Teraz jest Pt 28 lip, 2017 10:23

Podanie - Istar

• Autor
  • Wiadomość

Istar

Moderator

Moderator

Podanie - Istar

PostSo 25 cze, 2016 13:50

_____
_____
_____
Ksywka:

Imię:
-Patryk

Data urodzenia:
-17.11.1989

Coś o mnie:
Wiele lat temu zachwyciła mnie Operation Flashpoint od tego czasu praktycznie wszystkie gry z serii Arma mam oryginalne niestety dotychczas nie miałem szansy zagrać przez internet ze względu na łącze. W wolnych chwilach swego czasu tworzyłem misje do Army 2 i OF do gry z kumplami przez Lan. W tej chwili tworze grafikę do gier 3D oraz powili buduje małe studio tworzące gry komputerowe(poza praca). Na odzień prowadzę małą firmę. Do zakupienia najnowszej części zachęciła mnie ostatnia darmowa wersja i promocja na cała paczkę Apex.

Interesują mnie rozgrywki w:
-Arma 3

Moje doświadczenia na polu militariów \ symulacji:
-Przez 6 lat należałem do grupy ASG RPG-7 jako dowódce drugiego oddziału na dużych zjazdach zastępca dowócy Lubin (niestety totalny brak czasu i natłok obowiązków spowodował że musiałem zrezygnować mam nadzieje że Arma mi to częściowo zrekompensuje).

Interesują mnie następujące role:
-Pilot
-jaki kol-wiek piechur który będzie aktualnie potrzebny

Przeczytałem i rozumiem zasady obowiązujące graczy, rekrutów i członków społeczności wyszczególnione w REGULAMINIE SPOŁECZNOŚCI ACPL.
-TAK
_____
_____
_____

Maćko

Generał

Generał

Re: Podanie-Istar

PostSo 25 cze, 2016 14:32

Cześć, witamy. Ściągaj addony i zapraszamy na TS* ;) A twoje zdolności związane z grafiką 3d nie omieszkam(y) wykorzystać przy PSZcie jeśli oczywiście wyrazisz zgodę :P

*najlepiej po meczu :P
Obrazek
Obrazek
-------------
MOBO: MSI H110M PRO-D | CPU: Core i3 6100@3.7GHz | RAM: 8GB DDR4 2400@2133 MHz CL12 Goodram Play |
GPU: Asus GTX 760 DirectCU II 2GB GDDR5 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB | HDD: Samsung HD502HJ 500GB |
PSU: Corsair VS450 | Case: SilentiumPC Brutus S20 | FAN: SilentiumPC Mistral 120 mm

Powrót do Rekrutacja