Teraz jest Pt 19 kwi, 2024 16:18


Teksty waszych nauczycieli.

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Loony

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1613
  • Dołączył(a): Pt 11 mar, 2005 21:19
  • Lokalizacja: Avalon

Teksty waszych nauczycieli.

PostWt 13 gru, 2005 11:59

Piszcie jakie teksty mówili wasi nauczyciele.

Polonistka - Gdyby głupota przeliczałą się na wzrost ty byś księżyc na klęczkach w dupe pocałował ; dno i bombelki ; kto przetłumaczy z polskiego na nasze ??
Anglistka - uwage mają wpisaną (śmiech)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostWt 13 gru, 2005 12:40

http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Volt

Major

Major

  • Posty: 905
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 09:50
  • Lokalizacja: Wrocław

PostWt 13 gru, 2005 13:41

Polonistka -
-Wydajecie odgłosy jak w afrykańskim buszu
-Mecenas z koziej górki
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

PostWt 13 gru, 2005 16:18

Polonistka: To, że teraz się śmieję jest spowodowane tylko i wyłącznie tym, że wzięłam leki na uspokojenie (śmiech) A oto wasze prace.
I tutaj pani kładzie przed sobą cztery kartki i kolejno czyta z każdej po zdaniu. Tekst układa się w logiczną całość. (Wszystkie prace były zpisane z tej samej strony internetowej).
Obrazek
Offline

Oscypek

Major

Major

  • Posty: 858
  • Dołączył(a): Pn 01 lis, 2004 12:12
  • Lokalizacja: Maków Podhalański

PostWt 13 gru, 2005 16:29

"Karteczka, imię, nazwisko!" [Bać się ludzie, bać][J. niem.]
"Zastanawiałaś się kiedyś dziewczyno, czemu Duch ¦więty cię mózgiem nie obdarzył?"[J. polski]

"W piątek sprawdzian z tego działu, i uprzedzam wasze pytanie: poprawa we wtorek."
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostWt 13 gru, 2005 16:59

Jakiś koleszka do innego koleszki przy tablicy
- Posuń się
Nauczycielka na to
- on sam isę nie może posunąć, a co najwyżej przesunąć panie Karpiński

- Słyszała Piorek że napisałeś w 6 "bolam to gej"
- ale proszę pani on jest gejem
- Ty mi bardziej na pedała wyglądasz [autentyk]

ta sama kolesiówka co wyżej wpadła kiedyś na sztuke z awanturą że jedna dziewczyna miała smoczek na lekcji w buzi... Było coś tam że zachowuje się jak w przedszkolu, że to dziecinne a na koniec wypałowała jej : "No tak, na ulicy nie jest potrzebna wiedza"....
:)
oczywiście to nasza wychowawczyni ;]
Ostatnio edytowano Wt 13 gru, 2005 17:20 przez Marker, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Mitnic

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 226
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 19:29
  • Lokalizacja: urA

PostWt 13 gru, 2005 17:18

proste jak gwizdek

mam kija bukowego w szafie
Obrazek
Athlon 64 3800+ 2460Mhz, 768 DDRAM PC 400, Palit GeForce 6800 GS 450/1000 Mhz, Fujitsu 8GB, Modecom MC 350 PFC

Berna

PostWt 13 gru, 2005 18:12

Matematyczka: "Kombinujesz jak koń pod góre"; "Boże spuść noge i kopnij"; "Wiesz że dzwonią, ale nie wiesz w którym kościele".

Geograficzka: "Zapamiętajcie to sobie na zawsze i na wciąż"; "kto chce ten pisze, kto nie, ten nie musi"

Pan z Podstaw Przedsiębiorczości do całej klasy: "Zapisz sobie" lub "A masz tego dopa za to że ładnie jesteś ostrzyżony" :]

A polonistka "ł" wymawia jak "L" i raz powiedziała...
"Wy mi naprawde laski nie robicie" <hahaha>
A kumpel: Wiemy bo sie nie da :D (bezczelny)
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

PostWt 13 gru, 2005 18:30

Apropos wymowy :D
Matematyczka na zastępstwie: "Dzisiaj pajaboja i hipejboja w zadaniach." Klasa zamilkła...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Ive

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): So 10 gru, 2005 22:24
  • Lokalizacja: Biecz

PostWt 13 gru, 2005 19:15

Matematyk rysując rysunek poglądowy z zadania na tablicy - "Trzeba mieć wizję, żeby to narysować i zrozumieć" :lol:

(Jak coś sobie przypomnę, to dopiszę...)
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

żuker

Major

Major

  • Posty: 517
  • Dołączył(a): Wt 22 lut, 2005 18:40
  • Lokalizacja: Naugatuck CT; USA

PostWt 13 gru, 2005 22:36

Kiedyś w polsce w gimnazjum:

Nauczycielka matmy do mnie: "Króliczku tam jest tablica", "Przesiądź się", "Z koleżanką umówisz się po lekcjach (no lol, stare jak świat)".

Wychowawca do mnie: "Michał, pół godziny temu widziałem cię, jak razem z łukaszem i dwoma kolegami, przekroczyliście płot i skierowaliście się w kierunku południowym. Prawdopodobnie do sklepu "Baron". :lol: :lol:"

Nauczycielka na WOS-ie: "Michał przestań jeść bułkę".
chwilę później już krzykiem: "Mówiłam ci coś, schowaj bułkę".
po chwili kolega: "Proszę pani, on jeszcze nie zjadł :grin: :lol:"

Na Polskim nagle włącza się alarm, szum na korytarzu, wpada jakiś koleś do naszej klasy i: "Oooo, siema yekin, ludzie szkoła się pali, trzeba uciekać........kurczę (było coś innego, domyslicie się co).". Gościu spokojnym głosem wszystko :grin:.

Jak przypomni mi się więcej tekstów to napiszę.
Ostatnio edytowano Wt 13 gru, 2005 23:26 przez żuker, łącznie edytowano 1 raz

Berna

PostWt 13 gru, 2005 22:42

Przypomniało mi sie cos z lekcji chemii z ubiegłego roku :twisted:

Kumpel wyciągnał sobie na lekcji chemii bułke. Nauczycielka bystra po 5 minutach to zobaczyła. Odrazu zareagowała.
"Schowaj ta bułke" kumpel na to. "Ale ja jestem głodny". Nauczycielce cisnienie skoczyło wyzej "Schowaj bułke!! :x ". Kolega sie ugiął i schował, po czym skrył głowe w oparte na ławce rece. Nauczycielka do niego...
"Co sie mówi??" a ten obudziswszy sie powiedział...
"SMACZNEGO!!" nauczycielce chodziło zapewne o inną odpowiedz wiec uwaga w dziennik. Przygoda.
Offline

PoP

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 238
  • Dołączył(a): Pt 14 sty, 2005 17:11

PostWt 13 gru, 2005 23:00

Stoimy z kumplem w biedronce, za oknem noc i pada deszcz, przed nami na tasmie lezy zgrzewka ok. 20 warek, gadamy o pierdolach. Nagle zza naszych plecow: "Chlopcy, a po co wam tyle piwa?" odwracamy sie a tam nasza wychowawczyni oparta o koszyk gapi sie na nas bykiem. Mnie przytkalo, zmieszalem sie, na szczescie kumpel zachowal zimna krew i szybko odpowiedzial: "Ognisko robimy". Wychodzimy. Pod biedronka stoi auto starych kumpla, kumpel nei ma prawa jazdy. Wsiadamy, ja na pasazera kumpel, za kierownice. Wyjezdzamy. Akurat w tym momencie z biedronki wychodzi nasza mila wychowawczyni i rozpoczyna skan naszego pojazdu. Kumpel spanikowany chowa glowe pod kierownice, ktore przejmuje ja, siedzac w dosc nei wygodnej pozycji staram sie zapanowac nad niebezpiecznie rozpedzajacym sie autem. Oczywiscie kumpel nie moze zdiac nogi z gazu, a przed nami skrzyzowanie... jakos odjechalismy :D
Offline
Avatar użytkownika

sjojok

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pt 06 sie, 2004 16:16
  • Lokalizacja: Gliwice

PostŚr 14 gru, 2005 20:19

"Do waszej klasy tylko wrzucić granat i bedzie sałatka z buraków" ( Ksiadz Religia)
Ale lepsze ma hasełka facet z Fizyki wstawia klasie na koniec semetru same jedynki i na koniec roku to samo 27 osób na 34 są zagrożone :)
jego hasełka:
"widzicie dzieciaczki tu macie zadanka i w domu musicie je co ?..... Dziubać"
najlepsza u niego jest "orkiestra swiątecznej przemocy" wzywa do tablicy 6 osób i każdemu zadaje po pytaniu :D
albo też jest świetna akcja z krwawym paluchem zamyka oczy i jeździ po dzienniku paluchem i potem zatrzymuje się na jednym nazwisku i robi "Pach" do odpowiedzi :)
Jak klasa jest głośno to wyciaga kij beasbolowy i wali z całej siły po ławce :) albo tego co gada żuca kredą :)
Też jest świetny nauczyciel z Praktyk :)
Pyta się jendego kolegi czy umie się obłsugiwać sówmiarką a on na to mniej więcej a nauczyciel :"to wsadź sobie do d*py te dwa palce a tu będziesz miał mniej a tu więcej "
także mówi hasełka typu
"Urwać ci twarz ?"
Rozbraja mnie także nauczycielka z rysunku technicznego:
"Jak wy się zachowujecie ? Jakby tu sanepid to byście wszyscy dostali Mandat"
Ksiądz ma też fajne hasełka typu"
"Klasa Dałnów"
Albo raz opowiadał na lekci o tym że jego syn ma dziś urodziny :)
Obrazek

Berna

PostŚr 14 gru, 2005 21:00

Dzisiaj akcja z lekcji geografii...

Uczennica: "Sorko, Sorko a na maturze z geografii trzeba mieć linijke??"
Na to profesorka: "Oczywiście... oraz i lupe"

Co do fizyków, to jest jeden w naszej szkole, który grzebie w nosie, a potem suchymi gilami rzuca uczniom na zeszyty :] Ten jest pytany który zostanie trafiony :twisted: na szczescie mnie nie uczy. Kto wie ile w tym prawdy, lecz wygladem przypomina czuba :D
Następna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron