Teraz jest Cz 23 maja, 2024 11:17


Rainbow przeprasza

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Rainblow

Cywil

Cywil

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Śr 16 mar, 2005 13:22

Rainbow przeprasza

PostŚr 16 mar, 2005 20:36

Chciałem przerosić wszystkich za dzisiejszą sytuację, która zaistniała po moim "zarejestrowaniu" się na forum. Chciałym przeprosić tych, którym narobiłem tyle zamieszania i problemów - moderatorom. Znalazłem się w desperackiej sytuacji niemożliwości wejścia na forum przez konto więc trochę nakombinowałem za co mi teraz z tego miejsca wstyd. Przez to teraz pewnie wiele osób zmieni o mnie zdanie, dlatego jeszcze raz przepraszam. Chciałbym, aby zrozumieć moją sytuację. Liczyłem na, krótszy BAN niż na cały miesiąć. Więcej jeszcze raz sorx za zamieszanie :( . Liczę na łagodny wymiar kary :cry: :roll: :)

HAV

PostŚr 16 mar, 2005 21:13

Chciałym przeprosić tych, którym narobiłem tyle zamieszania i problemów - moderatorom

I Ty uważasz, że stwarzasz nam problemy :cojest: dobre sobie, pogorszyłeś jedynie swoją sytuację. Nie dość, że olewasz sobie nasze decyzje, to jeszcze bezczelnie próbujesz robić z nas idiotów. Jak to MaRcin rzekł: "not in my town" :]
Znalazłem się w desperackiej sytuacji niemożliwości wejścia na forum....

No patrz, a jednak reszta zbanowanych czasowo potrafiła sobie jakoś dać z tym radę, jedynie Ty stwierdziłeś, że będziesz "sprytny" i obejdziesz "system" :]
Liczyłem na, krótszy BAN niż na cały miesiąć

"Urzekła mnie Twoja historia" - kojarzy Ci się to z czymś :twisted:
Prawda jest taka, że został Ci raptem tydzień "odsiadki" lub urlopu jak kto woli, ale.... wybrałeś inną drogę i teraz będziesz miał okazję przekonać się do czego to prowadzi.... na własne życzenie. Tak to już w życiu bywa, że trzeba nauczyć się odpowiadać za swoje czyny, bo "przepraszam" często Ci nie wystarczy.... o czym zapewne niebawem się przekonasz i nie mówię tu o forum.
Przez to teraz pewnie wiele osób zmieni o mnie zdanie...

Zbytnio bym się tym nie przejmował - zdążyłeś już wszystkim wcześniej nie raz udowodnić czego można się po Tobie spodziewać, więc nie dziw się, że większość osób na tym forum wyrobiła już sobie o Tobie odpowiednią opinię..... :]

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości