Teraz jest Pt 19 kwi, 2024 01:10


Sudden Strike 2

Tematy nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
  • Autor
  • Wiadomość

Rainbow

Sudden Strike 2

PostWt 07 wrz, 2004 21:36

Ostatnio ściągnąłem sobie demo tej gry. Wiem ,że stara ale jara. Przyznam ,że strasznie mnie wciągneła. Ma ktoś może ochote na demkowe pojedynki w MP :?: Co sądzicie o tej grze :?:
Offline
Avatar użytkownika

B@rtek

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:45
  • Lokalizacja: łódź

PostWt 07 wrz, 2004 21:49

Hehhhhhhhh ja jestem stary wyjadacz w SuSt2 :) Gram od 3 lat od I zaczynałem. Teraz można go kupić nawet za 40 zł. Prawda gierka fajowa. Ja byłbym ewentualnie chętny do gry. Taka typowa fajna gierka na nuuuudne jesienno-zimowe wieczory. Najlepszy jest chyba edytor misji. Wszystkim lubiącym dość łatwe gry nie wymagające superhiper kompa które baaardzo wciągają niczym wir polecam !
Obrazek

¦mierć jest bardziej uniwersalna niż życie, bo każdy umiera, choć nie każdy żyje.

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy

Watchdog

PostWt 07 wrz, 2004 22:06

O ta gra jest prześwietna...opieram swe dowody na jedynce ,w dwójke nie miałem okazji grać,ale kupa czasu wyparowała gdy przesiadywałem nad kampaniami,gdy jeepem z 4 snajperami się stanowiska moździeży i dział p.panc oczyszczało ,gdy się oficera na zwiad wysyłało by moja art. dalekiego zasięgu Pantery/Shermany likwidowała....a moim ulubionym zajeciem było przejmowanie dzial wroga ,S.S. Forever super dodatek....
I mam pytanie...głównie chceba do B@rtka jakie zmiany są miedzy dwójką a jedynką.....
Offline
Avatar użytkownika

Diesel

Porucznik

Porucznik

  • Posty: 338
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 12:45
  • Lokalizacja: Lublin

PostŚr 08 wrz, 2004 00:11

Z tego co pamiętam, w ss2 można kierować każdym pojazdem, samolotem, pociągiem, można załogą wsiadać i wysiadać z pojazdów, lekki lifting grafiki, kilka kampani, i coś tam jeszcze... :razz:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

MaRcin

Major

Major

  • Posty: 966
  • Dołączył(a): Śr 21 lip, 2004 09:45

PostŚr 08 wrz, 2004 10:45

To ja mam pytanie :]

Sudden Strike 1. Czy ktoś się orientuje w jakim podkatalogu znajdują się dźwięki z gry?
Good Times Gone
Offline
Avatar użytkownika

Jon

Generał

Generał

  • Posty: 10721
  • Dołączył(a): Wt 20 lip, 2004 00:43
  • Lokalizacja: Kraków

PostŚr 08 wrz, 2004 14:22

Czy SS1 da się skądś legalnie pobrać za free? Mam chrapkę na tę grę :twisted:

PS: Close Combat 4 rulz too :clever:
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan
Offline
Avatar użytkownika

B@rtek

Chorąży

Chorąży

  • Posty: 204
  • Dołączył(a): Pn 19 lip, 2004 21:45
  • Lokalizacja: łódź

PostŚr 08 wrz, 2004 14:35

W4tcHD()G w dwójce zmieniła się grafa, możesz walczyć Niemcami, Japonią, Ameryką, Wielką Brytanią, Rosją, są też oddziały francuskie i włoskie. W modzie też jest Polska . Okręty są którymi dowodzisz, nowe jednostki, teraz tylko załoga może kierować pojazdami, na lotniskach samoloty którymi latasz (raczej dajesz pilota i co gdzie ma zrobić), no i edytor misji, pociągi (a raczej wielkie lokomotywy z haubicami po 200mm) podobno są okręty podwodne ale nigdzie ich nie spotkałem. Jonez no niestety jeszcze nie da się legalnie ściągnąć. No. Jak coś jeszcze sobie przypomnę napisze :twisted:
Obrazek

¦mierć jest bardziej uniwersalna niż życie, bo każdy umiera, choć nie każdy żyje.

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy

Rainbow

PostŚr 08 wrz, 2004 20:41

To kto ma full wersje gry ,żeby pyknąć coś OnLinE :!: :D

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości

cron