Teraz jest Pt 29 mar, 2024 12:11


eRebublik - eOjczyzna znowu w potrzebie.

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

W4tchdog

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 409
  • Dołączył(a): Śr 10 sie, 2005 13:58
  • Lokalizacja: ...i po co ?

eRebublik - eOjczyzna znowu w potrzebie.

PostWt 30 cze, 2009 15:25

Erepublik - internetowa symulacja życia społecznego

Wojna! Wojsko Polskie w odwrocie! Potęga węgierskiej i włoskiej machiny wojennej w natarciu. Od Polski odwracają się najpotężniejsi sojusznicy, USA oraz Wielka Brytania, wspomagając swoimi jednostkami naszych wrogów. Tysiące przeciwko nielicznym. Polska potrzebuje Twojej pomocy! Stań na czele naszych wojsk i przeciwstaw się potędze militarnej naszych esąsiadów .

Witam was serdecznie ArmA'centerowcy, chciałbym wam przedstawić swoista (inną od tych wszystkich travianów, ogame, thewest ect ect) Masive Multiplaqyer Browser Game. Jest to symulacja świata, E'świata który się rządzi takimi samymi prawami jak i ten prawdziwy.

Zapraszam do zapoznania się z artykułem o tej grze w onet.pl : Pod tym linkiem

W skrocie symulacja zycia. Na starcie wybieramy kraj (chyba nie musze mowic, ze Polske :twisted: wink.gif) i zyjemy, zakladamy firme, walczymy, pracujemy. Gra przez przegladarke. Czasu potrzeba bardzo malo bo jak ktos chce to nawet w 15 minut dziennie sie uwinie [śmiem twierdić, że na początku nawet mniej!]. Mozna dluzej jak kogos zaciekawi. Rozwijamy naszego ludka, zarabiamy kase, ktora potem wydajemy na wlasny interes lub na bron do walki. Obecnie Polska walczy z Węgrami którzy potęgą w eświecie są, podbiliśmy Niemcy a oni nam ich tereny odebrali :] Nie ma tu graczy wirtualnych. Kazdy kongresmen czy prezydent to prawdziwi ludzie wybrani normalnie przez reszte polskich graczy w wyborach. Oni ustalaja podatki i ratuja gospodarke. Nasz pracodawca tez jest prawdziwy, a potem sami zatrudniamy prawdziwych ludzi. Bardzo fajna gra, ale polecam przeczytac opis na onecie bo jest lepiej rozbudowany niz moj :spoko:

Reflinka nie ma, ale zagrac mozna na 2 sposoby. Mozna odrazu zalogowac sie na www.erepublik.com lub napisac nizej swojego maila, a wtedy ja wysle zaproszenie z gry. Przy zaproszeniu plus jest taki, ze po osiagnieciu 6 poziomu przez zaproszonego dostaje 5 sztuk zlota (1 sztuka=50 PLN , dzienny dochod w pierwszej pracy to 1.00-1.50 PLN). Kazdemu zaproszonemu oddam polowe czyli 2,5 sztuki zlota po 6 poziomie.

Dlaczego ja ten stary i siwy W4 chce wam wcisnąć jakieś klikanie przez przeglądarke? Powiem tak, sceptycznie podszedłem do tej gry, jak kumpel mi ją reklamował. Z grzeczności dałem się zaprosić do gry i osiągnołem 6 lvl by miał golda. W tym momencie gram sobie aktywnie. Tzn samej gry mam góra na 3 kliknięcia. Wysyłam ludka do pracy i do koszar na trening bojowy. Kupuje chlebek i ściułam pieniążki na domek. Większość czasu spędzam na czytanie artykułów gazet (można zosta dziennikarzem i prowadzić/wydawać własną gazete), zbieranie informacji o tym co się wydażyło na eŚwiecie czy też zapoznawanie się z programem wyborczym danej partii. Pragne was zachęcić do wstąpienia w szeregi ePolaków, kraj potrzebuje obywateli, którzy będą płacić podatki i walczyć.

Podajcie maila w tym temacie (albo na priv) a ja wyśle zaproszenie, co by były wspólne kożyści ;) Nie jestem doświadczonym zbyt e'obywatelem, ale co nieco już wiem i bardzo chętnie postaram się pomóc;)

P.P.S. Link do gry: http://www.erepublik.com
Polskie Centrum Erepublik: http://www.erepublik.com.pl
IRC: erepublik.pl Quakenet.org
Poradnik początkującego: http://www.erepublik.com.pl/poradnik.pdf
Ostatnio edytowano Śr 01 lip, 2009 00:00 przez W4tchdog, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostWt 30 cze, 2009 21:10

Hmm ciekawa gra. Chyba się skuszę :grin:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Kuszek

Kapral

Kapral

  • Posty: 75
  • Dołączył(a): Wt 01 sie, 2006 18:35
  • Lokalizacja: Kołobrzeg/Poznań

PostWt 30 cze, 2009 21:17

Tylko pamiętaj, że to gra społeczna, czyli jak będziesz tylko klikał to zabawy będzie niewiele ^^
Offline

Zielarz

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 106
  • Dołączył(a): Cz 08 cze, 2006 10:42
  • Lokalizacja: Bydgoszcz

PostWt 30 cze, 2009 22:52

zapowiadała się ciekawie, ale trochę mało dynamiczna...
gram w 5 gier przez przeglądarkę i w tej się najmniej dzieje ;)
no ale jak pogram to może się rozkręci..
Offline
Avatar użytkownika

Kuszek

Kapral

Kapral

  • Posty: 75
  • Dołączył(a): Wt 01 sie, 2006 18:35
  • Lokalizacja: Kołobrzeg/Poznań

PostŚr 01 lip, 2009 12:10

Właśnie... jak nie zrozumiecie mechanizmu, albo czegoś w ten deseń, możecie śmiało walić do mnie i tak nie mam nic ciekawszego do roboty, niż przeglądanie eGazet (oczywiście w tej grze). Mam tam nick : Kuszu
Offline

Goose

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 1744
  • Dołączył(a): N 26 gru, 2004 21:31
  • Lokalizacja: Jofiż

PostŚr 01 lip, 2009 14:15

@ W4, chwytaj - goose3@o2.pl :)
Offline

Zielarz

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 106
  • Dołączył(a): Cz 08 cze, 2006 10:42
  • Lokalizacja: Bydgoszcz

PostŚr 01 lip, 2009 15:15

Można tam coś robić na początku oprócz wysyłania to pracy i kupowania jedzenia?
Bo na jakieś bardziej skomplikowane akcje to chyba wyższy poziom trzeba mieć...
Offline
Avatar użytkownika

-=SpecNaz=-

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 223
  • Dołączył(a): Wt 10 kwi, 2007 17:01
  • Lokalizacja: Popolupo

PostŚr 01 lip, 2009 19:46

Do takich eskapad z zajmowaniem swiata, zarzadzaniem gospodarka i kontrola spoleczenstwa wystarczy mi War Leaders, ale co ja tu wogole porownuje. Ciekawie dosyc wyglada...
"Nie przeszkadzajmy wrogowi, gdy popełnia błąd"

~Napoleon Bonaparte
Offline
Avatar użytkownika

slacker7

Major

Major

  • Posty: 550
  • Dołączył(a): Wt 21 sie, 2007 11:11

PostCz 02 lip, 2009 17:02

Tak SpecNaz, tyle, że w War Leaders już jesteśmy szychą, głową państwa, a tutaj jesteśmy zwykłym ludkiem, który do wszystkiego musi dojść od podstaw i to mnie kręci. :smile:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

-=SpecNaz=-

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 223
  • Dołączył(a): Wt 10 kwi, 2007 17:01
  • Lokalizacja: Popolupo

PostCz 02 lip, 2009 17:57

Nie zapominaj że to gra społeczna jak ktoś wyżej napisał ,co oznacza to będzie coś typu gladiatusa.
"Nie przeszkadzajmy wrogowi, gdy popełnia błąd"

~Napoleon Bonaparte
Offline
Avatar użytkownika

W4tchdog

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 409
  • Dołączył(a): Śr 10 sie, 2005 13:58
  • Lokalizacja: ...i po co ?

PostCz 02 lip, 2009 20:06

Goose napisał(a):@ W4, chwytaj - goose3@o2.pl :)


Goose poszło 'invite' na maila ;)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

zGuba

Moderator

Moderator

  • Posty: 1182
  • Dołączył(a): N 05 lut, 2006 19:15
  • Lokalizacja: Praga/Kraków

PostWt 18 sie, 2009 13:21

zz
Ostatnio edytowano Pt 14 maja, 2010 20:02 przez zGuba, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Marshal

Major

Major

  • Posty: 882
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:03
  • Lokalizacja: K-Lin

PostPt 18 gru, 2009 14:41

Witam, nie chcę się ładować w paradę W4tchdogowi, nie wiem czy jeszcze gra.
Ale teraz kiedy mamy wojnę z Niemcami potrzeba jeszcze więcej przyszłych żołnierzy. Więc dla tych, którzy mają ochotę i wystartują z mojego linka: http://www.erepublik.com/en/referrer/Marshal00 zapewnie darmowe żarcie na tydzień i bezwrotną porzyczkę na broń w razie kolejnej bitwy z Niemcami. Podobnie oddam 2,5 golda za osiągnięcie 6 poziomu. Narazie zajęliśmy zachodnie pomorze, Berlin i saksonię. Więc do boju.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Marker

Pułkownik

Pułkownik

  • Posty: 2006
  • Dołączył(a): So 24 lip, 2004 14:32
  • Lokalizacja: Osaka

PostPt 18 gru, 2009 16:31

Wtedy kiedy przestałem grać jest wojna ze szfabami... super... :roll:
Obrazek

"Jako arabski gej-satanista zmarzniete uszy wolę sobie ogrzewać przy płonacym kościele "
Offline
Avatar użytkownika

Marshal

Major

Major

  • Posty: 882
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:03
  • Lokalizacja: K-Lin

PostŚr 06 sty, 2010 16:50

Panowie dawajcie potrzeba armii
http://www.erepublik.com/en/referrer/Marshal00 :D

pozdrawiam
Obrazek
Następna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron