Teraz jest So 27 kwi, 2024 21:49


Sabotaż

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość

Diego

Sabotaż

PostSo 10 lut, 2007 14:53

hehe i co wy na to? :D
Ostatnio edytowano Pt 04 maja, 2007 18:09 przez Diego, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostSo 10 lut, 2007 15:00

Listen all of y'all, it's sabotażżżżż...

To po prostu był nasz "kochany" łysy z klany 17BU, który "zemścił" się na nas, spamując nasze forum. Ale jak widać po naszych userbarach, przeżyliśmy ten "atak".
Ostatnio edytowano So 10 lut, 2007 15:01 przez Clon, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostSo 10 lut, 2007 15:00

tak wyglądała u nas większość forum wczoraj :

http://img.photobucket.com/albums/v727/ ... hacked.jpg (pomniejszone 4 razy żeby było widać kto pisał i podpis)
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "

Diego

PostSo 10 lut, 2007 15:08

ZAMKNIJ RYJ PEDALE :/
Ostatnio edytowano Pt 04 maja, 2007 18:08 przez Diego, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostSo 10 lut, 2007 15:09

Wiesz, był niedawno temat, w którym łysy odgrażał się nam, ze "[blablabla]Jeszcze pożałujemy!!!!!1111", więc podejrzenia padają właśnie na niego.
Offline
Avatar użytkownika

reyhard

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1455
  • Dołączył(a): So 12 mar, 2005 09:56
  • Lokalizacja: wielkiego brata

PostSo 10 lut, 2007 15:15

Diego, tak sobie z rana pomyślałem i wymyśliłem, może ten osobnik co podszywał się za członka 17BU i zaśmiecił nam całe forum, próbował rozpocząć swą konspiracyjną misję także i na waszym forum w celu wywołania ogólnoforumowego konfliktu :hmmm:? Jeśli tak, to recepta pozostaje jedna - należy przejść w stan nadzwyczajny i strzec się jakichkolwiek daleko idących wniosków, atoli powiadam wam, nadeszła godzina ciężkiej próby, próbie tej musimy sprostać, dowieść, że Polski jesteśmy warci. Rodacy, wobec całego narodu Polskiego, i wobec całego świata, pragnę powtórzyć te nieśmiertelne słowa - Jeszcze Polska nie zginę... Ekhm, znaczy się, lepiej by było abyś przyjrzał się dokładniej swoim ludziom i wciągnął odpowiednie konsekwencje wobec co poniektórych z nich...


W jakim celu miałbym nasyłac kogos na ofpc ? Każdy mógł to zrobic , a wasze zdenerwowanie rozumiem . Ale zrozumcie : czemu JA mam pokutowac za to ze ktoś się podszył pod mój klan....

Wiesz, można by to i vice versa zastosować i stwierdzić że na 100% to nikt z nas. No bo po co mielibyśmy to robić? Przecież spamowanie to rozrywka dla dzieci a takich tu nie przecież, tak jak i zapewne u was, nie ma.
Po prostu przyjmij do wiadomości, że nadciąga rewolucja proletariacka, lada dzień Chavez z Castro i Bin Ladenem nadjadą na białym traktorze i uwolnią ciemiężony lud polski spod władzy międzynarodowego kapitału.
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostSo 10 lut, 2007 17:01

Diego, fajnie że próbujesz to wytłumaczyć, ale sam łysego popierałęś czytając wase SB na stronie to tak nawiasem mówiąc.

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 86 gości