Teraz jest Cz 28 mar, 2024 13:08


ASG

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

PPSB

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): So 04 cze, 2011 09:42
  • Lokalizacja: Mirsk

PostN 05 cze, 2011 13:56

Musisz zacząć kolego(btw. przed osiemnastką warto) ja zacząłem i nie żałuje...przewinęły się mi 3 może 4 rodzaje szpeju, od partyzanckiego "coś" poprzez mundur WP i ACU/UCP aż po marpat i coś stylizowane na PMC.
Niestety nie robiłem zdjęć stuffu. ew. swoje w całym szpeju może zgram na PC niedługo i czymś się pochwale.

Puki co mam: buty belleville(te używane przez USMC), nakolanniki i nałokietniki bijan's, tactical belt obszyty mollem, kamizelkę ciras strike system(potrójna ładownica na magi od M4, podwójna ładownica na magi. od M4, utulity pouch, admin pouch, ładownica na radio krótka, dump bag-czyli worek zrzutowy) i camelback 2l., większość ładownic jest kontraktowa, chyba tylko utility i admin są od strike. no i dalej jest hełm pastg (nie ten tani za 40zł. tylko ten od G.I) na hełm mam pokrowiec w marpacie(oryginał) rękawice machanixa m-pact-y jedynki...całość szpeju jest w coyote brown. No i jeszcze kabura uniwersalna w marpacie (jedyna chinolska kopia)

Mundury: komplet MCCU woodland marpat i komplet UCP też kontraktowy. No i do tego marineska marpata i patrolówka UCP.

Broń: pistolet Sigma 40F (sprężyna z kiosku za 3 dyszki, ale mam go 2 lata i nieźle się sprawuje) No i mój ukochany P&J 249 czyli replika M249 para, wstawiłem do niego długą lufę przebudowałem wewnętrznie magazynek aby nie szeleścił i lepiej podawał kulki, owinąłem go w pokrowiec DPM(to była ładownica ale ją przerobiłem) dorzuciłem do niego jeszcze EOTECH 552 i preckę deep fire...kupiłem go używanego i już poprzednik wstawił mu chyba M140 od tokyo mauri. Mój M249 ma 2 lata(jak sigma) i sprawuję się cudownie.

Koniec rozkwin :)
Semper Fi!
Offline
Avatar użytkownika

szajder

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 245
  • Dołączył(a): Cz 09 cze, 2011 17:08
  • Lokalizacja: Białystok

PostPt 22 lip, 2011 18:35

Poprzednia strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron