Teraz jest So 27 kwi, 2024 08:20


Klawiatura bezprzewodowa - problem z podwójnymi literkami

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

Klawiatura bezprzewodowa - problem z podwójnymi literkami

PostN 18 lut, 2007 18:40

No cześć :-) wiem, że to raczej temat na forum PCFormatu, ale to wam ufam :P

Kupiłem sobie wczoraj klawiaturę i mysz bezprzewodową "Manitoba" firmy Media-Tech. Zainstalowałem i teoretycznie wszystko działa, ale problem w tym, że jakkolwiek mysz sprawuje się super, tak klawiatura ma dziwne objawy jakby nie do końcca kontaktowała się z komputerem. (Przestaję poprawiać literóki). Czasem klawiatura nie załapuje, że kliknąłem jakąś literkę, a czasem podwaja je. Na przykłaad chcąc napisać słowo "baaranek" czasem wychodzi mi "branek" a czasem "baaranek". Czy ktoś z Was ma klawiaturę bezprzewodową, miał i wyeliminował ten problem? Instalowałem róne sterowniki z internetu, z płytty dołączonej do klawiatury i nic nie pomogło. Po usunięciu wszelkich sterowników problem się utrzymuje. Wkurzające toto i nie pozwala puisać skryptów sqs x|
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

DeviAnCE

Major

Major

  • Posty: 611
  • Dołączył(a): So 07 sie, 2004 12:09
  • Lokalizacja: Terra

PostN 18 lut, 2007 19:02

To typowa przypadłość praktycznie wszystkich klawiatur i mysz bezprzewodowych - nic na to nie poradzisz. Najczęściej jednak powodem tego typu zachowań są słabe baterie.

Czasem zdarza się też, że zbyt bliska (i na odwrót) odległość sprzętu w stosunku do odbiornika także robi swoje :P
We do not know death... only change. We cannot kill each other without killing ourselves.
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

PostN 18 lut, 2007 19:10

O, baterie zmienniaałem, z odlegółścią odbiornika nie kombinowałem, przetestuję to DDev :-)

Edit:

Przykro mi, to nie to ::/ Wygląda na jakieś uszkodzenie mechaniczne klaawiatury
Obrazek
Offline

helmutt

Kapral

Kapral

  • Posty: 85
  • Dołączył(a): Wt 29 lis, 2005 07:50
  • Lokalizacja: Lublin

PostWt 20 lut, 2007 15:12

Moim skromnym zdaniem szkoda kasy na te bezprzewodowe bałwaństwa.
Kabel to jednak kabel, zresztą ja osobiście po całym pokoju z klawiaturą czy myszką nie biegam, więc mi wystarcza. No chyba, że ktoś nie ma co z kasą zrobić.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

PostCz 22 lut, 2007 19:21

Pragnę podziękować za tą jakże wiele wnoszącą do tematu wypowiedź :] Znalazłem paragon ze sklepu, także jadę niedługo ją zareklamować. Pisałem także do Media-Techa w tej sprawie, ale jedyne co poradzili to właśnie reklamacja w miejscu zakupu
Obrazek
Offline

helmutt

Kapral

Kapral

  • Posty: 85
  • Dołączył(a): Wt 29 lis, 2005 07:50
  • Lokalizacja: Lublin

PostPt 23 lut, 2007 10:29

Remcio napisał(a):Pragnę podziękować za tą jakże wiele wnoszącą do tematu wypowiedź :] Znalazłem paragon ze sklepu, także jadę niedługo ją zareklamować. Pisałem także do Media-Techa w tej sprawie, ale jedyne co poradzili to właśnie reklamacja w miejscu zakupu


Niniejszym przepraszam za wyrażenie własnego zdania. Ręczę, że się to więcej nie powtórzy :/
Obrazek

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości

cron