Teraz jest Pn 13 maja, 2024 15:58


Symulator Lotu

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

B@rtek

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:45
  • Lokalizacja: łódź

PostSo 26 lut, 2005 19:05

Gunship - stary ale jary :-)
Obrazek

¦mierć jest bardziej uniwersalna niż życie, bo każdy umiera, choć nie każdy żyje.

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostSo 26 lut, 2005 20:52

A nie ma jakichs nowszych?? :neutral: chociazby do wydania na przyszlosc
?? :???:
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostN 27 lut, 2005 13:26

to co napisał Arika to świetny sim z bdb grafiką...
A ja jeszcze polacem SAR 4 :P Nikogo nie zabijesz (oprócz załogi jak się wrąbiesz na jakieś drzewo) tylko ratujesz ludzkie życie :D taka miła odmiana tego co często robimy :twisted:
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

MatKat

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 131
  • Dołączył(a): Pn 26 lip, 2004 21:31

PostN 27 lut, 2005 14:19

Wojtek napisał(a):medal of hgonor nie jest realistsyczny:)


Jak to nie? W MoH:Wojna o Pacyfik gdy zaczynasz gre, masz do wyboru łatwy, średni, trudny i realistyczny. Wybierz ten ostatni a pare kulek i gleba. No chyba, że grałeś na łatwym :twisted:

HAV

PostN 27 lut, 2005 15:56

Tia :].... szczególnie realistyczne jest przechodzenie w czasie lotu z miejsca strzelca na miejsce pilota (w czasie lotu oczywiście)...... realizm jak w mordę strzelił :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

DeviAnCE

Major

Major

  • Posty: 611
  • Dołączył(a): So 07 sie, 2004 12:09
  • Lokalizacja: Terra

PostN 27 lut, 2005 18:08

Do tej listy symulatorów śmigłowców, dodałbym jeszcze Comanche 4 :)
We do not know death... only change. We cannot kill each other without killing ourselves.

HAV

PostN 27 lut, 2005 18:13

Comanche 4 :| - przecież to nawet nie leżało koło symulatora :cojest: ...... zwykła arcedówka :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostWt 01 mar, 2005 20:33

Właśnie ! B-17... kapitalny symulator...

Tactical Air War - jak wyżej

A nie przypadkiem Total Air War ? Podobnie jak Eurofighter 2000 gra stowrzona przez DID... Pamietam jak byłem jeszcze malutki jak poszedłem z mamuśką do supermarketu. TAW kosztował wtedy ok 150zł ;) ale wiedziałem że musze go mieć... W 2001 było w CDA :). Naprawde świetny symek :D

niom masz rację :P- YacieK

********************

Tak sobie teraz grałem w Iła-2 Fb... lubie szybkie i żeczowe misje... Ja oczywiście latam ła-7 (3xB20) :D. Dodałem sobie jeszcze 3 skrzydłowych. Jako przeciwników ustawiłem 4 BF109 G12 (chyba) i 2 FW-190A8 (chyba)... oczywiście na poziomie "Ace" (na innym nie latam)... mapa smoleńsk....
No to lecimy... Na początku jak zwylke zamieszanie... wziąłem za cel FW190... nalatałem się zanim ale w końcu wsiadłem mu na ogon i celną serią sprowadziłem (bez skrzydła :D ) na ziemie... Oddaliłem się nieco od reszty stawki... kiedy podleciałem bliżej zobaczyłem spadającego moje skrzydłowego... na szczęscie zdążył wyskoczyć... Ja sam na 4 BF 109... Brzmi ciekawie :D
Zaczynamy zabawe.. pościłem sobie muzyczke (linkin parka) i do roboty... najpierw przydało by się sprzątnąć ogon... hop siup w góre robimy świece (mam to opracowane prawie do prefekcji)... jak zwykle AI nie dało rady... wsiadłem na ogon Messerowi i położyłem go z 60 m... ok... małe kółeczko i następny BF ma mnie na ogonie... kilka manerwów i ten także spada w płomieniach... Został ostatni (bo trzeci gdzieś zwiał...)... krótka walka i już płonie... kuurde coś za łatwo :?... patrze na mape... lotniska za daleko... wyląduje na drodze :) Zmiejszyłem prędkość, obniżyłem wysokość, klapy opóściłem, podwozie oczywiście też i wylądowałem (na polnej drodze która jest wężasza od rozpiętości moich skrzydeł a koło niej rośnie pełno krzaczorów i nikomu nie potrzebnych drzewek)... wychodze do menu aby się upewnić czy dobrze wszystko ustawiłem... patrze... poziom trudności "ace"...
Pytanko brzmi... czy ja taki dobry :D czy komputer taki słaby ?
Wcześniej miałem większe problemy z rozwaleniem "Asów" a teraz to jak boks z przedszkolakiem :P ławoczkin nie jest lepszą maszyną (znaczy dla mnie jest :P) bo osiągi są porównywalne...
żeby nie było wątpliwości wszystko wykonywałem w kabinie (włacznie z lądowaniem z czego jestem naprawde dumny :D )
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Eversmann

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 111
  • Dołączył(a): Śr 25 sie, 2004 11:55
  • Lokalizacja: Akademia Marynarki Wojennej

PostWt 01 mar, 2005 22:28

Ode mnie polecam wspolczesnych : Jane's Combat : USAF (8 symulatorow w jednym ,8 maszyn :) F-16,F-15,F-117,A-10,F-4 i dalej nie pamietam :P) a z IIws IL-2 Sturmovik
Medale są fajne, ale lepsze do nich jest posiadanie pod koniec dnia wszystkich części swojego ciała w całości oraz przyjaciół w komplecie.
Obrazek
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostŚr 02 mar, 2005 17:47

marker napisał(a):Właśnie ! B-17... kapitalny symulator...


********************

Tak sobie teraz grałem w Iła-2 Fb... lubie szybkie i żeczowe misje... Ja oczywiście latam ła-7 (3xB20) :D. Dodałem sobie jeszcze 3 skrzydłowych. Jako przeciwników ustawiłem 4 BF109 G12 (chyba) i 2 FW-190A8 (chyba)... oczywiście na poziomie "Ace" (na innym nie latam)... mapa smoleńsk....
No to lecimy... Na początku jak zwylke zamieszanie... wziąłem za cel FW190... nalatałem się zanim ale w końcu wsiadłem mu na ogon i celną serią sprowadziłem (bez skrzydła :D ) na ziemie... Oddaliłem się nieco od reszty stawki... kiedy podleciałem bliżej zobaczyłem spadającego moje skrzydłowego... na szczęscie zdążył wyskoczyć... Ja sam na 4 BF 109... Brzmi ciekawie :D
Zaczynamy zabawe.. pościłem sobie muzyczke (linkin parka) i do roboty... najpierw przydało by się sprzątnąć ogon... hop siup w góre robimy świece (mam to opracowane prawie do prefekcji)... jak zwykle AI nie dało rady... wsiadłem na ogon Messerowi i położyłem go z 60 m... ok... małe kółeczko i następny BF ma mnie na ogonie... kilka manerwów i ten także spada w płomieniach... Został ostatni (bo trzeci gdzieś zwiał...)... krótka walka i już płonie... kuurde coś za łatwo :?... patrze na mape... lotniska za daleko... wyląduje na drodze :) Zmiejszyłem prędkość, obniżyłem wysokość, klapy opóściłem, podwozie oczywiście też i wylądowałem (na polnej drodze która jest wężasza od rozpiętości moich skrzydeł a koło niej rośnie pełno krzaczorów i nikomu nie potrzebnych drzewek)... wychodze do menu aby się upewnić czy dobrze wszystko ustawiłem... patrze... poziom trudności "ace"...
Pytanko brzmi... czy ja taki dobry :D czy komputer taki słaby ?
Wcześniej miałem większe problemy z rozwaleniem "Asów" a teraz to jak boks z przedszkolakiem :P ławoczkin nie jest lepszą maszyną (znaczy dla mnie jest :P) bo osiągi są porównywalne...
żeby nie było wątpliwości wszystko wykonywałem w kabinie (włacznie z lądowaniem z czego jestem naprawde dumny :D )




TAKIEEE łAAAATWEEEE:P jak masz joy-a:Dja lubie he-111 raz takiego Messera stracilem goniac go He-111 8) 8) (sorko za ortografie klawirki mi sie kaszanią)
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostŚr 02 mar, 2005 18:05

takiego Messera stracilem goniac go He-111

Ja rozwaliłem 3 Pociaki lecąc TB-3 :P
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostCz 03 mar, 2005 15:58

HAHAHAHAHAAAA!!!! no to gratz szefie :twisted: :twisted: :spoko: Apache vs Havoc jest bardzo kiepsko dostepmny w Bielsku....ja widzialem tylko 1 pudelko w Media..... :neutral: :mad: :???: a tak BTW: jest jakis symulator wiatrakow(czyt. helikopterow) do "downloadu"??
Offline
Avatar użytkownika

Arika

Major

Major

  • Posty: 515
  • Dołączył(a): Cz 05 sie, 2004 21:40
  • Lokalizacja: Lublin/Wisznice

PostCz 03 mar, 2005 16:52

Goose napisał(a): BTW: jest jakis symulator wiatrakow(czyt. helikopterow) do "downloadu"??


Tak to do ściągnięcia z dobrych symulatorów ja znam tylko jeden...
...Deluxe Ski Jumping naprawdę świetny sim. :P
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

JaFranek

Major

Major

  • Posty: 581
  • Dołączył(a): Wt 16 lis, 2004 14:46
  • Lokalizacja: Tbg

PostCz 03 mar, 2005 17:53

I to, to chyba tylko demo :razz:
Nie pytaj, co OF może zrobić dla ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla OF
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostCz 03 mar, 2005 22:29

i tu was zaskocze bo mam pelnego DSJ-ota ale nie z downloadu blehehe jutro sie wybiore do sklepu po gierke ale......jezeli znajde Apache vs Havoc i Gunship to ktore wybrac??a wracajac do tematu to ostatnio nie widzialem nowych dobrych symulatorow :oops: :???:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości