Teraz jest Wt 16 kwi, 2024 12:08


Nowy "Play"

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kaaleth

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Cz 08 lut, 2007 21:50
  • Lokalizacja: brak

PostŚr 27 cze, 2007 17:52

Zmiana nie zabardzo mi przypadła do gustu. CDA rlz.
Offline
Avatar użytkownika

Kuszek

Kapral

Kapral

  • Posty: 75
  • Dołączył(a): Wt 01 sie, 2006 18:35
  • Lokalizacja: Kołobrzeg/Poznań

PostCz 23 sie, 2007 11:13

Według mnie nie ma szans, bo jak każdy wie CDA ma zwolenników w całym kraju, a oni będą kupować je choćby tylko dla takiego działu jak NL czy AR
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostCz 23 sie, 2007 11:50

A mi się całkiem spodobała zmiana. Lepsza czcionka, lakierowana okładka, miód.

No i wreszcie ktoś dodał Vietconga do pisma. :D
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostCz 23 sie, 2007 13:22

Kupiłem Play'a dla Vietconga... Poczytałem poczytałem i dla mnie pismo nadaje sie do śmieci. Nic tam nie ma. Tyle to ja sobie w necie moge poczytać. Recenzje krótkie i bez jaj. Mało tego wszystkiego. Ogółem miernie. Ale chociaz mam Vietconga ;)
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostCz 23 sie, 2007 13:43

Ja właściwie też, ale niektóre teksty nawet śmieszą. :d
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostN 26 sie, 2007 20:14

Ja tak samo jak chłopcy na gorze kupiłem Playa dla Vietconga ale zmiana może zagrozić w pewnym stopniu CDA co prawda ja jestem fanem CDA ale Vietcong mnie zaskoczył. Często kupuję CD-Action. Bo taki tytuł jak Shellschock Nam'67 to już coś, mieliśmy zaszczyt kupić go rok temu w maju. Ostatnio kupywałem z Uber Soldierem też kawał dobrego fulla tak samo w zeszłym roku był Stolen też dobra gra. Więc jak sami widzicie CDA ma lepsze fulle od PLAYA i wątpię żeby to się zmieniło. Co prawda Gothic pierwszy raz pojawił się w Playu dopiero potem w CD - Action gdy zobaczyłem w Playu Gothica zamurowało mnie. Więc Play ma małe szanse na wdepnięcie w piętę CDA, ale bez pochopnych wnioskow poczekamy co będzie w Playu w następnym miechu. :rotfl2:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 27 sie, 2007 15:55

Był taki okres że CDA miało mierne teksty a i pełne wersje nietrafiały w mój gust. I Play wtedy był miłą odskocznią, a część tekstów deklasowała już lekko stęchłe CDA. Dam znać jak przejrzę najnowszego
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostSo 27 paź, 2007 12:38

Cóż. Mam nowego ale tylko ze względu na Soldiersów i X3. Niestety oprócz kapitalnych płytek nie ma w nim nic ciekawego. Gazeta taka sobie.
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

PostSo 27 paź, 2007 19:32

Fakt, muszę przyznać, że mnie też zdziwiło, że Play dodał do swojego czasopisma Soldiersów. Gra jest w końcu naprawdę świetna (Chociaż momentami zbyt trudna moim zdaniem) i gdyby nie fakt, że już ją mam, zapewne ze względu na płytkę bym czasopismo kupił. Pytanie, czy parę dobrych gier wystarczy, by ludzie zaczęli kupować Playa dla treści, a nie płytek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostPn 05 lis, 2007 22:12

Widziałem nowego Play'a. Myśle tak jak na górze kolega, że gdybym nie miał Soldiersów to bym kupił, a poza tym X3 mi się nie podoba. Więc jednak Ci z Play'a starają się przewyższyć CDA i muszę przyznać, że z Vietcongiem im się udało i teraz z resztą też bo Soldiers to nie byle jaka gra. No... postarali się :spoko:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostŚr 07 lis, 2007 17:25

Właśnie kupiłem nowe CDA dali niezłą kontrę Playowi
Pełne:
PARIAH i to jest właśnie główna kontra - super giera na technologii Unreala i w dodatku uznana za lepszą od HALO :boje:
XPAND RALLY XTREME - dla wielbicieli rajdówek może to być niezły kąsek szczególnie grafa :spoko:
Blitzkrieg Horyzont w Ogniu - Zaj****** RTS - Polecam ;-)
Scriptarians - nie wiem co to widziałem dosłownie 1 screen

Dema
CALL OF DUTY 4 :boje: :boje: każdy wie o co idzie ;-)
Unreal Tournament III :boje: tu też chyba wszyscy wiedzą o co idzie :]
i 6 innych między innymi HOMM5: Hordes of the East
i jakieś trailery i takie duperele.

Apropo Pariaha - wyśmienita gra :!:
Obrazek
Poprzednia strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron