Teraz jest So 18 lis, 2017 19:17

Podanie - Hunik

• Autor
  • Wiadomość

hunik126p

Cywil

Cywil

Podanie - Hunik

PostCz 05 sty, 2017 00:20

_____
_____
_____
Ksywka: Hunik

Imię: Adrian

Data urodzenia: 11.05.1993

Coś o mnie:
-Pochodzę z Olsztyna, 8 lat temu wyjechałem z rodziną do Niemiec (Köln) dlatego większość przezemnie napisanych sformułowań nie będzie posiadać polskich znaków interesuje mnie Polityka, muzyka, gry glównie symulatory.

Moje doświadczenia na polu militariów \ symulacji:
-Żadne kupiłem grę Arma 2 i 3 tydzień temu wcześniej lata 2000-2004 grywałem w "Medal of Honor" czy "Unreal Tournament"

Interesują mnie następujące role:
-Narazie tylko ostrożnie polegając na umiłowaniach i własnej osobowosci podaje od najbardziej atrakcyjnie dla mnie brzmiącej roli do najmniej:
1.Zwiadowca (Spotter \ Sniper)
2.- Załoga (Crew)
3.- Operator karabinu maszynowego (Automatic Rifleman \ Machine Gunner).
-Z powodu małego doświadczenia w grze wybrałbym na początku to najlatwiejsze ale celem dla mnie będzie raczej aby zostać Zwiadowcą.

Przeczytałem i rozumiem zasady obowiązujące graczy, rekrutów i członków społeczności wyszczególnione w REGULAMINIE SPOŁECZNOŚCI ACPL.
-TAK
_____
_____
_____
Ostatnio edytowano Pn 09 sty, 2017 22:01 przez hunik126p, łącznie edytowano 1 raz

Jon

Generał

Generał

Re: Podanie Hunik

PostCz 05 sty, 2017 19:56

Witamy Hunik! Dla formalności prosimy jeszcze napisać "Tak" pod punktem o regulaminie i zapraszamy na TeamSpeaka :)

Potrzebne do ściągnięcia rzeczy masz TUTAJ (pomiń proszę paczkę ACPL Core, uaktualniona będzie jutro), z kolei namiary na TeamSpeaka znajdziesz TUTAJ.

Do usłyszenia na TS'ie!
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Powrót do Rekrutacja