Teraz jest Wt 19 mar, 2024 06:38


ShoutBox czyli OT jest wspaniały ;)

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 01 wrz, 2008 14:23

Paratroop napisał(a):Loony, zacytuję z rozpoczęcia: - nauczyciel: Bo kilińskiego to bezpieczna?; - wszyscy: ... ulica.; - głos z tłumu: ... na hulajnogach będziemy się po torach z pociągami ścigac.


[Dzisiaj 8:46] Yac: SaS TrooP - mam ochotę kopnąć Cię za wrodzone lenistwo i pierdzielenie bzdur. Podpadasz mi pod ofiarę reformy systemu szkolnictwa , co nie znaczy że bedę dalej patrzył przez palce na Twoje zachowanie. Ostrzegam publicznie - żeby później nie było że uwziąłem się na Ciebie.
[Dzisiaj 10:12] Jerry: A mógł zabić...


[Wczoraj 21:03] Barbarian: A ja robie antyreklame, bo na forum BIS'u mój nick jest za doczepionym "_PL"...
[Wczoraj 21:05] Barbarian: Nigdy tym si nie chwaliłem, ale teraz za kazdym razem jak usłyszycie kawały o Polakach pomyslcie o mnie i moich zasługach na tym polu.
[Wczoraj 21:17] 101st Paratroop: Jak nick jest za czymś doczepionym? Tzn, to wygląda tak: _PLBarbarian?
[Wczoraj 21:17] 101st Paratroop: Albo nie zdziwiłbym się gdybyś był Belgerotem :P
[Wczoraj 21:25] Barbarian: majezon przysłonił Ci oczy!
[Wczoraj 21:27] 101st Paratroop: Majezon :D A więc jesteś Belgerotem! HA! Wiedziałem!
[Wczoraj 21:53] Barbarian: Ha! Wiedziałem ż Ty wiesz że ja nie wiem kim jestem!
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Jerry

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2598
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:28
  • Lokalizacja: 52° 14'N, 20° 56'E

PostŚr 10 wrz, 2008 23:12

A paczemu by niet...

Trawka, odwrócone myszki i zawody w wieloboju międzynarodowym

[Dzisiaj 20:05] Klimueres: panowie gdzie w armie jest najwieciej trawy, na najwyzszych detalach
[Dzisiaj 20:08] 101st Paratroop: Najwięcej trawy jest na wyspie. Możesz szukać trawy na wodzie, w przestworzach, ale ja szukałbym trawy na wyspie. Mogę się mylić, ale..
[Dzisiaj 20:13] Klimueres: lol, ale mi chodzi o to ze w lasach jest normalnie trochę trawki i nic
[Dzisiaj 20:13] Stary wiarus: Najwięcej trawy jest w stodole pana Zdzicha fd34
[Dzisiaj 20:13] Klimueres: a ja chcialem zboże gdzies po glowe
[Dzisiaj 20:15] Klimueres: ogolnie chodzi mi o miejsce porządnie zalesione, duza trawa
[Dzisiaj 20:16] Klimueres: zartowac to se mozna pod monopolowym - pytam sie powaznie
[Dzisiaj 20:20] Maćko: nie ma ;]
[Dzisiaj 20:26] 101st Paratroop: Ja nie mam zwyczaju chodzić do monopolowego, więc nie wiem co tam się robi, ale żart to śmiech, a śmiech to zdrowie, a zdrowie to pieniądze, a pieniądze to życie, a życie to śmierć, więc żarty prowadzą do śmierci.
[Dzisiaj 20:27] 101st Paratroop: Co nie zmienia faktu, że możesz poszukać trawy na lądzie. Mówię, w wodzie nie za wiele jej znajdziesz.
[Dzisiaj 20:29] 101st Paratroop: Choć nie mówię, że w ogóle. Na porto jest troszkę trawki w wodzie. A więc, można szukać w wodzie, co nie wyklucza opcji szukania w przestworzach, jednak jest to troszkę za duża przesztrzeń i szukanie tam trawy może wydać się nieco żmudne.
x e [Dzisiaj 20:30] Jerry: A glony?
[Dzisiaj 20:32] Klimueres: para strzerze wątpie :D
x e [Dzisiaj 20:33] Jerry: Jezu... 3cia minuta a San Marino mało z karnego nie strzela... O_o
[Dzisiaj 20:45] 101st Paratroop: Wątpisz w przestworza? Mogę Ci powiedzieć jak je odkryć. W grze wchodzisz do samolotu, opuszczasz klapy i przyśpieszasz tak dlugo aż samolot nie zacznie się unosić. Gratulacje! Jesteś w przestworzach!
x e [Dzisiaj 20:47] Jerry: Samolot od samego przyspieszania to się wiele nie uniesie :P Najwyżej na tyle, żeby mrówek poza pasem startowym nie przejechać :P
[Dzisiaj 20:47] 101st Paratroop: Już pomijam "strzerze" bo mi losowy generator powiedzonek siada przy takim tworze. Mózg mi się kopci przy próbie skomentowania tego.
[Dzisiaj 20:48] 101st Paratroop: No tak, w rzeczywistości potrzeba tego czegoś. W grze wystarczą klapy do dołu, duże przyśpieszenie i może mały dryg myszką do siebie.
[Dzisiaj 20:50] 101st Paratroop: Poszedł sobie. Chyba się nie obraził za tą trawę w wodzie, eh?
x e [Dzisiaj 20:52] Jerry: Mały dryg myszką faktycznie u niektórych może spowodować uniesienie.
[Dzisiaj 20:54] 101st Paratroop: Jeśli o takiej myszcze mówimy, to sam dryg myszką od siebie może spowodować uniesienie i do czasu drygnięcia do siebie może już być po szczytowaniu.
x e [Dzisiaj 20:55] Jerry: Nie, na odwrót - uniesienie jest myszką do siebie
[Dzisiaj 20:57] Loony: http://www.photoblog.pl/m...sn_kanalow.html
[Dzisiaj 20:57] 101st Paratroop: Chyba, że masz invert mouse w opcjach włączone.
x e [Dzisiaj 20:58] Jerry: No mam, bo to bardziej naturalne
[Dzisiaj 20:59] 101st Paratroop: Tzn, lubisz się unosić z myszką od siebie, a gdy masz myszkę do siebie to szczytujesz?
x e [Dzisiaj 21:00] Jerry: Ogólnie to latam na joyu
[Dzisiaj 21:02] 101st Paratroop: Hm, nie wiem o jakich myszkach mówiliśmy, ale Joy to dopiero hardcore. Tylko, to takie niemęskie troszku, czyż nie?
[Dzisiaj 21:02] 101st Paratroop: Nie wiem, myszka to dosyć naturalne ale żeby Joyem. Oj, to takie niezbyt straight jest.
[Dzisiaj 21:03] 101st Paratroop: To musi być dość interesujące. Mała zabawa Joyem i uniesienie.
x e [Dzisiaj 21:04] Jerry: No przepraszam, mój joy jest bardzo męski i ma 3 osie i wibracje
[Dzisiaj 21:05] 101st Paratroop: Ogólnie to ostatnio i tak w ofp latałem Mustangiem i Spitfire'em, i tam dość ciekawie się latało. Troszkę drygania myszką, troszkę pykania na klawiaturze.
[Dzisiaj 21:06] 101st Paratroop: Tylko troszkę dupą trzęsło gdy do mnie Flak otworzył celny ogień. Te rozpryski... na niebie.
x e [Dzisiaj 21:07] Jerry: Za bardzo myszką drygałeś jednocześnie pykając klawiaturę
[Dzisiaj 21:08] 101st Paratroop: Możliwe, ale tylko dzięki takiej kombinacji mogłem szczytować. Wiesz, jak pociski z flaka rozpryskują się koło tyłka, to myślisz tylko o uniesieniu i uciecze!
[Dzisiaj 21:10] 101st Paratroop: Ogólnie, bardzo nie lubię jak mnie od tyłu biorą. Jak pocisk tuż przed kabiną wybuchnie to widzisz skąd lecą pociski, a tak? Tak to tylko uniesienie i wyobrażenie, że jesteś w innym, lepszym miejscu, gdzie nie ma niemców przyklejonych do swych celowników, próbujących cię ściągnąć za wszelką cenę.
[Dzisiaj 21:11] 101st Paratroop: Wtedy to tylko uniesienie, bo nic innego nie zostaje. Brak uniesienia skutkuje szybką ewakuacją z samolotu i rozczarowaniem obu stron.
x e [Dzisiaj 21:12] Jerry: Niekoniecznie, możesz zawsze spróbować skoku w bok
[Dzisiaj 21:13] 101st Paratroop: Boję się, że Ci z boku we mnie wlecą. Wiesz, te latanie bez zabezpieczeń i bez radia.
[Dzisiaj 21:15] 101st Paratroop: Owszem, to wygodniejsze i podniecające, ale wciąż niebezpieczne. Czujesz wolność i przyjemność, ale wiesz, że wciąż może cię uszkodzić twój skrzydłowy.
x e [Dzisiaj 21:15] Jerry: Hmm... a pozycja na kamikadze?
[Dzisiaj 21:17] 101st Paratroop: To już nie wchodzi w rachubę. Obie strony się nie zgodziły na takie nieczyste zagrania. To nieprzyjemne i dla nas i dla niemców.
[Dzisiaj 21:17] Loony: a znasz pozycję na rodeo?
x e [Dzisiaj 21:18] Jerry: Eh, San Marino - Polish San Marino 0:1 do przerwy
[Dzisiaj 21:18] 101st Paratroop: Jerry, koniec końców, dochodzimy do wniosku, że uniesienie jest ważne i musi być czyste, bez przymusu. A więc, unośmy się! Czy to na myszcze, czy to na joyu, nie ważne! Tolerujmy innych i unośmy się!
x e [Dzisiaj 21:19] Jerry: @para - ale to dość mroczne
[Dzisiaj 21:19] 101st Paratroop: To teraz reszta forum liczy wszystkie podteksty w naszej dyskusji a jak wrócę za pół godziny to powiecie mi wynik ;p
x e [Dzisiaj 21:23] Jerry: xD
[Dzisiaj 21:25] Barbarian: Wynik: rzutem na taśmę w trzecim secie, drugiej kwarty, wygrał gruziński bokser z brazylijskim paszportem!
[Dzisiaj 21:27] Barbarian: Jednak chyba był spalony! Sędziowie naradzają się i ogladają powtórki aby rostrzygnąć czy Gruzin poprawnie wyszedł z progu na pole karne!
[Dzisiaj 21:28] Barbarian: Wszystko rozstrzygną zdjęcia z fotokomórki na mecie.
[Dzisiaj 21:32] Barbarian: Prosze państwa, jednak był spalony! O wszystkim rozstrzygną rzuty karne rakietką do tenisa! Szkoda że Państwo tego nie widzą!
[Dzisiaj 21:33] Barbarian: Zawodnicy nałozyli już narty i sprawdzają długość kijków, oby tylko kule były dobrze wyważone, to takie ważne w rzucie oszczepem!
[Dzisiaj 21:36] Barbarian: I zaczeli! Gruzin z brazylijskim pszportem uzyskuje lakką przewagę nad Kenijczykiem, Chińczycy zostali trochę z tyłu! Oni już nie będą się liczyć w koncowej rywalizacji! Pierwsza prosta, naprowadzeniu gruzin, szykuje się pierwsza zmiana!
x e [Dzisiaj 21:39] Jerry: Naprowadzeniu to jego imię, czy nazwisko?
[Dzisiaj 21:39] Barbarian: I... I... I gruzin przekazuje rakiete Estończykowi, czarnoskóry zawodnik zwieksza tępo! Ale co!? Błąd w zmianie! Kenijczyk przekroczył strefę i nie przekazał rakietki Amerykaninowi! Teraz już Estonczyk może być pewny zwycięstwa! Chińczycy jeszcze nie wyszli na stadion, oni już nie liczą się w rywalizacji, chcą tylko dobiec do mety. To daje takie psychiczne samopoczucie!
[Dzisiaj 21:41] Barbarian: Na prowadzeniua Estończyk, zbliża się konsekwentnie do pola karnego, tam już czeka na niego Rosjanin! Czy estonczykowi uda się wykonać karnego!? Mawiają że nie ma karnych obronionych, ale tylko takie źle strzelone!
x e [Dzisiaj 21:42] Jerry: No właśnie, ale co ten Estończyk tak tępo większył? Przewagę?
[Dzisiaj 21:42] Barbarian: Estończyk wbiega w pole karne, to już ostatnie metry, wyskakuje w powietrze! I, i, i... Nie trafia! Jak mogło to się zdażyć!? Estonczyk nie trafia w Rosjanina!
[Dzisiaj 21:44] Barbarian: Do pola karnego zbliżają się Chińczycy! Teraz wszysko w nogach ich koni! Trafią czy nie trafią!?
x e [Dzisiaj 21:45] Jerry: Koniem?
[Dzisiaj 21:46] Loony: ale wy macie naryte w tych łbach... a później się ludzie na mnie krzywo patrzą.... kiedyś zrobię wielką akcję: wydrukuję pięć tysięcy kartek, porozwieszam na mieście, a na nich wydrukuje jednen z monologów Belzebuba (czy tam Barbariana...) Całe leszno będzie miało rozwalone mózgi ;]
[Dzisiaj 21:46] Barbarian: Wyskakuje pierwszy Chińczyk! I... Chybił! Wyskakuje drugi! I... Cóż za piekna robinsonada Rosjanina! Jdnak dobitka trzeciego Chińczyka trafia w czoło Rosjanina! Rosjanin pada! Sędziowie zaczynają liczenie!
[Dzisiaj 21:47] Barbarian: Rosjanin nie wstaje! Złoto dla Chin! Coż w dzisiejszym sporcie znaczy gra zespołowa.
[Dzisiaj 21:49] Barbarian: [...] Teraz trzeba wymawić imona, bo jest dwóch Lewandowskich teraz, nie spokrewnionych na boisku."
x e [Dzisiaj 21:54] Jerry: "błąd sędziego - piłka nie opuściła boiska. <idzie powtórka> no, piłka wyszła za boisko, sędzia miał jednak rację"
x e [Dzisiaj 21:59] Jerry: kurna, bramkarza san marino zmienia, nie będzie kto miał nam bramek strzelać
x e [Dzisiaj 22:00] Jerry: A Smolarek ciagle w swoim stylu strzela, niezależnie od pozycji i okoliczności
x e [Dzisiaj 22:02] Jerry: Nie tracę nadziei, nowy bramkarz wszedł i pierwszym wykopem trafił fotoreportera
[Dzisiaj 23:05] Barbarian: Das ist meine sekret. Arctic! Twój dzień, twoja woda!
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostCz 01 sty, 2009 16:14

[Wczoraj 19:35] Operator: aha i wytłumacz mi ktoś jak to działaja te HP, MP i XP w profilu
[Wczoraj 20:08] kondor: HP oznacza ile drukujesz, MP - ile grasz w multiplayerze, a XP - ile siedzisz w windows

[Sob 14:40] Kuszek: O SaS TrooP powrócił...
[Sob 15:36] kondor: super. hurra
[Sob 17:59] kondor: http://junk.kegetys.net/ofpshot/axefight3.jpg
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

HAV

PostPt 09 sty, 2009 15:07

x e [Dzisiaj 8:47] Barbarian: Przeca wszyscy wiedzą że najlepsze addony to wychodzą spod ręców miszcza, znaczy minie.
x e [Dzisiaj 8:48] Barbarian: Kto dziś nie pamięta addonów pijanego rowerzysty, wędkarza czy choćby addony FDF mod
x e [Dzisiaj 8:48] Barbarian: To wszystko moje dzieło
x e [Dzisiaj 8:49] Barbarian: Smiem twierdzić że wszystkie addony pod ofp to moje dzieło i dzieło Vilasa.
x e [Dzisiaj 8:49] Yac: są raHunki krzywd ktUre tymi palcyma , tymi ręcyma skreślamy... :D (Albin Siwak na plenum KC PZPR)
x e [Dzisiaj 8:49] Barbarian: Ten nikczemny młodzian śmiał mi rzucić wyzwanie
x e [Dzisiaj 8:50] Barbarian: Tak na dobrą sprawe to wszystkie mody pod ofp (te dobre, bo udane) są moje
x e [Dzisiaj 8:51] Barbarian: Zrobiłem je wszystkie w ferie zimowe 2002 r. i potem po jakimś czasie wypuszczałem na rynek
x e [Dzisiaj 8:51] Yac: Coś jarał barbarzyńco? Znów Rzym z dymem puszczon został ? ]:>
x e [Dzisiaj 8:52] Barbarian: Mogłem wszystkie wydać na raz, ale tak nie zrobiłem bo miałem szkołe, pozatym logowanie się na forum BIS i inne fora pod różnymi nickami oraz robienie tych wszystkich screenów troszke czasu zajmowało
x e [Dzisiaj 8:53] Yac: buahahaha :D
x e [Dzisiaj 8:54] Barbarian: Jedynie mod CSLA nie jest mój...
x e [Dzisiaj 8:55] Barbarian: Znaczy premier Czechosłowacji (Dubcek) zgłosił się do mnie i cos do mnie mowił ale ja go nie zorozumiałem bo nie znam czechoslowackiego i tak byli zdani na własne siły...
x e [Dzisiaj 8:56] Barbarian: Robili go (tego moda) w 7 lat, kosztowało ich to miliony hrywien i życie 3 programistów, 8 betatesterów i 5 murarzy, jednak udało im się
x e [Dzisiaj 8:57] Barbarian: Potem pisali do mnie coś o tym ale a ich nadal nie zrozumiałem.
x e [Dzisiaj 8:59] Barbarian: Wiele lat się nad tym zastanawiałem i teraz jak o tym myśle to mogę powiedzieć to co myslę z całą stanowczością.
x e [Dzisiaj 9:00] Barbarian: Czesi! Uczta się anglikńskiego, ruskiego i germańskiego!
x e [Dzisiaj 9:00] Barbarian: Znaczy takich języków które nzam of kors, naturliś, spasiba...
x e [Dzisiaj 9:01] Barbarian: Teraz już nie robię modów bo złapałem lepszą fuche
x e [Dzisiaj 9:03] Barbarian: Włamuje się na stronę PKP przewozy regionalne i zmieniam im rozkład jazdy
x e [Dzisiaj 9:03] Barbarian: Bo włamywanie się na strone Pntagonu jest już nudne dlamnie
x e [Dzisiaj 9:07] Barbarian: Bo mody porzestałem też robić bo mi bana dali na forum BIS, bo wymyśliłem swojego czasu emotke "tańczacego banana" i oni o tym widzieli i dali mi bana bo odpowiadałem że wiekszość spamu na ich forum
x e [Dzisiaj 9:08] Barbarian: Dlatego jeżeli nie będziecie zadowoleni z nowych modów pod AmrA to nie moja wina. Za tym stoją już inni ludzie których nieznam, ale których w dużej mierze szkoliłem (poza tymi z CSLA, bo ich szkolił Mosad i KFC).
x e [Dzisiaj 9:10] Barbarian: Teraz robię mody pod OFP 3: Call of duty first, drinking and girls (or boys) potem
x e [Dzisiaj 9:10] Barbarian: ale o tym ci...
x e [Dzisiaj 9:11] Barbarian: i tak za dużo powiedziałem
x e [Dzisiaj 9:17] Yac: schiza totalna :D
x e [Dzisiaj 9:22] LostBeyondRetri: Powodzenia;)


ciąg dalszy
x e [Dzisiaj 11:07] reyhard: chwila Barb, to ja jestem tylko wytworem-widmem bez woli, który równie dobrze może zostać zgładzony przez Wielkiego Stwórcę (Barbariana) w ułamku sekundy?
x e [Dzisiaj 11:10] Barbarian: [Wylogowuje się z profilu "reyhard" aby sobie odpowiedzieć] Tak!
x e [Dzisiaj 11:15] Barbarian: W swoim płodnym, acz krótkim jak dotąd, życiu stworzyłem wiele dobrych i wspaniałych rzeczy
x e [Dzisiaj 11:17] Barbarian: Wymyśliłem (w kolejności chronologicznej): ogień, państwo, koło, toster i hedschota w FPS (pisownia prawidłowa, tak ją nawałem, niestety przyjeła się błedna pisownia).
x e [Dzisiaj 11:18] reyhard: to nie dręczy Cię prowadzenie monologu z tym wszystkimi istotami, które są tylko twoimi kolejnymi inkarnacjami?
x e [Dzisiaj 11:19] Barbarian: Chodziłem z taką jedną, Ewa jej było na imię. Milismy pięcioro dzieci. Romulusa, Remusa, Kacpra, Melchiora i Baltazara... O Kainie i Ablu nic nie wiem, rozstałem się z nią jak nas wyeksmitowali za kradzież jabłek
x e [Dzisiaj 11:21] Barbarian: Nie męczy bo: 1. mam wielokrotna schizofremie 2. Łyszka nie istnieje 3. Nasi dostali w "d" na Euro
x e [Dzisiaj 11:23] Barbarian: Na tym forum jest tylko kilka osób które niesą mną
x e [Dzisiaj 11:27] Barbarian: Oto pełna lista: Para- bo nawet ja nie jestem tak <piii>; Yac- bo jest forumowym faszystą i lubi "69"; Hav- bo jest duży i silny; Vilas- bo smiał mi rzucić wyzwanie; Jonez- bo go <piii> nie lubię (albo i lubię, nie pamiętam już); Mazak- bo myśli tylko o pedałowaniu; Dżery- bo ja bym niemógł mieć tyle czasu grzyba (atomowego) w profilu. Plus jeszcze 10 osób objetych programen ochrony świadków.
x e [Dzisiaj 11:37] kondor: :*
Offline
Avatar użytkownika

Kuszek

Kapral

Kapral

  • Posty: 75
  • Dołączył(a): Wt 01 sie, 2006 18:35
  • Lokalizacja: Kołobrzeg/Poznań

PostCz 26 lut, 2009 16:56

Kod: Zaznacz cały
[Wczoraj 18:57] Stary wiarus:  "Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów, a ognie piekielne płonęły wokół."
[Wczoraj 18:57] Stary wiarus:  "Widziałem rzeczy, o których wam, ludziom, się nie śniło. Widziałem płonące okręty szturmowe w konstelacji Oriona. Widziałem strumienie elektronów jarzące się w ciemności. Wszystkie te chwile przepadną w czasie, jak łzy w deszczu."
[Wczoraj 19:06] Loony:  "Widziałem orła cień"
[Wczoraj 20:48] Yac:  "Wszystko się może zdarzyć" :P
[Wczoraj 21:02] Kuszek:  "Niech żyje wolność, wolność i swoboda"
[Wczoraj 21:28] Maćko:  "Będę brał cię... w aucie" :D
[Wczoraj 21:59] Berna:  "Bede brał Cie... w ciągniku na tylnym błotniku"
[Wczoraj 21:59] LostBeyondRetri:  Amator.dobrej.muzy;)
[Wczoraj 22:55] Loony:  "Jeszcze tylko cztery wioski i u Ciebie bede stoł"
[Dzisiaj 2:10] 101st Paratroop:  Śpiewacie jak ukraińscy żołnierze na kubie
[Dzisiaj 2:21] Jonez:  Biedna banda ignorantów? :( [tylko Para nie zawiódł, jak zwykle zresztą. Loższyder nam się niezły piecze]
[Dzisiaj 12:46] Stary wiarus:  "Piejo kury piejo, ni majo koguta ... "
[Dzisiaj 12:52] Stary wiarus:  "Oj, ładna, to jest ładna, biłgorajsko nuta."
[Dzisiaj 13:01] Loony:  "Wychadiła na bierieg Katiusza, na wysokij bierieg, na krutoj"
[Dzisiaj 13:14] Stary wiarus:  "Wychodiła, piesniu zawodiła, pro stiepnowo, sizowo arła, pra tawo katorowo liubiła, pra tawo czji pis'ma bieriegła."
[Dzisiaj 13:17] Stary wiarus:  Laj, laj, laj. Bum cyk, tararaj.
[Dzisiaj 13:31] Loony:  "Hej chłopcze, gdzie znalazłeś ten garnitur"


Cytujemy znane i lubiane (?) piosenki

HAV

PostWt 03 lis, 2009 23:23

coś tu dawno aktualki żadnej nie było, a perełki na sb przemijają :mrgreen:

x e [Pią 22:29] Berna: lepsza zima w październiku niż lato w pzpnie
x e [Pią 22:30] Berna: bez kitu
x e [Pią 22:30] Berna: chluśniem bo uśniem joł
x e [Sob 12:31] Algrab: powiedział Berna do gołego zdjecia Markera
x e [Sob 13:29] 101st Paratroop: http://www.youtube.com/watch?v=XxBdcdKVm2U - FAGS! Strasznie rozhype'owany się ten CoD zrobił.
x e [Sob 14:07] Barbarian: gimnazjaliści pewnie się z tego powodu cieszą
x e [Sob 15:11] Jonez: Para, niezłe
x e [Sob 23:25] zGuba: http://www.youtube.com/watch?v=W8eMUH58t-c
x e [Nie 1:02] marker: a co Al? też chesz tą fote? daj maila to Ci podeśle, mam kilka nowych ze świeżej sesji...
x e [Nie 4:36] Jonez: Uwielbiam was :))
x e [Nie 12:08] 101st Paratroop: (kontyunacja wypowiedzi jona) ... oglądać nago
x e [Nie 14:15] Poncho: Nie tylko oglądać
x e [Nie 14:18] 101st Paratroop: Fapvember się szykuje?
x e [Nie 17:03] Buby: kiedy?
x e [Nie 17:05] Borsuk: Trochę sie ruszyło z mapą :)
x e [Nie 22:58] Berna: http://www.youtube.com/wa...feature=related
x e [Dzisiaj 21:51] Goose: Uuuuu....ale ta winzgroza siedym jest przebajerzona :D
x e [Dzisiaj 22:01] Poncho: No ta, jak sie do teraz działało na 3.1 :D
x e [Dzisiaj 22:06] Maćko: win :D
x e [Dzisiaj 22:07] Goose: wiśta jest na poziomie 3.1 ;P
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 04 lis, 2009 11:09

Oj tam. Nie wkleiłeś najbardziej hardkorowego.

Kolektyw napisał(a):e [Wczoraj 22:31] Maćko: http://demotywatory.pl/351942/Polskie-drogi
e [Wczoraj 22:43] Goose: Cóż, dzisiaj niemaj wachacz z rzycia mi wypadł razem ze zwieraczami przez pana Braila
e [Dzisiaj 0:06] 101st Paratroop: mi drogi przypominają karty perforowane. dziurka = 1, brak dziurki = 0. Jeszcze trochę i samochody będą odczytywały proste programy z polskich dróg.
e [Dzisiaj 0:12] 101st Paratroop: i np. po przejechaniu drogi nr. 5 z leszna w kierunku poznania będzie można grać w samochodzie w pasjansa
e [Dzisiaj 8:45] reyhard: hm, tylko że prędkość odczytu z takich dróg zmniejsza skutcznie żywotność
e [Dzisiaj 8:46] reyhard: ja bardziej myślałem nad tajnym planem wprowadzenia u nas samochodów na wibracje generowane przez takie wyboje
e [Dzisiaj 8:49] marker: rozwiązanie jest proste... trzeba kupić sobie po poduszkowcu...
e [Dzisiaj 8:52] Poncho: Poduszkowca TOHC z porządnym wykorbieniem naszej produkcji Mazak, reklamuj troche.
e [Dzisiaj 8:56] Poncho: Silnik TOHC, potrójne wykorbienie! Gratis pompowtryskiwacz o mocy 3.5 bara i Paratrup w klatce, do zabawiania dzieci!
e [Dzisiaj 9:14] marker: Panie i panowie... Oto nasz nowy produkt! Poduszkowiec Abrok 5000!
e [Dzisiaj 9:14] Poncho: Bąkowciągacze w siedzeniach!
e [Dzisiaj 9:15] marker: Pędząc pompostradą ledwostronną pełną wykorbionych w asfalcie dziur wielkości odcisku godzilli nie marzyłeś nigdy aby przelatywać przez nie niczym sokoły nad górami lasami i dołami?
e [Dzisiaj 9:15] marker: Teraz mamy rozwiązanie! Abrok 5000 przeleci wszystko co mu się nawinie pod poduszke, łacznie z twoją siostrą!
e [Dzisiaj 9:17] Maćko: a jak nie mam siostry? :P
e [Dzisiaj 9:17] marker: Na wyposażeniu silnik TOHC z podrójnym wykorbieniem, pompowtryskiwacze 3.5 bara, adamentowe krzywki rozrządu i lewarek zmiany biegów z kryptonitu! Od teraz możesz stawać do Drag Race'a z samym super manem! Dodatkowo Korby wykonane z superwytrzymałych materiałów jak Corbon i Po(mp/l)on zapewnią niesamowitą jazde i maksymalne kąty wykorbienia elektrostatycznego!
e [Dzisiaj 9:18] Poncho: Spokojnie Maćko, posiada różne tryby przelatywania
e [Dzisiaj 9:20] marker: wyposażenie wnętrza to bąkowciągacze w siedzeniach, zmywacz do paznokci przy pedałach, suszarka do włosków w podłokietnikach (tych pod pachami), lodówka na 6-ciopak Żubra coby uprzyjemnoć sobie kręcenie korby, oraz maszynka do prażonego groszku!
e [Dzisiaj 9:22] Poncho: Bo nasze motto to: "Dobra korba z rana, jak śmietana!"
e [Dzisiaj 9:23] Poncho: Abrok 5000 czeka na Ciebie, Jonez!
e [Dzisiaj 9:27] marker: Nie zwklekaj! Zamów już dziś! Dzwoń na 664169915! Hasło wywoławcze Lubie zlizywać kremik z uszu Optimusa Prmie'a!
e [Dzisiaj 9:32] marker: Do każdego poduszkowca Abrok 5000 telefon samsung Corbi gratis... Od dziś twój telefon też korbi z twoich spektakularnych bań!
e [Dzisiaj 9:33] Poncho: Jeżeli zamówisz już teraz to dostaniesz gratis torbe z korbą na boberki, wartą tysiąc pięćset sto dziewięćset złotych!


zresztą niedawno było sporo perełek - WTF, gumowe ręce!
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Loony

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1613
  • Dołączył(a): Pt 11 mar, 2005 21:19
  • Lokalizacja: Avalon

PostŚr 11 lis, 2009 21:10

[Dzisiaj 16:32] Pawelvc: http://demotywatory.pl/29101/Nie-badz-smieszna
[Dzisiaj 16:42] Jonez: doprawdy, ubawiłem się - to prawie tak zabawne jak kabaretowa wersja Psów.
[Dzisiaj 16:43] Jonez: ...czyli wcale. Bo nawet klnąć i być cynicznym trzeba umieć z klasą.
[Dzisiaj 16:46] Berna: To zdaje sie ma demotywować a nie być smieszne...
[Dzisiaj 16:48] Jonez: Typowy "excuse" dzieci neo z demotywatorów (nowy bash). Berna, no to odpowiadając na ten kontrargument: żeby mogło demotywować, musiałoby np. być prawdą...
[Dzisiaj 16:52] Berna: Skąd wiesz ze nie jest? Widocznie kończyłeś gimnazjum męskie xD
[Dzisiaj 16:59] Jonez: Oj, ździwiłbyś się...
[Dzisiaj 17:09] 101st Paratroop: ... kończyłeś gimnazjum żeńskie?!
[Dzisiaj 17:27] Berna: moze odrazu uniwersytet trzeciego wieku.
[Dzisiaj 17:33] Jonez: I seminarium dla księży. Nie wiedzieliście, nuby?
[Dzisiaj 17:44] Berna: w takim razie tamten demot nie może być prawdą


para FTW!
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostSo 21 lis, 2009 21:10

e [Dzisiaj 8:38] Yac: Święto lasu i gajowego dzisiaj - wszystkiego najlepszego ]:->
e [Dzisiaj 11:47] 101st Paratroop: Święto lesów i gejowych? To jakaś parada się dziś szykuje?
e [Dzisiaj 12:03] Berna: parada Para 2009
e [Dzisiaj 12:18] 101st Paratroop: Ej ale Yac coś kłamie bo google nie zmieniło obrazka. Nie ma żadnego święta!
e [Dzisiaj 14:39] Yac: :uwaga:
e [Dzisiaj 14:43] Marker: emoty?
e [Dzisiaj 14:44] Marker: :mrgreen:
e [Dzisiaj 15:25] 101st Paratroop: :cisza:
e [Dzisiaj 15:51] reyhard: :Maćko:
e [Dzisiaj 16:09] slacker7: reyhard, to nie było miłe... ale chcesz to się ze mnie śmiej, have fun ;)
e [Dzisiaj 16:10] Sudayev: slucham rey :)
e [Dzisiaj 16:11] Marker: lol :D rey kreci korbe w dobrą strone :mrgreen:
e [Dzisiaj 16:27] Poncho: Bania :D It's a trap!
e [Dzisiaj 16:50] Buby: rey - wtf?
e [Dzisiaj 17:23] Goose: itz t3h trap :D dobra korba :D
e [Dzisiaj 17:28] Goose: :wodziReyPchamPłot: (cytat)
x e [Dzisiaj 18:17] Maćko: i znowu się zaczyna zabawa w you ]:->
e [Dzisiaj 19:18] Yac: jeden tylko się domyslił :pilot:


zaczęło się od gajowego... a skończyło ]:-> W sumie to się dopiero zaczęło :mrgreen2:
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm

Berna

PostŚr 25 lis, 2009 13:19

[Dzisiaj 2:21] Algrab: Berna
[Dzisiaj 2:48] Jon: co jest?


Aaaaahahahahahahahahahahahahaahahaha
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostŚr 25 lis, 2009 18:55

Ja bym się na Twoim miejscu tak nie cieszył :mrgreen:
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Loony

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1613
  • Dołączył(a): Pt 11 mar, 2005 21:19
  • Lokalizacja: Avalon

PostŚr 02 gru, 2009 22:28

[Dzisiaj 20:39] Pawelvc: FAIL !.. Dziewczyna w szkole biega z napisem na plecaku'RAPE ME !" wątpie żeby tego chciała naprawde.\
[Dzisiaj 20:41] reyhard: zdesperowana może
[Dzisiaj 20:43] Pawelvc: wątpie bo raczej ładna była
[Dzisiaj 21:07] 101st Paratroop: Jak sobie jakąś znajdę to jej na tornistrze napiszę "scope=0"
[Dzisiaj 21:11] reyhard: najważniejsze czynności wtedy i tak nie otworzysz - wyskoczy Ci błąd (średnika zapomniałeś)
[Dzisiaj 21:12] 101st Paratroop: oj tam
[Dzisiaj 21:12] reyhard: oj tam, a później ktoś by Ci musiał życie debugować


i znowu Para&Rey FTW :D
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Maćko

Generał

Generał

  • Posty: 3140
  • Dołączył(a): Pt 29 gru, 2006 23:33
  • Lokalizacja: Radom

PostPn 28 gru, 2009 16:50

x e [Wczoraj 22:40] Marker: Jak se pościelesz tak się wyśpisz
x e [Wczoraj 22:41] Barbarian: Tja... Gdybym był 20 lat starszy móglbym być swoim ojcem... Nie moge na to pozwolić!
x e [Wczoraj 23:04] Loony: jak se pościelesz to mnie zawołej.
x e [Dzisiaj 0:36] Jon: Na szczęście - nie mógłbym.
x e [Dzisiaj 2:01] Trace: Siemacie ^^
x e [Dzisiaj 11:49] Yac: nie mamy :P
x e [Dzisiaj 12:12] Berna: i nie trzymamy sie ramy
x e [Dzisiaj 13:27] Marker: a za tydzień wyjeżdżamy do Panamy
x e [Dzisiaj 13:54] 101st Paratroop: na miętowo się pos...amy
x e [Dzisiaj 15:05] Trace: Milo widziec tyle znajomych nickow tutaj po tylu latach :D

:D
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostN 22 sty, 2012 15:37

4teLL na SB napisał(a):Co do ataku na strony rządu, premiera itp: "To nie atak hakerów, tylko wynik ogromnego zainteresowania stronami premiera i sejmu" LOL w takim razie II WŚ zaczeła się od nagłego zainteresowania ofertą turystyczną Polski wśród żołnierzy niemieckich.


Swoją drogą czytając ten temat, to się nieźle człowiek może wstydu najeść :D suchar zone!
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

james.trombley

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Pn 04 cze, 2012 19:03
  • Lokalizacja: Poznań / Zduńska Wola / Chojnice

Re: ShoutBox czyli OT jest wspaniały ;)

PostCz 01 lis, 2012 01:10

Nie zmieści się w shoutbox'ie więc zaśmiecę tutaj.

Jest taki odcinek Generation Kill, gdzie chłopaki wpadają w zasadzkę. Zaczyna się zadyma po czym Doc mówi 'What a fucking birthday'.
Nie zacytuję dokładnie tego co usłyszał bo jestem zbyt leniwy, żeby to sprawdzić ale brzmiało to mniej więcej 'Wszystkiego najlepszego dziwko ! Szkoda, że dostaniesz kulkę w ryj !'. Tak więc życzę sobie w ten jakże cudownie zapowiadający się listopadowy dzień wszystkiego najlepszego, tak, żeby nikt już nie musiał późnieć robić tego za mnie. Zresztą i tak jak co roku chuj z tych życzeń wyniknie :)
Je veux rien faire du tout sauf me branler les coulles.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron