Teraz jest Cz 22 cze, 2017 15:46

Podanie - FranciszekGolas

• Autor
  • Wiadomość

FranciszekGolas

Cywil

Cywil

Podanie - FranciszekGolas

PostWt 22 mar, 2016 21:05

Ksywka:
- Jacekx2137[PL]
Imię:
- Jacek
Drugie imię: Franczesko

Data urodzenia:
- 02.29.1971

Coś o mnie:
- Dorastałem w stanie Ohio (2cm lub 0,2dm od Michigan). Jestem byłym wojskowym, służyłem w Gwardii Narodowej Amerykańsko-Łacińskiej (mam pochodzenie amerykańskie) podczas operacji w Bangladeszu w 1996r. Byłem wysoko postawionym żołnierzem - kapralem. Pełniłem służbę saperską niedaleko byłego Związku Radzieckiego, a dokładnie we Wiedniu niedaleko Australii. Kiedy byłem na misji wybuchł obok mnie IEDAEDEAD przez co straciłem słuch i od tamtej pory kubki smakowe mi się popsuły, więc nic nie widzę.
Moje ulubione zainteresowania to m.in - Hokej napowietrzny, Triatlon, Dualton, Singleton, Multiton, Przetwornica Impulsowa.
Lubie przejmować czynności kobiet tzn. lubię myć naczynia np. leże w wannie i myje naczynia - to mnie relaksuje.

Prowadziłem walkę kołową z MiG-21 w samolocie wysokomanewrowym PO-2 - misje zakończylem z potwierdzonym zestrzeleniem.
W 1988r. Ochraniałem najważniejsze głowy państwa to jest: Generał Jaruzelski, Jan Paweł 2 - kiedy przejeżdżał przez Gminę Mazowszo-Dobrzańską oraz ochraniałem generała (tego najważniejszego).

7 Września 1996r. pomogłem w zneutralizowaniu wysokopriorytowego celu, który znajdował się w stanie Nevada w USA.

1999r. Osłaniałem amerykańskiego rapera, a dokładniej MC Donalda.

Umiem planować plany w zaawansowanym narzędziu do grafiki MS Peint.

Umiejętność samogwałtu w trudnych warunkach.

Znajomość fabuły The Bold and the Beautiful.

Umiejętność łykania pięciu pastylek witaminy C naraz.

Brawurowa jazda samochodem Piaggio Ape.

Mam żonę.

Jestem emerytowanym instruktorem pływania prestiżowej jednostki - Grupa Rekreacyjno Odpoczynkowa Mazowsze

Interesują mnie rozgrywki w:
- Armed Assault 3 ;
- Call of Duty : Modern Warfare 4;
- Garand Theft Auto 5 na modach bez modów;
- Squid (taka lepsza Arma - jak mnie przyjmiecie to wam fundnę chłopaki :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: ).
- Club Penguin

Moje doświadczenia na polu militariów \ symulacji:
- 5 lat jako urzędnik administracyjny w Lublińcu Podhalańskim na Pomorzu.
- Długa służba we współczesnych działaniach wojennych "2" - maksymalny prestiż.
- Byłem w elitarnych klanach tj. DPD, UPS, DHL.

Interesują mnie następujące role:
- Dowódca drużyny - jako, że pełniłem dowództwo nad drużyną saperską od 1998-2013 - 15 lat - idąc logicznym tokiem myślenia posiadam większe doświadczenie niż większość osób w tym klanie.

- Zaawansowany Dowódca i zwiadowca dywizjonu techniczno-mechaniczno-pancernego.

Przeczytałem i rozumiem zasady obowiązujące rekrutów i członków społeczności wyszczególnione w REGULAMINIE SPOŁECZNOŚCI ACPL.
Spoiler:

Algrab

Generał

Generał

Re: Podanie FranciszekGolas

PostŚr 23 mar, 2016 01:12

Do zobaczenia w lepszym życiu Kolego.
Na zawsze z Wodzem i z Partią!!
Obrazek Obrazek
Obrazek
[img]/http://x3.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_33wy0l0863SgqTDIWRdlvIvk1dPunAEM,w400.jpg[/img] :P :P :P

Powrót do Rekrutacja