Teraz jest So 18 lis, 2017 19:20

PODANIE - Mritke

• Autor
  • Wiadomość

Kermit

Cywil

Cywil

PODANIE - Mritke

PostPt 09 cze, 2017 10:44

_____
_____
_____
Ksywka:
-Mritke/Kermit

Imię:
Rafał

Data urodzenia:
28.03.1988

Coś o mnie:
W ARMĘ 3 gram od niedawna. Bardzo podoba mi się koncepcja gry drużynowej w tym wydaniu i chciałbym spróbować bardziej zoorganizowanych rozgrwek. Chętnie gram w stylu wspomagającym drużynę(noszenie dodatkowej amunicji, znajdowanie celi i naprowadzanie ognia, transport rannych itp).

Moje doświadczenia na polu militariów \ symulacji:
Jak już wspominałem gram od niedawna, do tej pory grałem praktycznie wyłącznie na bardzo popularnych milsimowych serwerach EU(około 200 godzin)

Interesują mnie następujące role:
Grenadier, operator karabinu maszynowego, saper, operator wyrzutni przeciwpancernej

Przeczytałem i rozumiem zasady obowiązujące graczy, rekrutów i członków społeczności wyszczególnione w REGULAMINIE SPOŁECZNOŚCI ACPL.
_____
_____
_____

Jon

Generał

Generał

Re: PODANIE - Mritke

PostSo 10 cze, 2017 16:30

Witam! Zapraszam na TS'a (acpl.teamspeak.pl) oraz do znajomych na Steam (wyszukaj "[ACPL] Jon", jeśli brak miejsca na mojej liście znajomych, to zostaw komentarz, a ja wyślę zapro jak tylko zrobię miejsce).

Pragnę tylko dać znać, że od lipca wprowadzamy jako wymóg dodatek APEX - podczas czerwcowej wyprzedaży (start koło 22 czerwca) powinien być dostępny za 50% ceny. Mam nadzieję, że to nie problem.
http://www.pajacyk.pl

“Politics is supposed to be the second oldest profession. I have come to realize that it bears a very close resemblance to the first.”
~ Ronald Reagan

Powrót do Rekrutacja