Teraz jest So 20 kwi, 2024 00:12


Wakacje 2007

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

nizyn

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): So 24 mar, 2007 16:23
  • Lokalizacja: Szklarka

Wakacje 2007

PostCz 09 sie, 2007 15:51

Jak w temacie. Gdzie zamierzacie jechać, lub skąd wróciliście, czy może gdzie jesteście.
Offline
Avatar użytkownika

Clon

Major

Major

  • Posty: 734
  • Dołączył(a): Śr 05 kwi, 2006 16:02
  • Lokalizacja: Poznań

PostCz 09 sie, 2007 16:12

Ja wróciłem niedawno ze ¦winoujścia. Dosyć fajnie, ale pogoda nie dopisała...

Ale przynajmniej odwiedziłem plażę nudystów w Niemczech. :D
Offline
Avatar użytkownika

-=SpecNaz=-

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 223
  • Dołączył(a): Wt 10 kwi, 2007 17:01
  • Lokalizacja: Popolupo

PostCz 09 sie, 2007 21:42

Ja byłem u siostry w Lipsku w Niemczech.Fajnie było a szczególnie koncerty jakie tam dawali.Wielkim plusem tego wyjazdu było to że chodziłem spać o 2 w nocy :spoko: .
"Nie przeszkadzajmy wrogowi, gdy popełnia błąd"

~Napoleon Bonaparte
Offline
Avatar użytkownika

Jerry

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2598
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:28
  • Lokalizacja: 52° 14'N, 20° 56'E

PostCz 09 sie, 2007 23:30

Będziesz studentem, to będziesz tak chodził codziennie i nie wiem, czy to takie fajne w dłuższej perspektywie ;]
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Tygrys205

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 267
  • Dołączył(a): Pn 05 cze, 2006 15:50
  • Lokalizacja: Chrzypsko Wielkie

PostPt 10 sie, 2007 00:33

-=SpecNaz=- napisał(a):Wielkim plusem tego wyjazdu było to że chodziłem spać o 2 w nocy :spoko: .


Ehh... Ja teraz przeważnie chodzę spać nie wcześniej niż o 2:00. Wielkie mi halo - w końcu są wakacje. A żeby nie było OT to powiem tylko, że byłem cały czas w domu i raz pojechałem do Poznania, żeby zakupić Szyłkę :)
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostPt 10 sie, 2007 12:23

Wyjazdy do famili, a tak gdzieś indziej, to do Karwii, blisko Władysławowa. Pogoda nawet nie najgorsza.
Offline
Avatar użytkownika

Jerry

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2598
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:28
  • Lokalizacja: 52° 14'N, 20° 56'E

PostPt 10 sie, 2007 16:46

Do stolicy i z powrotem - i tak już 25 razy w te wakacje - przeprowadzam się :]
Ostatnio edytowano Pt 10 sie, 2007 20:32 przez Jerry, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

smola93

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): Pt 06 sty, 2006 22:28
  • Lokalizacja: ZE WSI :-)

PostPt 10 sie, 2007 20:15

Wczoraj wróciłem z Krynicy Morskiej :)
Offline
Avatar użytkownika

Remcio

Major

Major

  • Posty: 500
  • Dołączył(a): N 25 lip, 2004 20:54
  • Lokalizacja: Brwinów

PostPt 10 sie, 2007 22:18

O moich wakacjach w formie opowieści.

Lampy uliczne z trudem oświetlają zalane gęstą mgłą drogi podwarszawskiej mieściny... Pustka, cisza... ale czy kompletna? Gdzieś w oddali słychać skowyt psa, a może wilka... Każdy, nawet najmniejszy szmer wydaje się uderzać w uszy niczym najgłośniejszy wybuch, każde uderzenie kropli wody o liść, każdy krok... Właśnie - krok. Paweł samotnie kroczy przez ciemne ulice nerwowo rozglądając się wokół, reagując na każdy, najcichszy nawet szmer. Dalekie światła za linią przydrożnych drzew wydają się być obserwującymi go oczami, echo kroków sprawia wrażenie, jakby go śledziły przynajmniej trzy inne osoby... Pustka... Tylko te psy... Niby oddalone, a jednak głośne, jakby czekały zaraz za rogiem by rzucić się na bezbronną ofiarę. I samochody - bliskie, prowadzone przez ludzi, "przyjaciół", a wciąż nie podjeżdżają bliżej jak na 500 metrów bezgłośnie, jakby z wyłączonymi silnikami znikając na zakrętach. I nagle jakaś sylwetka w oddali! Chyba ludzka! Paweł zaczyna biec w jej stronę! I gdy mgła się przerzedza sylwetka okazuje się jedynie słupem elektrycznym... Do domu długa droga, ulice spowite w ciemności i mgle, do tego wilgoć, która mimo braku deszczu przemacza ubrania do suchej nitki... Krok po kroku, echo po echu, szmer po szmerze samotny wędrowiec idzie w stronę jedynego budynku, do którego wie, że może się dostać. Do swojego domu.
Dźwięki się nasilają, jakby z każdym krokiem zbliżał się do bram piekieł. Gdy stają się nieznośnie bliskie dostrzega przed sobą kilka osób idących w jego stronę. Ludzie? Na to wygląda, jednak ich ruchy są nienaturalne, jakby ich mięśnie ściśnięte nie mogły się rozluźnić... Zbliżają się, dróg ucieczki coraz mniej. Paweł skręca w pierwszą uliczkę, betonowa droga kończy się, tak samo lampy, wszystko spowija już tylko mgła i ciemność lasu... Idzie... Trafia w końcu pod ogromne zamczysko, z którego dochodzą głosy ludzi... Ludzi cierpiących, wrzeszczących z bólu.... To koniec podróży, nie ma już gdzie wrócić... Paweł wchodzi do zamczyska i znika bezpowrotnie.
Krótko mówiąc – Do dupy dziś pogoda
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

-=SpecNaz=-

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 223
  • Dołączył(a): Wt 10 kwi, 2007 17:01
  • Lokalizacja: Popolupo

PostSo 11 sie, 2007 14:03

Tygrys, ja zawszę w wakację chodzę spać o 11.00 bo rodzice każą :/ więc wiesz że to dla mnie była radocha.Mogłem nawet wogóle nie spać ale ze zmęczenia sam się położyłem :spoko:
"Nie przeszkadzajmy wrogowi, gdy popełnia błąd"

~Napoleon Bonaparte
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 12 sie, 2007 15:32

Hmmm, w sumie jest co opowiadać, ale streszczę się, bo nie musicie przecież wiedzieć wszystkiego :P Pierwsze dwa tygodnie wakacji praktycznie zamulałem. Szkoda trochę tego czasu, mimo wszystko potem było już z górki.

Najpierw 3 dniowy wypad (urodziny znajomej, dzień wolny, szkolenie FIA) do Warszawy, potem wpadł do mnie Poncho, potem kilka dni wolnego i ja wpadłem do Bielska odwiedzić ww. :) Powrót, dzień odpoczynku i wyjazd na obóz wypoczynkowy do łeby. Teraz z kolei siedzi u mnie kuzynostwo a ja już się nastawiam na kolejne wyjazdy i przyjmowanie ludzi do siebie... tylko kto mi to wszystko zasponsoruje? :D

Dość powiedzieć, że swoje wakacje już uważam za fajne i udane... a jeszcze trochę przedemną :twisted:

Obrazek
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

MaRcin

Major

Major

  • Posty: 966
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 09:45

PostWt 14 sie, 2007 20:18

skoro już się chwalimy :mrgreen:

full wypas miesiąc w Alpach (Austria, Włochy, Szwajcaria, Słowenia), a dzięki sponsorom i lewym fakturom praktycznie przy zerowych kosztach własnych. W końcu studia na coś mi sie przydają :twisted:
Good Times Gone
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 15 sie, 2007 05:43

Mamy Twoje IP :mrgreen:
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Paweł1818

Kapral

Kapral

  • Posty: 62
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 06:27
  • Lokalizacja: Gdynia

PostCz 16 sie, 2007 16:41

Dziś byłem w Gdańsku z ojcem i daliśmy się wkręcić na ławeczce internetowej oto 13 zdjęc, ta baba to nie moja stara bo teraz moja stara jest w łukowie.

http://img444.imageshack.us/my.php?imag ... 796um8.jpg
http://img444.imageshack.us/my.php?imag ... 981vy4.jpg
http://img444.imageshack.us/my.php?imag ... 528lw5.jpg
http://img444.imageshack.us/my.php?imag ... 921if1.jpg
http://img444.imageshack.us/my.php?imag ... 627hb7.jpg
Ciąg dalszy jutro dam albo dziś póżniej.
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 16 sie, 2007 19:40

Straszny smutas
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Następna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości

cron