Teraz jest N 28 kwi, 2024 00:29


Top musik-kicz-pl

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Kto wg Ciebie jest obecnie najbardziej kiczowaty

KombII
2
5%
Wilki
1
3%
Rubik
3
8%
Mezzo
4
11%
Ich Troje
3
8%
Virgin (czy wagina, czy jakos tak)
3
8%
Gosia Andrzejewicz (ta od Zbyszka)
10
26%
Papa dance
1
3%
ci wyzej są spoko
0
Brak głosów
są w Polsce większe ewenementy
11
29%
 
Liczba głosów : 38

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPt 09 lut, 2007 00:24

Jonez napisał(a):Marker rozpacza po tym jak rzuciła go Ala z B27. I teraz oczernia wszystkich w okół :(
.


Nie Ala tylko Tola! :(


teraz będe miał przed oczami te wszystkie 14 sikające na widok Billa...
tak zupełnie serio... o co chodzi? Przeciez ta muzyka to dno, on wokal ma raczej kiepski, wyglądają jakby słoń na nich wymiotował, ich umiejętności instrumentalne są wątpliwe (poza preka, daje rade IMO)... ogółem Tokio Gniot...
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Matte

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Pn 28 lis, 2005 19:09

PostPt 09 lut, 2007 01:09

zagłosowałem na są w Polsce większe ewenementy ponieważ mam na mysli BI EL Oł DżI Oł łAJ wzór TłENTY SEWEN, poprostu masakra (jeśli chcecie dowiedzieć sie jakie są większe ewenementy spytajcie daniela z PR o jego ulubione zespoły)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPt 09 lut, 2007 01:19

(jeśli chcecie dowiedzieć sie jakie są większe ewenementy spytajcie daniela z PR o jego ulubione zespoły)

Myśle że łysy z 17 BU jest w tym niekwestionowanym królem. Co zresztą potwierdzają jego umiejętności chakerskie...
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline

helmutt

Kapral

Kapral

  • Posty: 85
  • Dołączył(a): Wt 29 lis, 2005 07:50
  • Lokalizacja: Lublin

PostPt 09 lut, 2007 07:17

- Virgin a raczej ich "superstar" - Dorota Rabczewska, "Dodą" się każąca nazywać.

Ich muzyka to zwykły "podrockowiony" z deczko pop, na zachodzie jest pewnie takich zespołów na pęczki i nikt z tego powodu po fiucie się nie liże.
Co do wspomnianej osóbki - cały jej image, sposób bycia i poziom to wg mnie kupa śmiechu - z przewagą tego pierwszego :).
Jest typową "bułką paryską" - miernotę artystyczną i intelektualną nadrabia krzykliwością, wulgaryzmami i eksponowaniem na kazdym kroku swoich silikonowych "atrybutów". Nie daję za to głowy - ale pewnie nawet w największe mrozy, kobieta ta ma w futrze wycięte kółko na środku klatki piersiowej aby widać było rowek między cycami:). Taka nasza rodzima "Paris Hilton". Już dobiega do końca swoich sukcesów - z Virgin odszedł gitarzysta, autor muzyki do wszystkich kawałków zespołu.

- Blog 27

Typowy przykład "kariery z poręczenia" - tatuś tej Toli czy Ali (ja ich tam nawet nie próbuję odróżniać) jest członkiem Lady Panku, a mamusia też siedzi mocno w branży, więc nawet gdyby panienki śpiewały kozimi głosami to i tak "odniosłyby sukces". Teraz, jak słyszałem Ala opuściła Tolę (albo Tola Alę - patrz wyżej) i pewnie za jakiś czas pamięć o tym zespole rozpłynie się w mrokach historii.

- Tokyo Hotel

Muzyki nie znam, ale czesto przeglądam gazety typu "Bravo" czy inny "Popcorn" (moja żona prowadzi kiosk) - i widząc w nich podobizny członków tegoż zespołu (a w szczególności tego "czegoś" co niby spiewa), w moim umyśle pojawia się co rusz pytanie "Co to k**** jest????. Chłopiec czy dziewczynka? Może transwestyta? No nie wiem... Piszą tam niby o "tym" - "Bill", więc moznaby przypuszczać, że to chłopiec. Ale któy normalny chłopiec maluje paznokcie, robi kompletny makijaż, trwałą....? I te wyznania nastoletnich siks - "Kocham Billa, jak go widze to płaczę, mama mi nie pozwala ich słuchać, myślę o ucieczce z domu i pojechaniu do Niemiec na ich koncert i spotkaniu się z Billem" (nie będzie musiała, mają grać w Wa-wie).

I jeszcze kilka knotów, bez opisywania:

- Monika Brodka - piosenki nie do słuchania a głupota wylewa się z tej panny aż pod nogami chlupie.

- Mandaryna - ja ją nawet lubię bo jest sympatyczna, nie wywyższa się tak, jak reszta tych naszych pożal się panie boże "gwiazd". Ale mogłaby przestać spiewać z pożytkiem dla wszytskich

- Kayah - bez komentarzy...


- Iwan i Delfin - na szczęście Iwan rozstał się z Delfinem, więc nie usłyszymy już więcej nowych historii o czarnych oczach. Za to co poniektózy zobaczą jak fika hołubce w "Tańcu z 'gwiazdami' i córeczkami polityków".

W zasadzie to pod "musik-kicz-pl" podpiąłbym całą resztę polskiej sceny muzycznej pop/dance, wszystie te gwiazdy i gwiazdeczki jednego przeboju, nie ma u nas dobrej muzyki pop, o rocku to już się nie wypowiadam. Dość dodać, że na kolejnej Eurowizji będzie Polskę reprezentował jakiś zespół Z ZAGRANICY, więc to o czymś świadczy.

Kuźwa, czy to my się starzejemy, czy świat już jest taki popieprzony, że gorzej nie można???
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

TomixKam

Kapral

Kapral

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): Pn 16 paź, 2006 16:27
  • Lokalizacja: Arnswalde in Neumark czyli poprostu Choszczno

PostPt 09 lut, 2007 10:54

Proszę czy Tokio Hotel może być pisane skrótem TH? Nie lubię tego zespołu (zresztą w temacie było o polskich gwiazdach, a TH to się nadaje... na śmietnik łagodnie mówiąc). Jak moja babcia ich nieraz ogląda w telewizji to mówi: "Ta dziewczynka nie umie grać", albo "Który z tych chłopaków z zespołu to jej chłopak?" :twisted:
helmutt napisał(a):Kuźwa, czy to my się starzejemy, czy świat już jest taki popieprzony, że gorzej nie można?


Jedno i drugie.
"Przewage mają ci, którzy polegli, ponieważ oni już nie odczują bólu i nie umrą..."
NN
Offline

helmutt

Kapral

Kapral

  • Posty: 85
  • Dołączył(a): Wt 29 lis, 2005 07:50
  • Lokalizacja: Lublin

PostPt 09 lut, 2007 11:27

{RB} THE NATURAT napisał(a):
LOL : Jak nabijałem się z billa to jedna fanka mnie zjechała że wzór męskości obrażam (przez 5 min się ze śmiechu zwijałem) i że zazdroszczę billowi popularności. Jak to jest wzór męskości (hahahahahahahahaha) to ja jestem Józef Stalin

Wzór męskości :) Ta malowana laleczka "made in germany"? To dobre. chociaż wiesz co? Oglądałem niedawno "Rozmowy w toku" na TVN i poruszali temat "czy facet może chodzić do kosmetyczki?". I ćwoki doszły do wniosku (jednym z gości była Rabczewska wraz ze swoim Radziem "Zaczesem" Majdanem) ze to, że facet robi sobie manicure, trwałą, czy maluje paznokcie WCALE NIE JEST NIEMĂŠSKIE A WPROST PRZECIWNIE - BARDZO MĂŠSKIE. No to szykuj się pan, panie Józefie Stalin do wojny ze szwabem :D

W mordę, chyba jestem starej daty, bo takowe zachowania to dla mnie trącą jakims pedalstwem czy czymś podobnym.... :/
Ale nie odbiegajmy za daleko od tematu, mamy mówić o naszych krajowych fenomenach ;)
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostPt 09 lut, 2007 11:48

To oznacza , że ja jestem stary duchem ? Bo robienie sobie trwałej chodzenie do kosmetyczki itp. uważam osobiście za ujmę męskiej godności :lol:
Offline
Avatar użytkownika

Marshal

Major

Major

  • Posty: 882
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:03
  • Lokalizacja: K-Lin

PostPt 09 lut, 2007 12:48

kondor napisał(a):@Marshal: do czasu ich reaktywacji i plyty z "Baską" mialem dla nich szacunek. Wejdz na ich strone i posluchaj nowosci.
To jest sprawa odejscia w odpowiednim momencie, gdy dotychczasowy dorobek był przynajmniej "ok". Ale KombII, Wilki i Papa Dance to powrot dla czystej kasy, zerwanie z dotychczasowym stylem na rzecz nowych 15-letnich fanek. Zdjecia, ktore robia sobie jako promocyjne sa w stylu backstreet boys. Ale Wilki najbardziej przegięli w tekstach.


W sumie to true,true.
Obrazek
Offline

helmutt

Kapral

Kapral

  • Posty: 85
  • Dołączył(a): Wt 29 lis, 2005 07:50
  • Lokalizacja: Lublin

PostPt 09 lut, 2007 14:45

Marshal napisał(a):
kondor napisał(a):@Marshal: do czasu ich reaktywacji i plyty z "Baską" mialem dla nich szacunek. Wejdz na ich strone i posluchaj nowosci.
To jest sprawa odejscia w odpowiednim momencie, gdy dotychczasowy dorobek był przynajmniej "ok". Ale KombII, Wilki i Papa Dance to powrot dla czystej kasy, zerwanie z dotychczasowym stylem na rzecz nowych 15-letnich fanek. Zdjecia, ktore robia sobie jako promocyjne sa w stylu backstreet boys. Ale Wilki najbardziej przegięli w tekstach.


W sumie to true,true.

True jak najbardziej. Porównaj sobie tekstowo Wilki z pierwszej czy drugiej plyty a z "Baśki". Porównaj sobie takiego "Benjamina" a "Baśkę" co miała fajny biust. Cała epoka wstecz.
Z drugiej strony są takie zespoły, które grają po swojemu od X lat, nie oglądają się na to co jest obecnie "kul-trendi". Oczywista, że przez to nie łapią się do tych różnych dziadowskich i gówno wartych festiwali, ale mają to w dupie.
I chwała im za to. Takie zespoły jak na przykład Kult, Perfect, Lady Pank - to jednak marka sama w sobie i będą mieli ZAWSZE fanów. W przeciwieństwie do tych różnych Brodek i innych Al Janosz, o których za 3 lata nikt pamiętał nie będzie...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPt 09 lut, 2007 15:02

Ideały typu
1. "Nie odpowiadamy nikomu"
2. "Nie przejmujemy sie trendami"
3. "Gramy to, co chcemy"
4. "Nie pozwolimy ludziom wplynac w jakikolwiek sposób na nasza muzyke"

trfia szlag jak dochodzą to mowy pieniądze... niestety
Ale ja wierze że autorzy powyższych 4 zasad wrócą do dawnej formy ;)
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Sudayev

Major

Major

  • Posty: 509
  • Dołączył(a): So 11 lut, 2006 15:44

PostPt 09 lut, 2007 22:23

Na pierwszym miejscu jest hohsztapler Rubik oraz jego oratoria i psalterze. Potem sa: Mieczyslaw vel Miecz Szczesniak, Budka Sufler, Bajm i beata Kozidrak, Monika Brodka, Wilki. Celowo pominalem Verbe i inne nowoczesne odmiany disco polo bo tu sprawa nie podlega dyskusji.
OFP Jungle Fever | Beta Test Team
Offline
Avatar użytkownika

kondor

Major

Major

  • Posty: 880
  • Dołączył(a): Pt 11 lut, 2005 04:00
  • Lokalizacja: Berlin (wschodni)

PostPt 09 lut, 2007 22:46

zapomnialem dodac chluby mojego miasta-Lublin, Beaty, ktora sie szklanką wody zachłystuje co płytę oraz Urszuli (choc ta druga na topie juz nie jest).
W sumie co jest kryterium kiczu?
Rzemioslo (umiejetnosc gry na gitarze), dobry głos? -chyba nie, skoro np Skawinski jest dobrym gitarzystą, a Beata Kozidrak ma kilkuoktawowy glos
Przesłanie? -chyba tez nie, bo sa dobre zespoly, co spiewają o pierdloach i kiczowate co prowadza rozwazania na tematy eshatologiczno-spoleczno-wsiorakie
Moze naduzycie? Taki Wisniewski po tym jak swoje byle zony zmieszal z blotem zaczyna spiewac o Bozej milosci lub Gawlinski o milosci do jakiejs baby, ktora sobie wymyslil na potrzeby zapchania albumu.
Moze prawdziwosc? - ze sie spiewa o tym, co sie czuje. Tylko, ze moze i wielu z tych top-kiczow rzeczywiscie wierzy w to o czym spiewa.

Co sprawia, ze Kazik Staszewski, ktory wyglada jak dziwak, spiewa czasem o pierdolach, ma sredniej jakosci glos, nie jest top-kiczem, a elegant, uczony muzyk Rubik raczej na pewno jest producentem kiczu?
Offline
Avatar użytkownika

smola93

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): Pt 06 sty, 2006 22:28
  • Lokalizacja: ZE WSI :-)

PostSo 10 lut, 2007 13:34

Mezzo - mezokracja nadal pamiętam gdy mój brat - rasoowy rappero :P:P (zresztą chyba mam to po nim ale on i tak jest bardziej rasowy) kładał się ze śmiechu jak on to ma cały świat u stóp :)
P.S pamiętam też że mezzo pod koniec lat 90' nagrywał coś z peją wiec gdy by sie chłop w tym umc nie zmarnował...
Offline
Avatar użytkownika

Mitnic

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 226
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 19:29
  • Lokalizacja: urA

PostSo 10 lut, 2007 20:39

Mezo bo wyglada jak gej, spiewa o milosci i nazywa siebie raperem.
Obrazek
Athlon 64 3800+ 2460Mhz, 768 DDRAM PC 400, Palit GeForce 6800 GS 450/1000 Mhz, Fujitsu 8GB, Modecom MC 350 PFC
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostSo 10 lut, 2007 20:54

Odczepcie się od Mezza! On przynajmniej nie śpiewa o pierdołach, tylko ważnych sprawach życiowych. I nie klnie.

A ja dalej uważam Gosię Andrzejewicz za ideał polskiej gwiazdy inaczej.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 78 gości