Teraz jest Śr 17 kwi, 2024 00:05


Problem z Fraps

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Operator

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 420
  • Dołączył(a): N 15 paź, 2006 12:31
  • Lokalizacja: Świdnica

Problem z Fraps

PostSo 15 wrz, 2007 19:33

Od jakiegochs czasu nie działa mi Fraps
(podczas robienia screenu lub filmiku wychodzi z gry)
zainstalowałem ponownie 7 razy
co to może być?
(wcześniej działał bezbłednie)
:co:
Perz - nie rozumiesz i nie zrozumiesz.
Offline
Avatar użytkownika

Skyline

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 112
  • Dołączył(a): Pn 11 cze, 2007 13:39

PostSo 15 wrz, 2007 21:05

A w jakiej grze ci się wyłacza, tylko w jednej czy we wszystkich. Jak robi ci się to w jednej konkretnej grze to zrób reinstall gry. Lub może byc tak jak mialem ja, mi nagle spadła wydajnosc kompa i nie był w stanie nagrywac i w efekcie gdy rozpoczynałem nagrywanie wychodził mi z gry, a w skrajnych wypadkach restartował kompa. Ale jak robi ci sie to we wszsytkich grach to nie wiem.
You ready!? Let's go!
Offline
Avatar użytkownika

Operator

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 420
  • Dołączył(a): N 15 paź, 2006 12:31
  • Lokalizacja: Świdnica

PostSo 15 wrz, 2007 21:13

mam tak we wszystkich.Szkoda tera musze guzikiem screen
Perz - nie rozumiesz i nie zrozumiesz.
Offline
Avatar użytkownika

Skyline

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 112
  • Dołączył(a): Pn 11 cze, 2007 13:39

PostSo 15 wrz, 2007 21:21

Hmmmm... a komp nowy, czy swoje lata świetności już miał. Jak stary to moze w efekcie z czasem spada jego wydajnośc i dlatego powoli możesz coraz mniej na nim robic, jak nowy to może jakiś wirusek, albo ine dziadostwo. Mnie się to robiło w OFP i Armie, ale zrobiłem formata i wszystko było OK. No format zapewne załatwi sprawę.
podsumowując, jak komp stary to przyczyna jest jasna, jak nowy, zrób format to jedyne wyjście jakie przychodzi mi do głowy. Jak zalezy ci na tym to pofatyguj się i zrób formata.

O jeszcze może byc taka możliwośc. Może zainstalowałeś niedawno jakiś program który się "gryzie" z frapsem itp rzeczy.
You ready!? Let's go!
Offline
Avatar użytkownika

Operator

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 420
  • Dołączył(a): N 15 paź, 2006 12:31
  • Lokalizacja: Świdnica

PostN 16 wrz, 2007 11:24

No to jasna sprawa.Mam kompa 5 lat i już jest trochę "złomiasty"
Perz - nie rozumiesz i nie zrozumiesz.

HAV

PostN 16 wrz, 2007 11:31

Jestem pełen podziwu dla Waszego toku rozumowania i dedukcji - szacun :cojest: :hahaha:
Offline
Avatar użytkownika

Skyline

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 112
  • Dołączył(a): Pn 11 cze, 2007 13:39

PostN 16 wrz, 2007 15:43

no co... próbuję pomóc, miałem taki problem i sam sie głowiłem jak go rozwiązac. Ja go nie rozwiązałem poprzez format, ale przypadkiem, więc próbóję pomóc dumając nad tym co może byc przyczyną i to pisze. Trzeba przyznac, ze jak się Frapsa używa to strasznie muli, więc trzeba do niego nie lada dobrego sprzętu, a jak sam napisał ma już trochę wyeksplatowany :] , podobnie z resztą jak ja i podejrzewam, że bardzo prawdopodobne, że z czasem coraz mniej może na nim robic, wliczając to korzystanie z Frapsa
You ready!? Let's go!

HAV

PostN 16 wrz, 2007 16:08

:lol: to może zachowaj te jakże konstruktywną opinię dla siebie, nim znowu wystawisz się na pośmiewisko...
Offline
Avatar użytkownika

Skyline

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 112
  • Dołączył(a): Pn 11 cze, 2007 13:39

PostN 16 wrz, 2007 16:24

Taki mądry, czemu sam mu nie napiszesz co ma zrobic tylko komentujesz innych. Jak wiesz jak temu zaradzic to czemu mu tego nie napiszesz.

Operator napisał(a):popieram :ok:


thx :smile:
Ostatnio edytowano N 16 wrz, 2007 18:22 przez Skyline, łącznie edytowano 1 raz
You ready!? Let's go!
Offline
Avatar użytkownika

Operator

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 420
  • Dołączył(a): N 15 paź, 2006 12:31
  • Lokalizacja: Świdnica

PostN 16 wrz, 2007 18:05

popieram :ok:
Perz - nie rozumiesz i nie zrozumiesz.

HAV

PostN 16 wrz, 2007 18:22

Uuuu powiało grozą :olaboga:, normalnie aż strach się bać :lol:

Taka jest natura forum, że każdy ma prawo do wypowiedzi; skoro pieprzycie głupoty, to i komentarze się pojawiają :] Masz zamiar udzielać tak "cennych rad", jak te powyżej - rób to gdzie indziej.
Offline
Avatar użytkownika

Skyline

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 112
  • Dołączył(a): Pn 11 cze, 2007 13:39

PostN 16 wrz, 2007 18:27

HAVOC napisał(a):Uuuu powiało grozą :olaboga:, normalnie aż strach się bać :lol:

Taka jest natura forum, że każdy ma prawo do wypowiedzi; skoro pieprzycie głupoty, to i komentarze się pojawiają :] Masz zamiar udzielać tak "cennych rad", jak te powyżej - rób to gdzie indziej.


Po pierwsze nie pieprzymy głupot. Po drugie, sorry bardzo, ale jak na razie nikt nie zainteresował się jego problemem. Jak takiś mądry to pochwal sie swoim geniuszem i napisz jaśniepanie co należy zrobic, aby mu działało. Sam chętnie poczytam rady tak mądrego człowieka jak ty. I po trzecie, nie mam nic do natury forum. :]
You ready!? Let's go!

HAV

PostN 16 wrz, 2007 18:55

Nie no skądże znowu, przedstawiacie jedynie swoje opinie, z resztą - jakże trafne :lol:

A nie przyszło Ci do głowy, że autor nie raczył nawet dokładnie opisać problemu, czy gry zwijają mu się do paska, zamykają, czy instalował coś ostatnio, czy wyskakują jakieś błędy etc. - wróżek u nas nie ma, a i zgadywanie "co autor miał na myśli" nie każdego tu bawi :]
Offline
Avatar użytkownika

Skyline

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 112
  • Dołączył(a): Pn 11 cze, 2007 13:39

PostN 16 wrz, 2007 19:05

Dla mnie jego problem jest oczywisty i wiem o co mu chodzi bo sam taki miałem. Napisał, że mu się wyłączają. Napisał, że robi mu się to w każdej, grze. Zapytałem, czy instalował jakieś programy (nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi), spytałem o sprzęt. Czego ty chcesz, nie było by kłopotu i tej dyskusji gdybyś dał se siana i nie komentował, sam kiedyś mi pisałeś, nie wiesz nie pisz niczego co mogło by byc nie na temat. Jak nie masz niczego do powiedzenia co by mu pomogło to po co w ogóle coś piszesz.

A moze ty testujesz jak zareaguje kolejny raz na twoie komentarze, żeby miec pretekst do wkleienia mi znowu warna. Oszczędź sobie to Off Topic postów nie nabijam, bo i tak się nie da, posty piszę na temat, sam autor nie ma nic przeciwko mnie i co najdziwniejsze inni userzy też, daj se siana.

Operator - instalowałeś jakieś programy w między czasie, moze któryś program "gryźe" się z Frapsem. Spróbój zmienic klawisze którymi sterujesz Frapsem, może wciskając te klawisze coś włączasz/wyłączasz oprócz nagrywania i robienia screenów. Zmniejsz detale w grach. Moze coś przeszkadza Frapsowi, jakiś program. Zdefragmentuj, przeskanuj, jakaś przyczyna byc musi. A to zawsze trochę poprawi działanie kompa.
You ready!? Let's go!

HAV

PostN 16 wrz, 2007 22:16

Otóż dla Twojej wiadomości - nie dam "se siana" tak długo jak będziecie bzdury pisać. Tworzysz tu jakieś teorie, które ni jak mają się do rzeczywistości. Najpierw 2 razy się zastanów, później napisz.

I tak przy okazji - nie Tobie decydować o tym kiedy i gdzie piszę - nie ty tu porządku pilnujesz :]
Następna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron