Teraz jest Pn 25 wrz, 2017 11:54

PewDieCreampie

• Autor
  • Wiadomość

PewDieCreampie

PewDieCreampie

PostPn 25 lip, 2016 11:15

Ksywka:
PewDieCreampie

Imię:
- Adrian, dla przyjaciół Adi

Data urodzenia:
- 13.12.1981

Coś o mnie:
- Bardzo lubię gry z dużą dawką realizmu, które wymuszają abyśmy się w nie coraz bardziej wczuwali, zagłębiali.
Interesuję się grami - głównie wojennymi, pokroju właśnie Call of Dudy lub Battlefeild, ArmA oraz inne, o których Wam moi drodzy zaraz z istne najdrobniejszymi szczegółami opowiem. Swoją historię z grami wojennymi zawdzięczam mojemu dziadkowi, który służył w Kriegsmarine w Die U-Bootwaffe na okręcie podwodnym o numerze taktycznym U-94, który został uszkodzony przez bomby głębinowe co uniemożliwiło mu zanurzenie - po czym został staranowany przez brytyjski okręt. Część załogi zginęła. Najwięcej bo 1/2 z przedziału tylnego. Dziadka wyłowiono z wody - jako, że załoga spędzała długie godziny na statku - nie musiała mieć na sobie mundurów i przez to dziadek okłamał oficera brytyjskiego, że jest mechanikiem i prawdopodobnie dzięki temu uniknął sądu w UK. Dziadek był uznawany za martwego. Kijajej.
Jako, że dziadek leczył swoja traumę wojenną z II wojny światowej grając w gry pokroju Silend Hunter - część 1,2,3, to miałem okazję podziwiać jak gra - często grał po 18 godziny dziennie i przez ten czas zdążył zatopić 8 statków transportowych oraz 8 niszczycieli - nigdy nie przyspieszał czasu - odtwarzał sobie warunki w grze jakie on musiał doświadczać podczas służby na U-94. Jeżeli byłby wtedy jakiś e-sport poświęcony grze w Silend Huntera - prawdopodobnie mój dziadek, by zajął 1'sze miejsce na świecie. Dzięki dziadkowi wciągnąłem się w gry, które były... po prostu realistyczne. Dziadek zmarł 18 miesięcy temu.

Moją drugą grą realistyczną jest stara ale jara gra pod nazwą PayDay 2, mam rozegranych około 3,077 godzin - myślicie prawdopodobnie, że większość przesiedziałem będąc na AFK'u - ha, zgadza się!

Moja siódmą grą realistyczną jest jakże inaczej Garbage Simulator 2013 - gra z 2010 roku. Często z kolegami gramy po LAN'ie i wyrzucamy śmieci i inne tego typu - polecam, bardzo realistyczna gra - ostatnio nawet sam ESL się nią zainteresował - mogę Was poduczyć jak się wyrzuca śmieci :)

Moją pierwszą grą realistyczną jest Battlefeild 4 - przetłumaczę Wam po polsku, jakbyście angielskiego nie znali - Bitwa Feildy - bardzo realistyczna gra - mam przegrane w nią równo 1940 godzin - więcej nie osiągne, gdyż to są dla mnie ważne cyfry - rok wodowania okrętu podwodnego mojego dziadka - to na jego cześć...

Moją trzecią grą realistyczną jest Call of Dudy Black Ops 3 - chyba graliście, więc nie musze wam nic opowiadać. Gra opowiadająca losy Czarnych Operacji.

Moją szóstą i ostatnią grą była gra ArmA 3 - mam w nią przegrane 993 godzinki. Byłem w klanie [JJWD] - grało około 21 osób na każdej naszej operacji. Często naszego dowódcy nie było, więc dowodziłem ja. Misje tworzył mój zastępca, czyli Majka13.

Moją ósmą grą jest Rainbow Six Sieg - Polecam - taka chamska podróbka SWAT 4. Nie polecam.

Moją czwartą grą jest SWAT 4 - bardzo realistyczna gra, gra "wsadza" nas w buty jednego z operatorów SWAT. Polecam.

Interesują mnie rozgrywki w:
- ArmA 3, SWAT 4 na modziku Enhanced Hyper Video Graphics AI PVEPVPCOOP Overhaul Everything mod'a , Rainbow Six Sieg, Battlefeild 4, Call Of Dudy Black Ops 3

Moje doświadczenia na polu militariów \ symulacji:
- 18 lat w grupie milsimowej Czerwone Hordy im. Josepha Steelin'a (ASG)
- Członek elitarnego klanu [POLSKA] w World of Tanks
- Wysoko postawiony członek klanu [JJWD] w ArmA 3, VCL.
- Badania, otrzymanie kwalifikacji wojskowej "A" w WKU
- Jednodniowa miesięczna służba roczna w Gregorianach na Górnym-Breslau
- 4 godzinna służba wojskowa*
- 6 lat przegranych w symulatorze - Garbage Simulator 2013

*Nie wiem czy byliście w wojsku, ale ja byłem i to przez 4 godziny, nie chcąc się chwalić, ale jeżeli nawet byliście to prawdopodobnie byłem przez dłuższy okres czasu od Was wszystkich - miałem robione badania, testy sprawnościowe, testy ukończyłem z wyróżnieniem, dlaczego z wyróżnieniem? gdyż znam angielski i niemiecki perfekcyjnie (to są języki obce). Po 4 godzinach powiedziano mi, że jestem zwyczajnie za dobry i mnie wykluczyli. :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko:

Interesują mnie następujące role:
- Marynarz (najlepiej statku powietrznego AC-130)

Przeczytałem i rozumiem zasady obowiązujące rekrutów i członków społeczności wyszczególnione w REGULAMINIE SPOŁECZNOŚCI ACPL.
- NIE WIEM

Jon

Generał

Generał

Re: PewDieCreampie

PostPn 25 lip, 2016 18:47

TL DR
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Powrót do Rekrutacja