Teraz jest So 20 kwi, 2024 01:31


Polski HIP-HOP

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Ravq

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 315
  • Dołączył(a): Wt 12 paź, 2004 14:36

PostŚr 17 lis, 2004 21:35

Hip Hop to nie tylko muzyka, ale styl zycia, malowanie na murach, palenie marichuany. Z tym drugim wielu sie nie zgadza. Ja poczesci tez.


Nie wiem, ale jakoś znam ze 10 prawdziwych HH (no dobra nie skejtów) i jakoś żadny Marcyli nie pali... za to po dwie paczki papirocha dziennie.

Skaterzy zazwyczja nie słchają Hip Hopu, tylko Punk Rocka, jedyne co ich z ta subkultura łączy to to ze nosza szerokie spodnie i pala trawe.





???? Wątpie. Posłuchaj, amsz i nie masz racji. Masz - skate wywodzi sie od Punka. Nie masz - ten punk od którego wywodzi się skate to też komercha. Prawdziwy punk raczej ma inne podejście do życia.

Blokers, siedzi całymi dniami w swoim getcie, przewaznie na ławce, popija alkohol ma wszystko gdzies, nie ma przed sobą przyszłosci.


To czemu nieby jak siędzą na ławkach, to słuchają HH?
Człowiek który tworzy muzyke hip hopowa ma nadzieje na to ze poprzez nią uda mu sie z tej nedzy wyjsc i zostac kims. Jak wczesniej wspomniałem hiphopolem sie to kończy.



Więc czemu nie mogą sie po prostu uczyć? masz same 3 i 4 = masz lepszy byt.
Ja wiem ze wiekszosc na tym forum woli Marlyna i wogule, inny rodzaj muzyki, ale mniejszosc ma prawo sobie taki temacik załozyc i wypowiadac sie.


Co wyście się dak do Marlyna przyczepili.


Powyższe zdenie jest TYLKO moje. Sam nie zaliczem się do skejtów. Ja raczej propaguje inny styl życie. Ukierunkowany luzactwem, spokojem, ukierunkowanym Grunge'm.
Obrazek

Berna

PostŚr 17 lis, 2004 22:05

Powiem jedno za Hip Chłopem nie przepadam ja tam wole Mansona a nie jakisik ludzi mowiacych calu czas to samo (jeb*c zycie etc.)wWiem wiem zara sie na mnie rzuci roj hip hopowcow ze tak mowie ale hip hop to syf.


Ty lubisz taką muzyke ja lubie inna, jezeli to co słuchasz umila ci zycie to bardzo dobrze, mi umila życie Hip Hop.
PEACE :wink:

Nie masz - ten punk od którego wywodzi się skate to też komercha. Prawdziwy punk raczej ma inne podejście do życia.


Masz racje, ale skeaci (a znam ich mnóstwo na moim osiedlu) mówia ze oni nie chcą zeby ich utozsamiano z Hip Hopem.


To czemu nieby jak siędzą na ławkach, to słuchają HH?


Bo widzisz oni go tylko słuchają, dlatego ze jest to modne, ale 60% znich nie rozumie przekazu.
Offline
Avatar użytkownika

Grabarz^^

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 224
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 23:59
  • Lokalizacja: Darłowo

PostCz 18 lis, 2004 01:16

Do starego polskiego hip-hopu się nie przyczepię, bo sam go kiedyś słuchałem i nawet mi się podobał...to co jest teraz najlepiej w ogóle zniszczyć, oczyścić Polskę z tego "prawdziwego hip-hopu mówiącego o życiu" :] Za to jak widzę tych wszystkich "skate'ów" wożących się po mieście ze swoimi laskami ubranymi w piękne różowe łachy...to mam tylko jedną myśl - "Trzeba ich wszystkich.... :killer: " :)

PS. Koniec, bo za chwilę rozpęta się taka sama burza jak na poprzednim forum :]
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 18 lis, 2004 15:33

Podpisuję się wszystkimi kończynami pod wypowiedzią Grabka. Nawet mi się nie chce uzasadniać dlaczego, bo ty by było z jakieś pół strony bluzgów...

PS: Po prostu nerwy mnie biorą jak takie dzieci widzę...
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Berna

PostCz 18 lis, 2004 15:54

PS: Po prostu nerwy mnie biorą jak takie dzieci widzę...


A ty Jonez jestes pewnie dorosły co :?:
Taki maja styl i tyle, zauwaz ze jak ktos widzi ciebie tez go moga nerwy brac.
Subkultura Hip Hopowa jest według mnie w porządku, dlatego ze nie atakuje innych subkultur. Nie słyszałem, ani jednego kawałka który by uderzał w inna subkulture, niee czytałem, ani jednego wywiadu w którym jakis raper powiedziałby ze nie nawidzi metali czy punków.
Hip Hopowcy do was nic nie maja a wy do nich wrecz przeciwnie, slogany "Hip Hop w dupe kop" itp. swiadczą o waszej nie tolerancji.
Offline
Avatar użytkownika

Mitnic

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 226
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 19:29
  • Lokalizacja: urA

PostCz 18 lis, 2004 17:19

Jonez napisał(a):A 52 Dębiec? :|


Komercja :spoko:
Obrazek
Athlon 64 3800+ 2460Mhz, 768 DDRAM PC 400, Palit GeForce 6800 GS 450/1000 Mhz, Fujitsu 8GB, Modecom MC 350 PFC
Offline
Avatar użytkownika

Ravq

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 315
  • Dołączył(a): Wt 12 paź, 2004 14:36

PostCz 18 lis, 2004 17:35

Berna napisał(a):
PS: Po prostu nerwy mnie biorą jak takie dzieci widzę...


A ty Jonez jestes pewnie dorosły co :?:
Taki maja styl i tyle, zauwaz ze jak ktos widzi ciebie tez go moga nerwy brac.
Subkultura Hip Hopowa jest według mnie w porządku, dlatego ze nie atakuje innych subkultur. Nie słyszałem, ani jednego kawałka który by uderzał w inna subkulture, niee czytałem, ani jednego wywiadu w którym jakis raper powiedziałby ze nie nawidzi metali czy punków.
Hip Hopowcy do was nic nie maja a wy do nich wrecz przeciwnie, slogany "Hip Hop w dupe kop" itp. swiadczą o waszej nie tolerancji.


:dupa: :twisted: :twisted: :twisted:

Pomyśl najperw zanim coś napiszesz? CZego więc ciągle można łyszeć taki dialog jak sie idzie przez miasto, zesame ku*** lecą?
Większść skatte to prostacy.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostCz 18 lis, 2004 17:57

SPOKUJ!!!!
do cholery jasnej.. zachowujcie się...
to nie podwórko... to jest forum !! - powiedziała by moja matka....
a ja powiem... po co bluźnic, zabijać, kraść. Po co tyle cierpienia, krwi rozlanej... nie lepiej poprostu uszanowac zdanie drguiego i grzecznie się z nim nie zagodzić? Przecież to nie trudne...
Trzeba szanowac innych... :)
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "

Berna

PostCz 18 lis, 2004 18:03

Pisałem ze nie atakują innych subkultur :!: , a to ze sobie przeklnie, to juz inna sprawa i to ze jest prostakiem to tez inna sprawa, a niby Punki i Metale to tacy swięci są :?:
Offline
Avatar użytkownika

Kuba

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1608
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 20:57
  • Lokalizacja: Wawa

PostCz 18 lis, 2004 19:27

Pragne zaznaczyć, że jesli temat zamieni się w wyzywanke to nie zawachamy się go zamknąć :-)
Offline
Avatar użytkownika

Mrocz

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 172
  • Dołączył(a): So 21 sie, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Z Sopotu :P

PostCz 18 lis, 2004 23:05

Powiem szczerze, że Hip Hopu nie lubie nawet bardzo... Preferuje Regge :D Gangsta rap I Niu Metal :]

Subkultura Hip Hopowa jest według mnie w porządku, dlatego ze nie atakuje innych subkultur.


Pewnie mnie wyśmiejesz, bo zaraz powiem o Sub-Kulturze, która dopiero wchodzi do polski, i jest bardzo nowa. Jednak charakteryzuje się całkowitą neutralnością do innych subkultur. ( Jednbak nie lubimy, jak się nas utożsamia z desami, bo to są 2 różne subkultury, A Hip Hopowcy, Skejci, Metale to robią :/ ) Chodzi mi o kulturę "Tunerów" Naszą pasją są samochody :P A różnica między nami a dresami jest taka sama jak między skejtami a Hiphopowcami, utożsamiają się czasem do nas :P

Mroczny Paladyn


A ja Mroczny Inkwizytor :twisted: :twisted: :twisted: :]

PS. Do Hip Hopowców nic nie mam :P Bo część moich kolegów słucha ich muzy ( Ale ten nowy hip hop to tragedia ) Jednak ja wole Amerykański Gangsta Rap :D
"Nie wie jakiego sprzętu będziemy używać w III Wojnie ¦wiatowej, ale w IV Wojnie ¦wiatowej będziemy się tłuc kamieniami i kijami"
Albert Einstain

Berna

PostPt 19 lis, 2004 00:23

Pewnie mnie wyśmiejesz, bo zaraz powiem o Sub-Kulturze, która dopiero wchodzi do polski, i jest bardzo nowa. Jednak charakteryzuje się całkowitą neutralnością do innych subkultur. ( Jednbak nie lubimy, jak się nas utożsamia z desami, bo to są 2 różne subkultury, A Hip Hopowcy, Skejci, Metale to robią ) Chodzi mi o kulturę "Tunerów" Naszą pasją są samochody A różnica między nami a dresami jest taka sama jak między skejtami a Hiphopowcami, utożsamiają się czasem do nas


Tak słyszałem o nich i popieram, nie mam nic przeciwko.
Rozwala mnie kiedy widze goscia jadącego polonezem, boczne szyby przyciemnione, tylna wcale kołpaki i znak klubu tuningowego. Ale jezeli autko jest dobrze zrobione a kierowca tez dobry, to barxzo fajnie wyglada.
:spoko:
Offline
Avatar użytkownika

Ravq

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 315
  • Dołączył(a): Wt 12 paź, 2004 14:36

PostPt 19 lis, 2004 10:16

Berna napisał(a):Pisałem ze nie atakują innych subkultur :!: , a to ze sobie przeklnie, to juz inna sprawa i to ze jest prostakiem to tez inna sprawa, a niby Punki i Metale to tacy swięci są :?:



¬le mnie zrozumałeś. N ie chodzi o przeklnięcia.CHodzi właściwie nie tyle co o całe ,,rundy'' (Po 20-30 minut) przekleństw na nas, ale chodzi o tyle, że chcą nas bić okradać, a co niektórzy zabić.
Obrazek

Berna

PostPt 19 lis, 2004 10:59

¬le mnie zrozumałeś. N ie chodzi o przeklnięcia.CHodzi właściwie nie tyle co o całe ,,rundy'' (Po 20-30 minut) przekleństw na nas, ale chodzi o tyle, że chcą nas bić okradać, a co niektórzy zabić.


Jezeli chca was bic, okradać, lub zabić, to moze pomyliłes Hip Hopowca z dresiarzem. Co do Skaetów nie zaliczam ich do Hip Hopu i za bardzo sie nimi nie interesuje, mozliwe ze tak mówią.
Offline
Avatar użytkownika

Przemo_212

Major

Major

  • Posty: 703
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 18:59

PostPt 19 lis, 2004 17:41

Berna napisałeś pare postów wyżej:
Pisałem ze nie atakują innych subkultur ,

Ja lubie hh, ale tu się z tobą nie zgodze.
Oto tekst piosenki squadu Ascetoholix "Grunt Maraton" (Hans też tam rymuje):
(...)byś teraz odetchnął od Pop, gówna i TEchno, wkrótce oni zdechną a zobaczysz, że rap przetrwa(...)

To jest atakowanie innych subkultór :]
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości

cron