Teraz jest Pt 29 mar, 2024 00:39


Wakacje 2007

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość

HAV

PostCz 16 sie, 2007 21:57

Paweł1818 - będziesz dalej taki bełkot uskuteczniał, to na kasowaniu postów się nie skończy...


Nie umiesz pisać poprawnie, to pisz w wordzie.
Offline
Avatar użytkownika

Paweł1818

Kapral

Kapral

  • Posty: 62
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 06:27
  • Lokalizacja: Gdynia

PostPt 17 sie, 2007 03:22

Kurde nigdzie mi nie wolno pisać bo ja błędów ortograficznych nie widzę.

HAV

PostPt 17 sie, 2007 10:47

Tego, że bełkoczesz też nie widzisz :?
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostPt 17 sie, 2007 18:24

Wczoraj po południu wróciłem z dwutygodniowego obozu wędrownego Feodozja-Sudak-Sewastopol-Bakczysaraj-Eupatoria-Symferopol... czyli zwiedzanie Półwyspu Krymskiego. Ech... wrażenia nie z tego kraju :twisted: kobiety skąpo ubrane, mężczyźni niestety też (choć nie tak przystojni jak one ładne :okulary: ) było na co patrzeć - wspaniałe krajobrazy, zabytki odbudowane tak że więcej w nich najtańszej sowieckiej zaprawy niż kamieni, balszoje TAPAKAHbI czyli wielkie karaluchy w Sewastopolu, wszechobecna ruska muzyka "pops" i inne noworuskie atrakcje np. conocne imprezy nieodłącznie zaczynające się od fajerwerków + raczej przerażający styl prowadzenia samochodu u większości użytkowników ukraińskich dróg... GENIALNY ABSURD!!!

Czekam na zdjęcia :-) za rok mam nadzieję wrócić na Krym i odrobić Jałtę, Ałusztę, Koktebel, Stary Krym oraz Kercz...
Ostatnio edytowano Cz 23 sie, 2007 14:04 przez zGuba, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostCz 23 sie, 2007 13:28

Najpierw pijacki...ekhmmm żeglarski obóz nad zalewem sulejowskim gdzie spędziłem 21 nudnych dni (noce były ciekawsze ;) ) później standardowo - lekarz -> szpital (mimo strajku :P ma sie te znajomości ;) ) i wreszcie do Kielc na zlot skałtów. Hmm. Tam nic sie nie działo, prócz ASG nie było nic ciekawego. Teraz sie kisze w łodzi i tak juz pewnie zostanie... Niestety, chciałem jeszcze odwiedzić takich dwóch forumowych bazyli ale środki finansowe na to nie pozwalają... szkoda
Ostatnio edytowano Cz 23 sie, 2007 22:12 przez Marker, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 23 sie, 2007 14:55

Omijaj Kraków szeeerokim łukiem
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostCz 23 sie, 2007 15:02

O rany, same skałty :twisted:
Obrazek
Poprzednia strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron