Teraz jest Pn 17 cze, 2024 07:46


Tragedia 14-latki z Gdańska

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

Tragedia 14-latki z Gdańska

PostCz 26 paź, 2006 17:42

<Wydzielony>

http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news ... 10015,2943

Drodzy, rodacy. Jak powyższy news wskazuje, żyjemy w kraju, w którym ludzkie życie nie ma żadnej, k###a, wartości.

WIĂŠC PYTAM WAS. CO MOżNA ZROBIÆ, JAKIE PISMO WYSTOSOWAÆ, JAKKOLWIEK ZAREAGOWAÆ...

... BYLEBY ZAOSTRZYÆ KARY, DLA TAKICH S########W? Za zbiorowy gwałt na koleżance z klasy, nieumyślne spowodowanie śmierci Ci BIEDACY dostali CAłE K###A 3 MIESI¡CE W "SCHRONISKU". LITO¦CI, CZY TO JAKI¦ POSRANY żART?!
Ostatnio edytowano Cz 26 paź, 2006 18:34 przez Jon, łącznie edytowano 3 razy
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostCz 26 paź, 2006 18:13

Ciekawe....ile lat trzeba być w Australii żeby zostać ich obywatelem...
Offline
Avatar użytkownika

Jerry

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2598
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:28
  • Lokalizacja: 52° 14'N, 20° 56'E

PostCz 26 paź, 2006 18:30

2 :]
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 26 paź, 2006 18:32

Drobne sprostowanie, na które uwagę zwrócił mi Eddie. 3 mce spędzą w poprawczaku "na czas postępowania".

Co nie zmienia faktu, że karę dostaną małą, bardziej zapewne pogrążą nauczycielkę, która wyszła z klasy :/ :/
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

sjojok

Major

Major

  • Posty: 676
  • Dołączył(a): Pt 06 sie, 2004 16:16
  • Lokalizacja: Gliwice

PostCz 26 paź, 2006 18:33

Jonez napisał(a):http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/oprawcy-ani-do-schroniska,810015,2943

Drodzy, kurwa, rodacy. Jak powyższy news wskazuje, żyjemy w kraju, w którym ludzkie życie nie ma żadnej, kurwa, wartości.

WIĂŠC PYTAM WAS. CO MOżNA ZROBIÆ, JAKIE PISMO WYSTOSOWAÆ, JAKKOLWIEK ZAREAGOWAÆ...

... BYLEBY ZAOSTRZYÆ KARY, DLA TAKICH SKURWYSYNĂ“W? Za zbiorowy gwałt na koleżance z klasy, nieumyślne spowodowanie śmierci Ci BIEDACY dostali CAłE KURWA 3 MIESI¡CE W "SCHRONISKU". LITO¦CI, CZY TO JAKI¦ POSRANY żART?!

To jest właśnie taka luka w prawie dzieci w wieku 15-16 lat są bezkarni bo są za młodzi na więzienie a za starzy na poprawczak
A te prawo to niestety wprowadził rząd zaraz po upadku PRL zlikwidowali karę śmierci oraz złagodzili prawo :roll:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Matte

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Pn 28 lis, 2005 19:09

PostCz 26 paź, 2006 18:48

Jon mieszkamy w tak poj***** kraju i nic z tym nie zrobimy...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostPt 27 paź, 2006 18:41

Rey napisał(a):U nas w szkole są Athlony 2.4XP +, 512mb i do tego 17'calowe lcdeki


Dokładnie taki sam sprzęcior mamy w mojej szkole... po prostu
żyć nie umierać
:P

A co do tej tragedii w Gdańsku... po prostu kopnąć tych zboczeńców w (za przeproszeniem) dupę i wsadzić do paki na kilkadziesiąt lat... btw, dzisiaj w szkole mieliśmy na ten temat pogadankę z naszym wychowawcą (świetny pedagog)... zażarta dyskusja była, oj zażarta...
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPt 27 paź, 2006 18:47

a u mnie w szkole nawet zdania nikt na ten temat nie powiedział co mnie lekko... zbulwersowało lekko mówiąc... nawet %$Anej minuty ciszy nie zrobili murwa jego kać
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Czapa

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 183
  • Dołączył(a): N 30 sty, 2005 20:32
  • Lokalizacja: Zabrze

PostPt 27 paź, 2006 18:53

U mnie i apel był, potem pogadanka z nauczycielem z maty, minuta ciszy, a potem wszystko po staremu :]
Obrazek
Offline

Piromaniack

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 144
  • Dołączył(a): N 31 lip, 2005 23:17

PostPt 27 paź, 2006 20:02

A u mnie z pełnymi honorami - apel, minuta ciszy, przemowa do uczniów, flagi z kirem zawieszone do połowy masztu... Lecz cóż z tego? życia tej dziewczynie to nie zwróci, zaś ten odrażający akt skurwy*yństwa nie zostanie ani należycie ukarany (o czym wspominał już Jon. Jedynym sposobem wymierzenia im sprawiedliwości wydaje mi się samosąd), ani też nie zostaną przedsięwzięte starania, by do czegoś takiego więcej nie doszło?
Ta tragedia stała się jeno źródłem, z którego czerpie się kolejne populistyczne hasła do kampanii w nadchodzących wyborach samorządowych =/.
żal, że to, co się stało, zbiegło się z pomysłem Romana Giertycha dotyczącym utworzenia "szkół o zaostrzonym rygorze". Przecież ten człowiek nie ma jakiegokolwiek pojęcia o pracy z młodymi ludźmi, kreowaniu ich światopoglądu, a już na pewno nie pojmuje, co należy czynić z takim "elementem" i jaką podjąć profilaktykę.
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostPt 27 paź, 2006 20:32

Przecież ten człowiek nie ma jakiegokolwiek pojęcia o pracy z młodymi ludźmi, kreowaniu ich światopoglądu, a już na pewno nie pojmuje, co należy czynić z takim "elementem" i jaką podjąć profilaktykę.


Nie on pierwszy, niestety.
Ostatnio edytowano So 28 paź, 2006 01:53 przez zGuba, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Dzygi

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 229
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:38
  • Lokalizacja: Szczecin

PostPt 27 paź, 2006 21:29

Piromaniack napisał(a):...

Nie zgadzam się w 100% z wielkim G, ale jednak trochę racji trzeba mu przyznać. Pora aby w Polsce powstały jakieś zakłady, gdzie gówno będzie się tępiło zaraz po wyjścia z jelita.

Co do Ani... u mnie w szkole w sumie to olali... szkoda.
Offline

Piromaniack

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 144
  • Dołączył(a): N 31 lip, 2005 23:17

PostPt 27 paź, 2006 23:53

Dzygi, nie podważam tego, że powinny powstać - ale nie powinny one powstać na bazie koncepcji "Wesołego Romka" i jego popleczników. Sama ich wizja świata różni się nieco od powszechnie przyjętej przez ludzi o IQ wyższym od średnio rozgarniętej płyty chodnikowej, a jak już wspominałem wcześniej - ci ludzie nie mają pojęcia o młodzieży, jej problemach, potrzebach, etc..
Największe osiągnięcie "wychowawcze" środowisk związanych z LPR-em? Zjednoczenie skinów, kiboli i młodych neo-nazistów pod sztandarem Młodzieży Wszechpolskiej.
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostSo 28 paź, 2006 02:23

Piromaniack napisał(a):Sama ich wizja świata różni się nieco od powszechnie przyjętej przez ludzi o IQ wyższym od średnio rozgarniętej płyty chodnikowej


Bez obrazy dla płyt chodnikowych. Romek i jego poplecznicy są całkiem inteligentni - co nie przeszkadza im być "mądrymi inaczej" ;)

Swoją drogą - przedstaw mi politycznie poprawną koncepcję owych "zakładów do tępienia gówna" :twisted: wykaż się swoją wiedzą na ten temat, albo wskaż kogoś spoza ZNP albo innych czerwonych reliktów, kto ma lepszy projekt.

Najlepiej postawić na "tolerancję"*, wszak ograniczanie czyjejś kreatywności to największa zbrodnia w liberalnym świecie :twisted:

Moim zdaniem zniesienie obowiązku szkolnego od lat 14 mogłoby przynieść ciekawe efekty. Nie chcesz chodzić - twoja sprawa, nikt nie każe ci chodzić do szkoły tylko po to, byś przeszkadzał innym w nauce. To jest jedna z alternatyw - albo "niezależnych projektów o podobnym celu" - separacji szumowin od zwykłych uczniów.

Piromaniack napisał(a):Największe osiągnięcie "wychowawcze" środowisk związanych z LPR-em? Zjednoczenie skinów, kiboli i młodych neo-nazistów pod sztandarem Młodzieży Wszechpolskiej.


Czy wszyscy narodowcy są nazistami... Faktem natomiast jest, że MW przyciąga tępaków i margines intelektualny.

Piro, za dużo piszesz "pewnikami" i "oczywistościami" 8) a przynajmniej tam, gdzie są zbędne lub wręcz błędne.

* "tolerancja" pierwotnie oznaczała "wyrozumiałość na błędy". jakie efekty przyniosła fałszywa jej definicja i jej pochodne, widać jak na dłoni.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostSo 28 paź, 2006 10:30

zGuba napisał(a):Moim zdaniem zniesienie obowiązku szkolnego od lat 14 mogłoby przynieść ciekawe efekty. Nie chcesz chodzić - twoja sprawa, nikt nie każe ci chodzić do szkoły tylko po to, byś przeszkadzał innym w nauce


Hmm... W takim razie chyba 90% młodych polaków będzie siedziało na ulicy i popijało piwo/jadło chipsy/cokolwiek innego, jeśli taki pomysł wejdzie w życie... Jeśli tak będzie, to ilu może być np. takich prawników albo lekarzy? Bez podstawowej wiedzy człowiek może sobie pomarzyć o jakieś GODNEJ pracy...
Następna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron