Teraz jest N 28 kwi, 2024 01:36


Teksty waszych nauczycieli.

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostŚr 14 lis, 2007 22:26

Wszystkie koszą!
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

PostCz 15 lis, 2007 15:36

Może nie sam tekst, ale pomysł. Godzina wychowawcza, nasz wychowawca przeszczęśliwy mówi:

- A teraz zrobimy takie coś, co ostatnio widziałem. Będziemy bawić się w pogrzeb. Kto chce być trupem?

Parę osób podniosło ręce... Wychowawca wybrał największego dziwaka, mojego kumpla z ławki - Wojtka.

- Dobra, Wojtek, to ty kładź się na biurku i bądź trupem - Wojtek posłusznie wykonał polecenie - Norbert. Ty będziesz dziewczyną Wojtka, która go nie chciała i przez którą się zabił. Paweł (Ja) ty będziesz ojcem Wojtka, Ania będzie matką, Ola babcią, Jarek dziadkiem, a drugi Jarek księdzem. Dobra, chodźcie tu. Niech każdy z was ułoży sobie mowę pożegnalną, ale taką poważną, którą wypowie nad trumną.

Wszyscy zaczęli nad czymś myśleć, wychowawca szybko nas pogonił

- Ustawiać się w kolejce! Ksiądz, rodzice, dziadkowie, dziewczyna! I zaczynamy

"Ksiądz" Ledwo wypowiedział pierwsze słowo, gdy wychowawca przerwał

- No dobra, teraz jest już po pogrzebie, idziemy na stypę!

I wyprowadził z sali wszystkich, poza Wojtkiem, który leżał na biurku. Po zamknięciu drzwi kazał nam być cicho i powiedział, że zobaczymy ile wytrzyma. Przeliczył się nieco. Siedzieliśmy na korytarzu 7 minut i to wychowawca nie wyrzymł i wszedł do sali. Wojtek ciągle grzecznie leżał na biurku.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostPt 16 lis, 2007 19:41

Przepraszam, że sie tak wtrącę, ale czemu Remcio ty księdzem nie byłeś? (nie traktować bynajmniej zgryźliwie ;>)
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

PostPt 16 lis, 2007 23:19

Księdza zagrałem w "Weselu" i wystarczy :P Do dziś facet od PO mówi do mnie per "wielebny"
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

101st Paratroop

Major

Major

  • Posty: 691
  • Dołączył(a): Cz 11 sie, 2005 12:51

PostPn 19 lis, 2007 17:17

Kolejna lekcja z moim ulubieńcem, panem od historii. To jego "dzielnia", bo on jest "Big D" i rządzi w tej okolicy. A to parę rozmów i cytatów z dzisiejszej lekcji:

- (N)auczyciel: To to... to kurtka jest?! ¦ciągnij ją.
- (K)umpel: Nie, nie! To bluza taka z futrem w środku. Ciepła dosy...
- (N)<przerwyając w pół słowa> Dobra, dobra... I nie leż na ławce! Niewyspany jesteś?!
- (K): Tak bo ja...
- (N)<znów przerywając w pół słowa> Dobra tam, spokój już! Pytał się kto Ciebie o zdanie?

- (N) I znów przeszkadzasz! No ileż można! A założę się, że jakbym spytał jednego i drugiego "w jakim kraju urodził się Hitler" to pewnie połowa z was powiedziałaby "Niemcy" a druga połowa "Serbia"! I tak to jest z wami!

- (N)<Odbierając znajomemu ściągę na kartkówce> Panie xxx, pan nie pierwszy raz tak robi. Ja wiem, że pan myślał, że wcale nie widziałem tej kartki jak wyjmował ją pan z kieszeni i się pan przeliczył. Tylko czekałem na odpowiedni moment by za... zatakować... <Przechodząc obok ławki dochodzi niby obojętnie do drugiego kumpla. Stanął, obrócił się na pięcie i zwrócił się do niego> O! No proszę, co za niespodzianka... obrócić kartkę! ... Dobrze, tu nic nie ma... Teraz drugą! O! Tu Też nic nie ma... <Niby odchodzi, ale zaraz w pośpiechu wraca i patrzy pod stół, gdzie znajduje ściągę> No! Wiedziałem... słuchajcie, naprawdę... geniuszu to można wam tylko pozazdrościć.
Offline
Avatar użytkownika

Paweł1818

Kapral

Kapral

  • Posty: 62
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 06:27
  • Lokalizacja: Gdynia

PostPt 25 sty, 2008 12:21

Dialog co zawsze pamiętam z II klasy podstawowej

Lekcja Religa, na to mój kolega obok Ja Pier... co za kleks(piórem pisał) Katechetka wstaje i mówi Dzienniczek qumpel nic katechetka dalej się domaga dzienniczeka a na to kolega a pani nie wpisze, domaga dzienniczeka i tak non stop aż katechetka na korytasz już!!!!.

albo ten z 4 klasy

Historyk (mając dobry humor)Kto wie kim był Dratewka?, mówiąc średnim tonem mój kolega Pierszym Polskim Terrorystą bo wysadził Smoka wawelskiego w powietrze.
Historyk zaczą się smiać z resztą klasy.

Odzywki

Pani od polskiego-Wszystkie twoje koła rantunkowe upadły.
WFista-A teraz mała przerwa 1sec póżniej Koniec przerwy.
Matematyczka-Nawet imbecyl by wiedział ile jest 2+2.
Drektorka patrząc na uczniów grających w piłkę na WF NIE BIEGAĆ!!!!
Fizyczka-no wow ale z ciebie Enstien.
Plastyczka-do kolegi rysującego świetnie malujesz.
Offline
Avatar użytkownika

kondor

Major

Major

  • Posty: 880
  • Dołączył(a): Pt 11 lut, 2005 04:00
  • Lokalizacja: Berlin (wschodni)

PostPn 18 lut, 2008 23:34

Jak byliśmy jeszcze w liceum, mój kolega miał bluzę zespołu Iron Maiden.
Była religia. Ksiądz nie pozostawił tego nakrycia bez komentarza, po czym kazał zdjąć to lucyperskie odzienie.
Okazało się jednak, że pod spodem ów kolega miał koszulkę zespołu "Kat".
Ksiądz poprosił o nałożenie bluzy z powrotem...
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostCz 28 lut, 2008 21:06

Historyk o emancypacji
"Tutaj nawet kobiety przykładały rękę "do dzieła", "dzieło" zaś było wystarczająco twarde, aby na każdym z palców powstały odciski [...]"

Nie, to nie to o czym myślicie :twisted:
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.

Berna

PostPt 18 kwi, 2008 17:23

dr Agata Kwaśnicka Gramatyka opisowa j. polskiego

-Agata Kwaśnicka "Panu Paterowi to usmiech z twarzy nie znika nigdy, a co tam. Zaliczy-dobrze, nie zaliczy-tez dobrze. Naprawde jestem pełna podziwu,tylko informuje Pana ze ostatni termin aby zaliczyć kolokwium wypada jutro..."
-Pater "Jutro nie moge bo mam wesele."
-Agata Kwaśnicka "Będzie Pan świętować dotychczasowe osiagnięcia?"
Offline
Avatar użytkownika

Loony

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1613
  • Dołączył(a): Pt 11 mar, 2005 21:19
  • Lokalizacja: Avalon

PostPt 18 kwi, 2008 19:56

Matematyka, nauczyciel (człowiek old schoolu, kilka lat po emeryturze) podchodzi do kumpeli (słuchawki w uszach, śpiewa pod nosem) i patrzy na nią. Ta po chwili się zorientowała, wyciąga słuchawki, burak na mordzie, a nauczyciel do niej: Powiedz mi, czy ty jesteś głupia?
Ah, jaki za to był sajgon ;]


A tak mi się przypomniało z podstawówki jeszcze:
1. Plastyka, kumpel robi syf jak zwykle. Nauczycielka nie wytrzymała, podchodzi do niego, podnosi rękę. Chwila konsternacji, opuszcza ręke i tekst: Nie... Nie ruszaj gówna, bo śmierdzi.
2. Religi, koleś zawsze miał coś z deklem, ale to długi temat. Raz kumpel się z nim kłóci i nie mogąc dojść do porozumienia rzucił sobie podnosem: Gadaj z dupą to cie osra...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 20 kwi, 2008 14:04

Jakie elokwentne i w ogóle... <Ostatni Zajawkowy Tekst Jona>, znaczy ten, super.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Klimueres

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 298
  • Dołączył(a): Śr 06 lut, 2008 12:18
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 21 kwi, 2008 18:30

Loony napisał(a): Religi, koleś zawsze miał coś z deklem, ale to długi temat. Raz kumpel się z nim kłóci i nie mogąc dojść do porozumienia rzucił sobie podnosem: Gadaj z dupą to cie osra...


O zał hahahahaha dobre dobre :twisted:
"Najszybszym sposobem na zakończenie wojny jest jej przegranie."
George Orwell - Eric Arthur Blair 25 czerwca 1903 - 21 stycznia 1950
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPn 21 kwi, 2008 18:31

Co w tym dobrego?
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostPn 21 kwi, 2008 19:30

każdy woli coś innego :P
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostWt 22 kwi, 2008 15:49

Mazak pamiętaj o wieku tego użyszkodnika :]



(a sam się tak nie denerwuj bo zawałem dostaniesz i co będzie >=( )
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości