyle gwiazd a ni moze wygrać z wieloma klubami.


A tak serio. Najbardziel lubiej Barcelona i czasami man utd
Ostatnio edytowano Wt 03 paź, 2006 20:50 przez Ravq, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Berna

PostCz 11 lis, 2004 14:17

Piłka w Europie od 8lat jest bardzo skomercjalizowana, dobrze, ze jeszcze są tacy gracze, jak Ronaldihno, C. Ronaldo, Paolo Maldini, Zidane, którzy kochaja to co robią , a pieniądze nie sa dla nich najwazniejsze.
Nie lubie Realu Madryt, ponieważ tak jak powiedział Kurt maja same gwiazdy, ale nie mają zaespołu i przegrywają z duzo słabszymi i bardzo dobrze. Nie lubie tez Abramovica, człowiek który nie ma pojecia o piłce i mysli ze wszystko mozna kupic. Takich ludzi w piłce nie powinno byc wogule :!: , chwała tym piłkarzą którzy odrzucili jego oferty i postanowili nie grac w Chelsea :spoko: , kiedys lubiłem Chelsea
za czasów Zola, Flo Desaillego, to był zespół, teraz jst tez zespołem, ale zaniedługo stanie sie drugim Realem Madryt. Nie lubie tez Beckhama, poniewaz to nie jest ten Beckham który miał 19 20 lat i był na ustach całej Anglii kiedys był moim idolem, ale teraz jest solą w moim oku.
Daczego nie lubie Legi :?:
Ponieważ nigdy mi sie nie podobał ich styl gry, nawet kiedy dotarli do 1\4 finału LM, pod wodza P Janasa. O wiele bardziej wolałem oglądac Widzew, Lecha Poznań niz Legie.

Dzisiaj 14 30 mecz osiedlowy na gim1 :D :D :D zapraszam wszystkich, trzeba sie przygotowywac do sezonu w marcu :P
Offline
Avatar użytkownika

Arika

Major

Major

  • Posty: 515
  • Dołączył(a): Cz 05 sie, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Lublin/Wisznice

PostCz 11 lis, 2004 15:29

Granie w seniorach ma jedną wadę. Gram jako trzeci napastnika i moim zadaniem jest zrobienie jak największej zamieszania pod bramką żeby na sobie skupić uwagę obrońców, przez co narażony jestem cały czas na ataki i ostre wejścia obrońców. Jak grałem w juniorach gra była bardziej fair. Widocznie z wiekiem ubywa nie tylko kondycja ale także pojęcie o czystej grze. Co innego że ta taktyka jest dosyć skuteczna zanim obrońcy przeciwnika połapią się o co chodzi któryś z posostałych napastników ma czystą pozycje żeby strzelić. :razz:
Obrazek

Berna

PostCz 11 lis, 2004 18:16

Granie w seniorach ma jedną wadę. Gram jako trzeci napastnika i moim zadaniem jest zrobienie jak największej zamieszania pod bramką żeby na sobie skupić uwagę obrońców, przez co narażony jestem cały czas na ataki i ostre wejścia obrońców. Jak grałem w juniorach gra była bardziej fair. Widocznie z wiekiem ubywa nie tylko kondycja ale także pojęcie o czystej grze. Co innego że ta taktyka jest dosyć skuteczna zanim obrońcy przeciwnika połapią się o co chodzi któryś z posostałych napastników ma czystą pozycje żeby strzelić.


Ja tak samo, w seniorach gram na srodkowego napastnika, mam 189 cm wzrostu i trener mysli ze bede mu głową piłki zbijał. TUMAN :!:
Wogule nie podoba mi sie na ataku, o wiele lepiej mi sie w 2 lini grało :cry:
W juniorach lajtowo, przynajmniej jakies akcje ładne idą i jest zgranie, a w seniorach, zero podan mam, bo kazdy sie boi ze spierd***, a same pługi grają które tylko potrafia ostro wejsc i kopnąc piłke do przodu.
Własnie w rundzie wiosennej ide powiedziec prezesowi ze w seniorach nie gram, mam jeszcze 2 lata gry w juniorach.
Niech sobie 30zł za mecz wsadzi w du** ja chce piłke miec przy nodze, a nie tak jak Arika napisał TłUM ROBIÆ
Następna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości

cron