Teraz jest Pt 29 mar, 2024 01:46


Teksty waszych nauczycieli.

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostN 07 gru, 2008 13:16

Na dodatkowej fizyce facet wyprowadzał wzór na współczynnik rozszerzalności objętościowej w ciele stałym. Były to nieco skomplikowane na pierwszy rzut oka wyliczenia a on zasuwał jak maszyna więc mówie:
- Szybko Pan oblicza
a on po chwili zastanowienia
- To nie są obliczenia, to są pieszczoty matematyczne.

Narysował schemat prasy hydraulicznej i sie pyta czy wiemy co to jest
- No jak to, Państwo nie słyszeli nigdy o prasie hydraulicznej?
i pod tłokiem narysował ludzika
- to oczywiście nie jest człowiek, to terminator. On tak zginął w pierwszej części
chwile później...
Więc możemy dziękować za takie właściwości cieczy. Bo gdyby takowych nie miala nie bylo by prasy hydraulicznej... i Terminator zapewne nie zginął by w pierwszej części...

I godzine później na matmie przy omawianiu wykresu funkcji kwadratowej:
- no i na wykresie wychodzi nam takie fiut fiut.
no to ja - czyli takie dwa fiuty?
- Boże Michał, czy ty zawsze musisz o tym samym?
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Loony

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1613
  • Dołączył(a): Pt 11 mar, 2005 21:19
  • Lokalizacja: Avalon

PostŚr 14 sty, 2009 19:22

Gościna od matmy (moja mistrzyni w ironii i sarkazmie). Coś nam powtarza o ciągach i chcąc nam pokazać, że wzór na ilość wyrazów w ciągu się przydaje:
No i tutaj mamy 16 wyrazów, to możemy sobie na palcach policzyć. Raz, dwa, trzy, cztery...dziewięć, dziesięć. Teraz dyszke przerzucamy na nogi i dalej, raz, dwa, trzy...sześć. I razem z nogami mamy szesnaście. A jeśli będziemy mieli wyrazów 116? I tutaj przyda nam się wzór. No albo poprosimy o ręce kolegów...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Loony

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1613
  • Dołączył(a): Pt 11 mar, 2005 21:19
  • Lokalizacja: Avalon

PostCz 15 sty, 2009 17:25

Nauczycielka od wosu i historii. Najbardizej beznadziejna osoba z całej kadry...
Tak przeglądałem zeszyt i natknąłem się na jej cytat który kiedyś zanotowałem:
- Tego jeszcze nie mówiłam, ale powtórzę...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostSo 31 sty, 2009 01:00

Dobre Loony, dobre. :spoko:

Teraz ja coś dam, może dla was to będzie nic takiego, ale dla mnie moja nauczycielka od polskiego to... ach szkoda gadać.

Sytuacja na jednej z lekcji. Mój kumpel spokojnie siedzi i pisze to co Krystyna (nauczycielka) pisze na tablicy.
Nagle Krystyna obraca się nerwowo do mojego kumpla (tak nagle, jakby jakaś siła nią kierowała) i mówi "Dostajesz uwagę za jedzenie na lekcji" [( :rotfl2: ) a on nic nie jadł)
On do niej "Ale proszę pani ja nic nie jem" Ona coś tam burczy, mój kolega coraz bardziej zaczyna się wkurzać i zaczyna się z nią tak trochę nawet kłócić, że właśnie dostał uwagę za nic. No i mówi do niej jeszcze raz "Ale ja NIC NIE JADŁEM", a ona do niego "Nigdzie nie pójdziesz" ( :lol2: )
Obrazek

Berna

PostN 01 lut, 2009 00:48

miesiączka.
Offline
Avatar użytkownika

Jerry

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2598
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:28
  • Lokalizacja: 52° 14'N, 20° 56'E

PostPt 06 lut, 2009 15:58

Schizofrenia
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostPt 06 lut, 2009 21:18

Zastępstwo na lekcji języka angielskiego.
Nauczycielka z braku pomysłów na temat lekcji zaczęła nawijać coś o początkach języka angielskiego. No i mówi coś o Celtach, a kolega: "A to oni się tam rozmnażali?" Klasa w śmiech, nauczycielka po chwili milczenia: "Twoi rodzice też się kiedyś rozmnożyli... i powoli dochodzę do wniosku że popełnili wielki błąd, bo takich debili jak ty jest zdecydowanie za dużo".
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm

Berna

PostSo 07 lut, 2009 12:03

Co ma piernik do wiatraka? Typowa tępa strzała z tytułem magazyniera, nawet nie potrafi ripostować. Ten o Celtach a ta mu rodziców pojechała... :neutral:
Podwyżki? za co?
Offline
Avatar użytkownika

Loony

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1613
  • Dołączył(a): Pt 11 mar, 2005 21:19
  • Lokalizacja: Avalon

PostSo 07 lut, 2009 12:11

Lekcja chemii.
Ja jak to zwykle mruczę coś pod nosem i jakieś głupie komentarze sadzę. Nauczycielka zaczęła się irytować.
Ma ona na biurku taki ładny, dość spory kwiatek. I przestawiła ten kwiatek tak, że mnie nie widziała. Więc ja do niej:
- Ale dlaczego pani postawiła tego kwiatka w tym miejscu, teraz pani nie widzę.
Nauczycielka:
- Ja Ciebie też, za to teraz mogę popatrzeć na inteligentnych ludzi.

ysz, cwana...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostSo 07 lut, 2009 12:16

Może jesteś poprostu... brzydki? :idea:
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "

Berna

PostSo 07 lut, 2009 13:10

Trzeba było jej powiedzieć:
" To mogła sobie Pani lusterko tam postawić" :PPPP
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 07 lut, 2009 13:58

I po co takiego samobója?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Berna

PostSo 07 lut, 2009 15:49

Dlaczego samobója?
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostSo 07 lut, 2009 16:18

- Ja Ciebie też, za to teraz mogę popatrzeć na inteligentnych ludzi.
- To mogła sobie Pani lusterko tam postawić.


Innymi słowy, mogłaby patrzeć na samą siebie (stawiasz ją w tym momencie w pozycji inteligentnej osoby, w przeciwieństwie do 'podmiotu lirycznego') - a przecież o odgryzienie się chodziło, am I right?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Berna

PostSo 07 lut, 2009 17:02

Chodzi o to, żeby nie mowić nic wprost. Jeżeli jest inteligentna to zrozumie ironie, a jeżeli nie to potraktuje to jako komplement, przy okazji stawiasz klasę na równi z sobą. ;-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron