Teraz jest Pn 17 cze, 2024 06:50


Kubica

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Czy kubica osiągnie coś w następnym sezonie

Ankieta wygasła Śr 11 paź, 2006 18:51

Nic. ¬le jeździ
1
5%
Może będzie miał parę punktów
1
5%
Nie wiem
0
Brak głosów
Prawdopodobnie tak
7
33%
Na pewno!
6
29%
Kubica to mistrz
6
29%
 
Liczba głosów : 21

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

Kubica

PostN 01 paź, 2006 18:51

Jak myślicie, czy Kubica osiągnie coś w następnym sezonie? Czas trawia ankiety, 10 dni.

edit- dodałem rodzaj tematu
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostN 01 paź, 2006 19:14

Ankieta IMO beznadziejna i niepotrzebna...
Już w tym sezonie dużo osiągnął i pokazał że jest znakomitym kierowcą. Gdyby nie błędy wynikające z braku doświadczenia mógłby walczyć o czołowe miejsca w każdym wyścigu.
Jak Kubica jeździ każdy widzi. Natomiast dobijają mnie komentarze 'znawców' F1 którzy wypowiadają się na onetoskich forach.
Teksty po piątkowych treningach brzmiały m/w tak:
"Robert się skończył, miał swoje 5 minut, łatwo przyszło łatwo poszło, to hańba żeby był gorszy od kierowcy testowego"... Wiecie co wtedy pomyślałem? że nasz kraj pod względem intelektualnym niedługo dorówna amerykanom...
gratulacje!
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostN 01 paź, 2006 19:55

Jak ten debil mógł tak pomyśleć!?
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostN 01 paź, 2006 19:57

Nie debil a debile... cała armia debili... tak rozumuje zwykły noobek... myśli że jest znawcą, ale na myśleniu się kończy... Nie rozumie pewnych rzeczy i pisze głupoty potem... strasznie mnie wkurza jak ktoś wypowiada się w temacie o którym nie ma zielonego pojęcia... ale cóż... taki naród...
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

sjojok

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pt 06 sie, 2004 16:16
  • Lokalizacja: Gliwice

PostN 01 paź, 2006 20:33

heh tak samo śmieszni są ludzie którzy śmieją się z naszego prezydenta że nie potrafi się niby wysłowić itp itd a ciekawe czy któryś z tych co się śmieją ma tytuł profesora jak prezydent

A co do Kubicy do to dobrze polacy powoli zdobywają kolejną dziedzinne sportu w której mogą mieć mistrza wiadomo mamy wiele gwiazd sportowych z których jesteśmy dumni : Adam Małysz , Otylia Jędrzejczak , Robert Korzeniowski , Jerzy Dudek , Mariusz Pudzianowski i oby tak dalej :spoko:
A pozatym polska straciła ostatno duch narodowy... jako naród jesteśmy zaradniejsi od niemców , anglików czy francuzów ale niestety straciliśmy dume narodową przez co polak z wyższym wykształceniem myje naczynia oraz jest niewolnikiem za granicą albo wykfaliwikowani lekarze robią jako Salowi w szpitalach...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Nazhir

Spammer

Spammer

  • Posty: 164
  • Dołączył(a): Wt 15 lis, 2005 16:12
  • Lokalizacja: Trolla Norra

PostPn 02 paź, 2006 09:46

sjojok napisał(a): A co do Kubicy do to dobrze polacy powoli zdobywają kolejną dziedzinne sportu w której mogą mieć mistrza wiadomo mamy wiele gwiazd sportowych z których jesteśmy dumni : Adam Małysz , Otylia Jędrzejczak , Robert Korzeniowski , Jerzy Dudek , Mariusz Pudzianowski i oby tak dalej :spoko:
chłopcze, ale Cię pogięło - nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. A swoje brednie nt. Kubicy pisz na forum onetu.
Polacy zdobywają F1.... buhahaha :twisted:
:mrgreen:
Obrazek
spammuję, więc jestem
Offline
Avatar użytkownika

sjojok

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pt 06 sie, 2004 16:16
  • Lokalizacja: Gliwice

PostPn 02 paź, 2006 10:08

Nazhir napisał(a):
sjojok napisał(a): A co do Kubicy do to dobrze polacy powoli zdobywają kolejną dziedzinne sportu w której mogą mieć mistrza wiadomo mamy wiele gwiazd sportowych z których jesteśmy dumni : Adam Małysz , Otylia Jędrzejczak , Robert Korzeniowski , Jerzy Dudek , Mariusz Pudzianowski i oby tak dalej :spoko:
chłopcze, ale Cię pogięło - nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. A swoje brednie nt. Kubicy pisz na forum onetu.
Polacy zdobywają F1.... buhahaha :twisted:
:mrgreen:


A co sądzisz że nie ma żadnych szans ? I tak już dużo zrobił dopiero co zacz
i już się wybija z szarego końca i nie wnie wyzywaj mnie od onetowców bo to największa obelga na necie :twisted:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Nazhir

Spammer

Spammer

  • Posty: 164
  • Dołączył(a): Wt 15 lis, 2005 16:12
  • Lokalizacja: Trolla Norra

PostPn 02 paź, 2006 14:12

po 1. nie Polacy, lecz Polak
po 2. ten Polak TYLKO dlatego jeździ F1 bo sperdolił z Pomroczni jak szybko tylko mógł.
po 3. w Pomroczni sport motorowy (rajdy i wyścigi) leżą na łopatkach od dawien dawna (gdzieś od 2000 roku)
po 4. przez najbliższe 15 lat nie ma nikogo, który mógłby marzyć o starcie w F1
po 5. w Pomroczni nie mamy żadnego godnego toru (w Poznaniu jest obiekcik lokalny, gdzie nie odbywają się zawody międzynarodowe, kilka torów do kartingu i to wszystko)
po 6. Kubica wcale nie wybił się z szarego końca, lecz konsekwentnie realizował swój plan. Tylko laicy myślą, że Kubica wziął się znikąd i nagle go zatrudnili w F1, bo dobrze jeździ.

więcej pisać mi się nie chce - tylko tyle - nie lubię kubicomaniaków. Ale jak już się jest kubicomanem, to wypadałoby prześledzić historię Kubicy i zorientować się nieco w regułach rządzących F1.
Obrazek
spammuję, więc jestem
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostPn 02 paź, 2006 17:31

Ostrzeżenie dla nahzira preferuję. Pozatym każdy może mieć własne zdanie. On naprawde jeździ dobrze (oczywiście ja jeżdżę dużo lepiej :grin:). Małysz potrzebował 2 lat, żeby dobrze skakać, a Kubica trzeci wyścig w F1 ukończył trzeci, za Alonso i Schumacherem.

PS: Sjojok, ja pana K. nie lubię, ale nie mam nic przeciwko twojemu poglądowi, ale mnie bardziej interesuje zamiast słów fakt, iz w ciągu 40 minutowego przemówienia on W OGĂ“LE nie porusza dłońmi i ma je splecione na biurku.
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPn 02 paź, 2006 17:52

Martin... idź dziecko pobaw się samochodzikami w pokoju obok, a komputer zostaw mamie, niech pogra sobie w pasjansa... Nie wiesz co mówisz... kiedyś jeszcze to było śmieszne, ale teraz... cóż... nvm
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Jerry

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2598
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:28
  • Lokalizacja: 52° 14'N, 20° 56'E

PostPn 02 paź, 2006 18:09

Martin napisał(a):Ostrzeżenie dla nahzira preferuję.



Preferuję ludzi, którzy mają coś mądrego do powiedzenia i co zrobisz ?

Pozatym każdy może mieć własne zdanie. On naprawde jeździ dobrze (oczywiście ja jeżdżę dużo lepiej :grin:).


Wspominałem już, że masz denne dowcipy ?

Małysz potrzebował 2 lat, żeby dobrze skakać(...)



Przeczytaj może jego biografię, bo mijasz się kawał czasu z prawdą :roll:

(...)ale mnie bardziej interesuje zamiast słów fakt, iz w ciągu 40 minutowego przemówienia on W OGĂ“LE nie porusza dłońmi i ma je splecione na biurku.


To, ze Ty tak nie potrafisz, nie znaczy, że tak się nie da
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostPn 02 paź, 2006 18:40

No ale musisz przyznać, że to dziwne. Widziałes parodię Majewskiego?
Offline
Avatar użytkownika

Jerry

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2598
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:28
  • Lokalizacja: 52° 14'N, 20° 56'E

PostPn 02 paź, 2006 18:42

Wolę bardziej ambitny humor...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostPn 02 paź, 2006 18:43

No nie rozśmieszaj mnie. Więc jaki ty preferujesz humor? Telepeerele...
Offline

PoP

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 238
  • Dołączył(a): Pt 14 sty, 2005 17:11

PostPn 02 paź, 2006 18:48

Martin, prosimy cie, nie udzielaj sie. Przemowienia prezydenta widziales tylko u Majewskiego, i gdyby on nie zwrocil twojej uwagi na te rece to bys bladego pojecia nie mial ze cos w jego mowie ciala jest falszywego...

Swoja droga kiedys u Balcerowicza, z satysfakcja niedoszlego studenta psychologii, zauwazylem moment przypomnienia sobie rad specow od mowy ciala. Otoz Balcerowicz stal na mowinicy i skrzyzowal ramiona, co wg Ă“czonych oznacza postawe zamknieta na reszte, obronna i zniechecajaca do dalszej dyskusji :) po jakiejs minucie cos go nagle tknelo wiec rozkrzyzowal ramiona ukazujac ostentacyjnie wnetrza dloni, co swiadczy o szczerosci :D... ta dygresja miala byc krotsza :D

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron