Teraz jest Pn 25 wrz, 2017 11:49

FORMULARZ REKRUTACYJNY - WZÓR

• Autor
  • Wiadomość

Jon

Generał

Generał

FORMULARZ REKRUTACYJNY - WZÓR

PostN 27 kwi, 2014 21:19

_____
_____
ACPL - Formularz Rekutacyjny

Poniższy temat zawiera możliwy do skopiowania formularz rekrutacyjny oraz przykład.

Formularz taki musi zgłosić każda z osób ubiegających się o członkostwo i grę z ACPL.

1. OGÓLNY WZÓR FORMULARZA

Poniższe jest tylko do wglądu, jak to ma ostatecznie wyglądać. Wersja do skopiowania niżej.

Ksywka:

Imię:

Data urodzenia:

Coś o mnie:

Moje doświadczenia na polu militariów \ symulacji:

Interesują mnie następujące role:

Link do profilu Steam:

Przeczytałem i rozumiem zasady obowiązujące graczy, rekrutów i członków społeczności wyszczególnione w REGULAMINIE SPOŁECZNOŚCI ACPL.

2. FORMULARZ DO SKOPIOWANIA

By skopiować tekst formularza, wystarczy kliknąć "zaznacz cały", a potem nacisnąć CTRL i C. Następnie zakładasz temat w dziale rekrutacja nazwany "Podanie - TWOJA KSYWKA" i wypełnić. Spis możliwych specjalizacji dostępny jest TUTAJ. Gdy tylko wyślesz wypełniony formularz, zgodnie z procesem rekrutacji, zapraszamy na TeamSpeaka.

Kod: Zaznacz cały
[color=#f6f6f6]_____[/color]
[b]Ksywka:[/b]

[b]Imię:[/b]

[b]Data urodzenia:[/b]

[b]Coś o mnie:[/b]

[b]Moje doświadczenia na polu militariów \ symulacji:[/b]

[b]Interesują mnie następujące role:[/b]

[b]Link do profilu Steam:[/b]

[b]Przeczytałem i rozumiem zasady obowiązujące graczy, rekrutów i członków społeczności wyszczególnione w [/b][url=http://forum.armacenter.pl/viewtopic.php?f=112&t=12242][color=#3366FF][b]REGULAMINIE SPOŁECZNOŚCI ACPL[/b][/color][/url][b].[/b]

3. PRZYKŁAD WYPEŁNIONEGO PODANIA

Dostępny jest TUTAJ.
_____
_____
_____
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Powrót do Rekrutacja