Teraz jest Pn 17 cze, 2024 06:40


Mount & Blade - rpg

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

sjojok

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pt 06 sie, 2004 16:16
  • Lokalizacja: Gliwice

Mount & Blade - rpg

PostŚr 29 mar, 2006 17:34

Od jakiegoś czasu gam w grę Mount-Blade
http://taleworlds.com/
Tu można pobrać damrmową gre lecz tylko do 6lvl później już trzeba wykupić kod rejerstracyjny
Gra jest bardzo ciekawa chociaż grafika nie zachwyca to zachwyca z pewnością duża grywalność i możliwości
Tworząc swoją postać można wybrać płeć jak i jedną z profesji
-Rycerz
-Kapłan
-Kupiec
-Myśliwy
Wygląd postaci można dostosować do własnych upodobań

Można też wynająć najemników by walczyli u twego boku w późniejszych fazach gry jest to niezbędne bo ciężko zwyciężyć samemu dużą ilość przeciwników
Swych najemników można szkolić by z czasem ulepsyć ich w lepsze jednoski
Bardzo ciekawa jest jazda konno na której można szarżować z włócznią lub lancą na wroga można też klasycznie zaatakować mieczem lub z łuku
Ciekawym rozwiązaniem jest zdobywanie pnieniędzy można je zdobywać przez napady na wrogie konwoje jak i ochronę konwojów sojuszniczych
Można też zarabiać napadając na ludność i sprzedawaniu jej na targach niewolnikó ogólnym zdaniem polecam tą gre fanom RPG i nie tylko
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

traffix

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 235
  • Dołączył(a): So 04 mar, 2006 19:39

PostN 02 kwi, 2006 11:53

Mi sie ta gra zabardzo nie spodobala... trudno bylo mi ja opanowac... poza tym takie male te miasta jakies i nudne... juz wole (zawsze wolalem) Gothic (1 RLZ)
Offline

Klamacz

Kapral

Kapral

  • Posty: 62
  • Dołączył(a): Śr 01 lut, 2006 14:34

PostN 02 kwi, 2006 12:17

bardzo duzy obszar dzialania, wolnosc wyboru drogi i rozwoju i dzialania. Niesamowite bitwy, szczegolnie te z udzialem konnych ...
Do tego arena, na ktorej mozna trenowac i jednoczesnie zarabiac, lub po prostu przygladac sie i obstawiac kase.
Gralem dosc dlugo w kolejne wersje, ostatnio nie sledzilem zmian, czekam az wprowadza naprawde cos nowego (np. przemodeluja miasta czy nowe opcje walki).
Nalezy zaznaczyc ze nad gra z tego co pamietam pracuja DWIE osoby (maz i zona) z Turcji. Jak na dwoch developerow to jest naprawde super gra.
Obrazek Obrazek
etat: dostarczyciel sprawiedliwosci dziejowej
Offline
Avatar użytkownika

mossin

Major

Major

  • Posty: 516
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 18:40
  • Lokalizacja: Jaworzno/Gliwice

PostN 02 kwi, 2006 12:56

Przeczytałem, obejrzałem screeny, wróciłem do Obliviona :grin:
..|..
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

PostN 02 kwi, 2006 15:45

¦ciągnąłem, wybrałem profesję huntera, postrzelałem z łuku - spodobało mi się:D Gdyby tylko poprawić grafikę i zrobić z tego darmowego MMO to gierka mogłaby być nawet całkiem znana! Napewno jest lepsza od Tibii :PP
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

sjojok

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pt 06 sie, 2004 16:16
  • Lokalizacja: Gliwice

PostN 02 kwi, 2006 20:29

dobra jak ktoś chciałby sposób jak ominąć key :P to niech się zgłosi na pm ze swoim meljem ;]
Obrazek
Offline

admo13

Kapral

Kapral

  • Posty: 93
  • Dołączył(a): Śr 04 sty, 2006 17:28

PostN 02 kwi, 2006 20:30

Ja sie na to nie nabiore :]
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

PostPn 03 kwi, 2006 15:30

Ojej, ojej... Dostaję po odwłoku równo bo o kasę to w tej grze ciężko ale ciągle mi się podoba :D Na szczególną uwagę zasługuje mechanika walki! Nareszcie nie gra się na heksach z animacjami w których gośc wymachuje przeciwnikowi mieczem przed nosem by po chwili pojawił się napis, że ten został zroaniony w stopę! Tutaj statystyki ułatwiają zabawę ale ta nie jest od nich uzależniona! Podobywuje mi się, ktoś zna inne gry z takim właśnie sposobem prowadzenia walk?

Ps. Do czego służy tarcza? Do obrony przed ciosami i strzałami... Ale kiedy uciekałem moja tarcza została nafaszerowana bełtami od... wewnątrz! Wyglądało zabawnie :D
Obrazek
Offline

Józef Sztacheta

Cywil

Cywil

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Śr 02 sie, 2006 14:38

PostŚr 02 sie, 2006 14:48

Witam jesli ktos bylby zainteresowany Polskim modem do tej gry to zapraszam na nasze forum (http://www.withfireandswordmod.fora.pl) narazie dopiero zaczynamy i potrzebujemy glownie ludzi mogacych robic modele.
Pozdrawiam ;-)
Offline
Avatar użytkownika

Nazhir

Spammer

Spammer

  • Posty: 164
  • Dołączył(a): Wt 15 lis, 2005 16:12
  • Lokalizacja: Trolla Norra

PostCz 31 sie, 2006 16:37

beznadziejna gra
da się chociaż grać w nią po sieci?
:mrgreen:
Obrazek
spammuję, więc jestem
Offline
Avatar użytkownika

Maxi16c

Szeregowy

Szeregowy

  • Posty: 49
  • Dołączył(a): Pt 26 maja, 2006 21:20
  • Lokalizacja: Leszno

PostCz 31 sie, 2006 20:10

Ciekawie się zapowiada:)
ZOBACZYMY CO TO TAKIEGO :razz:

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron