Teraz jest Cz 28 mar, 2024 14:24


Co polecacie?

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

Co polecacie?

PostN 01 lut, 2009 22:40

No więc mam trochę kasy odłożonej i zastanawiam się nad kupnem jakiejś gry, ale jeszcze nie wiem co wybrać. Wybieram pomiędzy Assassin's Creed, Crysisem lub Far Cryem 2. No więc co kupić :?:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

SaS TrooP

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1143
  • Dołączył(a): Wt 06 cze, 2006 17:18
  • Lokalizacja: Wodzisław

PostPn 02 lut, 2009 00:25

w Assasina nie grałem.
Crysis jest godny polecenia.
FC2 jest ciut spieprzone, a poza tym szybko się nudzi (non stop to samo)
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostPn 02 lut, 2009 02:59

Na polu walki pozostaje więc Assassin i Crysis, zobaczę co na temat FC2 powiedzą inni
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostPn 02 lut, 2009 04:58

Mnie bardzo pomogły opinie CFOG'owców oraz Kominka (a to już se sam musisz znaleźć o FC2).





Mam nadzieję, że się kierownik nie obrazi, za tego linka, prawda panie kierowniku?
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPn 02 lut, 2009 10:57

Generalnie wystarczy poszukać na necie recenzji i samemu stwierdzić czy pasuje. Ale to jest za trudne bo wymaga szukania, czytania i w ogóle wysiłku.
Jon ja bym nie szalał tak z tym linkiem bo niedługo do Sasa dołączy pół lasa spamerskiego. I dopiero będzie fun ;0

IMO Crysis ssie, kup sobie Assassin's Creed'a...
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostPn 02 lut, 2009 11:53

Generalnie wystarczy poszukać na necie recenzji i samemu stwierdzić czy pasuje. Ale to jest za trudne bo wymaga szukania, czytania i w ogóle wysiłku.


Właśnie, że czytałem, ale opisy tych gier mnie tak wiodą, że nie wiem co wybrać cholercia. Opinie też mieszane, jedni mówią, że crap drudzy, że wyrąbiste. I do Far Cry2 zniechęcają mnie te wypowiedzi o bugach, ale nadrabia to tym, że lubię gry RPG. Crysis dopada, bo raczej mam teraz humor na coś z klimatów RPG, więc Far Cry powraca na pole walki, a Crysis "jedzie do domu"

P.S Zdecydowałem się wybieram Far Cry 2. Dzięki wszystkim za fatygę. Temat do zamknięcia.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPn 02 lut, 2009 12:42

Właśnie, że czytałem, ale opisy tych gier mnie tak wiodą, że nie wiem co wybrać cholercia. Opinie też mieszane, jedni mówią, że crap drudzy, że wyrąbiste


W takim razie wystarczy ściągnąć demo i na własnej skórze się przekonać. Ew. kupić/pożyczyć od kolegi, pograć i albo zostawić/kupić swoją, albo sprzedać/oddać ;)
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron