Teraz jest So 27 kwi, 2024 07:59


Niemieckie pomysły.....

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 22 sty, 2007 00:08

Nie wiem na jakim pięknym osiedlu Ty żyjesz;









macie różowe bloki?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostPn 22 sty, 2007 00:14

Osiedle to nazywa się Stare Miasto, my friend, pełne pseudokibiców lecha, obrzyganych chodników i starych kamienic. :]
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostPn 22 sty, 2007 17:31

Cloneus napisał(a):
reyhard napisał(a):oh, chociaż nie uwzględniłem tu biednych dzieci które stracą niepowtarzalną okazje do wyżycia się na tego typu grach


Fakt.

Tak więc pozwól, że o sprawach o których nie masz pojęcia, przestaniesz się posługiwać jako naczelny argument do dyskusji, ani ty, ani ja nie jesteśmy pełnoletni i gadanie o tym jak to inni odczują pozostawisz samym zainteresowanym. Dyskusja typu "co by było gdyby", raz że byłaby całkowicie nie merytoryczna (fakty są zastąpione jedynie przez domniemania), a dwa że można by ją toczyć bez końca nie osiągając ostatecznie żadnych rezultatów.

Jak już sam zauważyłeś, każdy zwraca uwagę na coś innego, taki stan rzeczy nie zmienia wcale sytuacji że takie zjawisko, tz. sprzedawanie młodym gier, istnieje i ma się dobrze a samo mówienie że takie coś nie istnieje, na pewno nie sprawi, że ono zniknie. No chyba że źle zrozumiałem twoją wypowiedź

Każdy zauważa odmienne przypadki. Ja jeszcze nigdy nie spotkałem się ze sprzedawaniem jakiemuś małolatowi takiego np. Dooma 3. Chociaż nie wiem, jak jest w innych sklepach...


Gdzie tu puenta? Gdzie coś nowego? No gdzie? Przecież o tym już niejedna osoba wspominała... No więc gdzie tu cel...?

Niestety, taki już jestem... Wielu osobom się to nie podoba, ale cóż...

To może skończysz to rzężenie o rzeczach których defacto sam jesteś sprawcą? Myślisz że jak tak będziesz sobie skomlał jak to Ci jest perfidnie źle to w końcu bozia się zlituje i wysłucha twoich próśb? Chcesz coś osiągnąć - musisz na to zapracować, nie ma zmiłuj się, pozostaje jeszcze kwestia że każdy ma jakieś swoje problemy i wątpliwe jest żeby innych interesowała czyjaś "pozorna" niedola...

Edit:
Cloneus napisał(a):Wiesz, ja NIE powiedziałem, że takie zjawisko nie istnieje. Ech... dobra, ja już zamykam paszczę, bo przecież niepełnoletni jestem...

...a niby ja to co? Szkoda że nie przeczytałeś całej wypowiedzi :lol:
W każdym bądź razie chodziło mi o to że zacząłeś już pisać byle co, tylko po to, aby było to na końcu tego tematu. Zresztą koniec z mojej strony, dyskusja się tak jakby wyczerpała.
Ostatnio edytowano Pn 22 sty, 2007 18:01 przez reyhard, łącznie edytowano 1 raz
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostPn 22 sty, 2007 17:46

Wiesz, ja NIE powiedziałem, że takie zjawisko nie istnieje. Ech... dobra, ja już zamykam paszczę, bo przecież niepełnoletni jestem...
Offline

helmutt

Kapral

Kapral

  • Posty: 85
  • Dołączył(a): Wt 29 lis, 2005 07:50
  • Lokalizacja: Lublin

PostCz 08 lut, 2007 15:09

To idiotyzm.
Będzie się urządzac pokazowe, nagłośnione przez media procesy jakimś skrajnie wystraszonym chłopaczkom, a prawdziwych bandytów będą jak do tej pory wypuszczac na wolność bo "prokuratura nie znalazła podstaw do zastosowania aresztu" (bo co tam, wsadził komuś noża, pobił, zgwałcił - nie ma podstaw, no co innego gdyby miał GTA, albo - o zgrozo - ściągnął ją jeszcze z sieci to tak, nalezy zamknąć!).
Paranoja jakaś.

A to, że Niemcy mają jakąś awersję do brutalności w filmach i grach - to fakt znany od dawna, oglądając filmy w wersji niemieckiej nie raz zauważyłem, że powycinane sa co krwawsze sceny.
Obrazek
Poprzednia strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości

cron